Sele Pazarı Satılık Seleler...

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
Selle Italia SLR sele,
Derisinin yırtılması sonucu soydum ve bir hayli hafiflettim, Orjinalinde ortada hafif bir pürüz var, isterseniz ince zımparayla düzeltebilirsiniz, isterseniz deri kaplatarak kullanabilirsiniz 119 gr!, bu haliyle hiç kullanmadım, yapı olarak oldukça esnek ve konforlu, bisikletini ciddi olarak hafifletmek isteyenler için mükemmel....
Titanyum raylar
Carbon yapı.
115 ytl

(link)
(link)

Giro Fi'zi:k Niesene sele:
İngiletereden ucuzluktan 100 pound a aldığım (yaklaşık 260 ytl:eek: ) çok özel ve çok kaliteli bir sele, sadece bir kaç kere kullandım. 75 ytl
İtalyan malı
Orjinal deri
Titanyum raylar
Twintech ( selenin üzerinde belli belirsiz logo var) teknolojili (ne olduğuu bilmiyorum sanırım bir sonraki satırda yazdığım şey)
Hassas bölgelere gelen yerde özel bir dolgu var.
Arkadaki Fi'zi:k etiketi karanlıkta ışık yansıyınca parlıyor hatırladığım kadarıyla.
Selenin yan kısımlarında deriyi sürtünmelerden koruyucu bölgeler.
75 ytl!
(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Trikosports marka jel sele...
Altı komple jel dolgulu.
MAde in USA
yaklaşık 50-60mm kalınlığında jel dolgulu !
İnanılmaz konforlu adeta süspansiyon gibi hissedeceksiniz.
Ergonomik
Hassas bölgeler için özel dizayn.
Konfordan taviz vermeyen sürücüler için.
Uzun turlar için ideal.
60 ytl

(link)

(link)

(link)
Konforu sağlayan yeşil jel dolgu.

(link)

Viscount Honeycomb Titanyum raylı sele.
Oldukça konforlu ve hafif bir sele.
Titanyum raylar.
Patentli honeycomb (bal peteği örgü dokusu) şeklinde (2.resim) şok emiciler mevcut.
Selede hafif bir yamukluk var (son resim) ancak ben aylardır kullanıyorum bir rahatsızlık hissetmedim
Derisinin bazı bölümlerinde hafif açılmalar var.
20 ytl
(link)

(link)

(link)

(link)

Bassano Comfort sele.
Oldukça az kullanılmış ekonomik konforlu bir sele .
Altta boruların girdiği yerde oynayıp ses yapmasını engellemek amacıyla pempe sert dolgu yapmıştım (alınca bu ne demeyin diye belirteyim dedim :) )
347gr.
17 ytl
(link)

(link)

Her türlü ulaşım bedelleri alıcıya aittir, istanbul içi elden teslim edilebilir.
Teşekkürler.
Hakan Yazman.

Scudo

nuhcan

Forum Bağımlısı
Tepki
812
İsim
nuh can
Açıkçası şu sele olayı çok önemli bir unsur. Özellikle uzun yol için. Emin olun ayaklarım ağrımadığı anlarda kaba etmin ağrısı tüm performansımı etkiliyor...

Bu girişten sonra bana önerdiğiniz en uygun seleye talibim. Ben kadıköy'deyim uygun olan bir yerde buluşup herhangi birini almak istiyorum...

Şu Fi'zik kafama yattı ama başka Trikosport'un jel olayı da cazip geldi...

Kısacası tavsiye ettiğiniz bir ürünü almak isterim, mümkünse telefon veya direkt e-posta ile lütfen haberleşelim. Kısa zamanda bu işi halletmek istiyorum...

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
@nuhcan

Merhaba, mesajınızı görmemişim kusura bakmayın, özel mesajla müracat ederseniz size daha hızlı dönebilirim, eğer seleden dolayı ağrı çekiyorsanız kesin çözüm Trikosports Jel seledir, daha rahat bir sele düşünemiyorum, eğer arzu ederseniz Beşiktaşta görüp bakabilirsiniz selelere...

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
Güncelleme Kısa bir süre için bütün seleler %10 indirimdedir bu fırsatı kaçırmayın :)

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
Trikosports Jel sele satılmıştır,
Sele bassano konfort sele pazartesi günü için ayrılmıştır...
Selelerde %10 indirim devam ediyor...

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
SLR ve Giro için güncel! SLR 100 ytl, Giro 60 ytl !