Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi Sele Kılıfı, Ayna, Gidon ve G. Boğazı

Konu, 'İkinci El Aksesuar ve Giyim' kısmında Özgür K. tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Özgür K.

Özgür K. Bisikletkolik

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    *Kullanmadığım bisiklet aksesuarları/parçaları çok arttığından kullanmadığım ürünleri satıyorum. İstanbul içerisi elden teslim yaparım, şehir dışından isteyen olursa kargolayabilirim, taksitli ilan açabilirim...

Ürün 1 : Mirrcycle Bar End Ayna
    Ürün bu linkte bulunan üründür. Bisikleti satin aldiktan sonra amazon dan siparis etmiştim. Linki incelerseniz 1.000e yakin pozitif yorum var ve gerçekten son derece kullanisli ve kaliteli bir ürün. Ve sadece 2 defa bisiklet üzerinde kullandim, toplam da 6-7 saati geçmez bu süre. Satis sebebim, kelebek gidon kullanıyorum ve gidon ucuna takilan bir aynayi kullanamiyorum. Amazon dan su an satin almak istediginizde kargo ve vergi ile birlikte 28.47 dolar tutuyor, kutusu ile birlikte teslim edecegim, benim istedigim fiyat 30 tl. Bu ürünün yanında 1 adet zil hediye edilecektir.

Ürün 2: Merida Sele Kilifi
    Bunu da ebay den satın almıştım henüz bisikleti almadan ancak hiç ihtiyacım olmadığından kullanmadım, sıfırdır, 20 tl

Ürün 3: Bontrager Approved Low Riser, 25.4mm, 15mm rise gidon ve Bontrager SSR, 25.4mm,10 degree gidon boynu

Bu ürünler Trek 7.2 nin üzerinde ki standart donanımdır. Kelebek gidon kullandığımdan ihtiyacım yok, az kullanılmış ve sorunsuzdurlar. Sadece gidonda 1-2 yerde zil takarken oluşmuş ufak çizikler vardır. Sıfır fiyatları 55 dolar + kargo yapıyor, istediğim fiyat 90 tl dir ve ikisi birlikte satılacaktır. Bu ürünün yanında yumuşak-rahat bar end ve 1 adet zil hediye edilecektir.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.