Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sele derecesi acil yardım

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında BF Okuru_ tarafından paylaşıldı.

1. BF Okuru_

BF Okuru_ Bisikletkolik

Seviye:
  2. Eser Sevinç

Eser Sevinç Onursal Üye

Adı:
    Eser Sevinç
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Öncelikle belirtmem gerekir ki sele çok ağırmış, yine de tercih sizin. Konforlu bir sele düşünüyorsanız oldukça konforlu bir şeye benziyor.
    Derece olarak performans sürüş ve uzun km`ler yapacaksanız 30 derece, yok ben rahat edeyim, çok uzun km`ler binmem önemli olan daha fazla konfor diyorsanız 60 derece

BF Okuru_ bunu beğendi.
  3. BF Okuru_

BF Okuru_ Bisikletkolik

Seviye:
    kuzenime daha onceden 60 lık modelini almıştık.alış amacımız konfor sadece. teşekkürler.Delta bisikletten 2 tane 60 lık sipariş ettik fkat ellerinde 1 tane 60 lık olduğu için 1 tanesini kargoya verdiler.Şimdi ikinci bisiklet için 30 luk mu alsak yoksa 60 lığın tekar stoklara gelmesini beklesek onu bilemiyoruz.

4. BF Okuru_

BF Okuru_ Bisikletkolik

Seviye:
    peki sizin önereceğiniz başka marka model var mı?

5. BF Okuru_

BF Okuru_ Bisikletkolik

Seviye:
    iki tekerden 2 tane SELLE ROYAL LOOK IN ATHLETIC MEN SELE yi aldık.Ben şehir dışındayım abim kargoyu almış ilerleyen günlerde kullanıcı yorumunu belirtiriz :) Tavsiyeleri için forumdaki arkadaşlara teşekkür ederiz. :)
    http://www.ikiteker.com.tr/default.asp?git=9&urun=62768

6. caner ünsal

caner ünsal Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    30 ya da 60 derece selenin belirli bir ölçüsü değil . binerken öne doğru bisiklet üst borusu ile vücudunuzun yaptığı muhtemel açıya göre sele önerisinde bulunuyorlar. 30 derece oldukça spotif bir pozisyon. Normalde bu kadar öne eğilerek kullanıyorsanız ona göre seçimyapmanız lazım. Siz rahat pozisyon istediğinize göre "moderate" seçmelisiniz. Dahada rahat pozisyonda kullanmak isterseniz örneğin 90 derece gibi . Aynı serinin "relaxed" http://www.deltabisiklet.com/default.aspx?_Args=_ProductInfo,42,OdesisMc modeli olabilir ki ben bir ara çok ucuza fiyata satışa koydum talep gelmedi. Halen de dolapta duruyor. Koltukta oturmak kadar rahat kullanım sunuyor. Tabi ağırlığı daha fazla

7. BF Okuru_

BF Okuru_ Bisikletkolik

Seviye:
    sağolun ama ürünleri aldım.1 ay önce 2 tane moderate 60 derecelik sipariş etmiştik deltadan ama stokta olmayınca para iadesi yaptılar, daha sonra türkiyede sadece ikitekerde 30 derecelik olan modelden bulduk onlardada sadece 2 tane kalmış öyle olunca hemen aldık.kuzenimede daha önce 60 lık almıştık deltadan.Ben 3 hafta sonra memlekete döncem ama abim rahat dedi.Satıcıların hepside 30 derece mtb için daha uygun dediler.