Sele borusu pompası

ÇND

Üye
Tepki
1
İsim
ÇND
Bisiklet
Sedona
Ya arkadaşlar bisikletim mu d8.Sele borusu pompasını 2 kez kullandım .İkisinde de Güzelce Sibopa takıyorum kitliyorum aynen Dahon resmi sitesinde gösterilen videoya göre ama ben bir yandan basarken o da belki bastığımdan fazla değil ama yine de hava kaçırıyor.Sibopun iğnesini itiyor ama lastik içi havayı da bir miktar dışarı veriyor.Performans bisikleti Aradım pompalarda sorun olmaz dediler ama sizde de böyle mi?

Scudo

Serdar Kaptı

Aktif Üye
Tepki
71
Bisiklet
Dahon
Pompanın hava kablosunu çok sert çekmemek üzere sonuna kadar çekin. Yani dayansın. Oradan hava kaçırır. Siboba takılıysa lastiğide indirir. Benimde ilk kullandığım zaman başıma gelmişti. Ben ucu dışarıya çekerken sonuna doğru hafif çekiyorum ve dayanıyor. Yani sonuna kadar çekmiş oluyoruz. Sonra takın sibopa promlem yaşamazsınız. Ama burada birşeyin altını tekrar çizeyim, çok sert çekersenizde geri sokarken sizi kanser edebilir:) Aman dikkat!

ÇND

Üye
Tepki
1
İsim
ÇND
Bisiklet
Sedona
Arkadaşlar bugün de denedim tarif ettiğiniz şekilde ama yine sibop bağlantı yerinden kaçırıyor bir yandan pompalarken.Bir daha performans bisikleti arayacağım sanırım