Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Selamlar

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında İbrahim.AKIN tarafından paylaşıldı.

1. İbrahim.AKIN

İbrahim.AKIN Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Merhabalar ,
    Çocukluğumdan beri bisiklet sürüyordum fakat şu geçtiğimiz 10-15 senedir hiç bisiklet sürmedim zira olanlarıda yeğenlerime verdim.
    İstanbula yerleştikten sonra bu trafikte araç sürülemeyeceği kanaatine varıp bir bisiklet almaya karar verdim. Bir aylık araştırmalarım sonucu sedona 341 almaya karar verdim.
    İstanbulda, avrupa ve anadolu yakalarındaki bayilerde 1 er tane olmak üzere toplam iki adet sedona 341 kalmıştı. Avrupa yakasındaki satıldıktan sonra anadolu yakasındaki bayiyi arayıp bisikleti adıma ayırttırdım, geçtiğimiz hafta sonu da teslim aldım. Beraberinde Sigma marka km sayacı aldım. Kadıköy iskeleye kadar 7 km lik bir tur yaptım. Vapurla eminönüne geçip sahilden yenibosnaya kadar geldim.
    Dün ise tekrardan yenibosna-kabataş yapıp burdan vapurla heybeliada ya geldim. Toplamda 114 km yol yapmışım. Bu geçtiğim süre boyunca gerek bisikletin performansı olsun gerek kalitesi olsun beni çok şaşırttı. Hakikaten parayı sonuna kadar hak eden bir bisiklet olduğunu düşünüyorum.
    Herkeze almak nasip olur inş. Bol keyifli sürüşler dilerim...
    Heybeli ada da çekilmiş bir adet fotoğraf..
    http://o1306.hizliresim.com/1b/y/prz4c.jpg

2. Bahadır Ulusoy

Bahadır Ulusoy Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    hayırlı olsun hocam

3. İbrahim.AKIN

İbrahim.AKIN Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Teşekkür ederim hocam. Darısı olmayanların başına olsun inş. Bu cumartesi yine adalar turu yapacağım bir arkadaşımla...