Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Selamlar

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında yaşar köse tarafından paylaşıldı.

1. yaşar köse

yaşar köse Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    İstanbul ikitelli parsellerde oturuyorum,foruma daha yeni üye oldum bisikletim yok ama iyi bir sevdam var ,daha çok araçlarla vakit geçiriyorum evliyim 2 çocuk babasıyım,
    2-3 haftadır kafaya koydum bisiklet alacagım geçen hafta sirkecide ciddi ciddi pazarlık yaptık kron marka 16 inç bisiklet alacaktım,ama olmadı şimdi sizlerinde yardımı ile belki daha uyguna daha iyi bir bisiklet sahibi olurum :)

ALLAH pedal çeviren ayaklarınıza zaval vermesin :in:

Saygılar .

2. ASinanB

ASinanB Kıdemli Üye

Seviye:
    aramıza hoşgeldiniz, bisikleti nerede (yolda, dağ-bayır gezerim, sadece mahallede bakkala giderken, ileride şehirler arası 2-3 günlük turlara da çıkabilirim) kullanıcağınızı ve bütçenizi de belirtirseniz arkadaşlar daha çok yardımcı olabilirler.

3. Sefa Ayrılmaz

Sefa Ayrılmaz Aktif Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    İyi günler bende ikitellide oturuyorum.Tem Hospitala cok yakınım.Siz tam olarak nerdesiniz.

4. Kemal Caner

Kemal Caner Forum Bağımlısı

Seviye:
    Merhaba, Eğer 2. el düşünürseniz bende temiz, kadrosu sağlam scott marka bir bisiklet var. Uygun fiyata size verebilirim. Eğer düşünürseniz buradan iletişime geçebiliriz.

Saygılar.

5. yaşar köse

yaşar köse Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Bütçe olarak 400 ile 600 arası düşünüyorum ,bisikleti arabanın arkasındaki aparata takıp gerekirse sahil yolunda gerekirse ormanlık alanda kullanmak istiyorum bu sürekli olacak diyemem ama asfalt agırlıklı olur büyük ihtimalle .
    İlgin için sağol ;)

Sefa kardeşim ben atatürk mahallesinde oturuyorum tem hospital orda çok tanıdıklar var hospitalın yanında elektiriçi ustamız var ismail usta onu tanıyorsan benide tanıyor olabilirsin :)

2. el düşünmüyorum biraz soguk geliyor,almadım satmadım ama biraz soguk bakıyorum .

Saygılar.

6. Ozan Seyyah

Ozan Seyyah Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    öncelikle hoşgeldiniz :) naçizane tavsiyem,kron iyidir,candır :) iki yıl kullandım,başlangıç bisikletimdi benim de,o yüzden kesinlikle tavsiye ederim. kron ya da sedona ;) selamlar.

7. yaşar köse

yaşar köse Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Peki kronda tavsiye edebileceginiz bir model varmı sirkeciden baktıgımız bisiklet çok güzeldi belki üzerindeki yazılar beni fazlaysa etkiledigi için böyle düşünüyor olabilirim :)16 inç yada 16,5 inç düşünüyorum boyum 1,68 kilom 57 .

8. Talha Ateş

Talha Ateş Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Hoşgeldiniz hayırlı paylaşımlar dilerim. Mutlaka bir bisikletiniz olsun, ama ihtiyacınıza göre alın derim. Yol,şehir,dağ,hizmet vs hangi tip kullanmak istediğinize önce karar verirseniz daha iyi olur.

Selamlar.

9. İbrahim Aslanhan

İbrahim Aslanhan Onursal Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Talha arkadaşımız iyi değinmiş. Öncelikle kullanmak istediğiniz tipi belirlemeniz gerekiyor.

Sanırsam dağ bisikleti sizin için daha uygun olacaktır. Arabnın arkasına takıp gideceğiniz yerler var çünkü.öyle demişsiniz. Kron güzeldir size 16.5'' veya 17'' rahatlıkla olur. Xc 500 veya Xc1000 modellerini düşünebilirsiniz. Sedonalara da bakabilirsiniz.

Talha Ateş bunu beğendi.