Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Selamlar

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında Mustaf Türkmen tarafından paylaşıldı.

1. Mustaf Türkmen

Mustaf Türkmen Yeni Üye

Herkese Merhaba...

Forumu neredeyse 1 yıldır takip ediyorum ama tanışmak bu güne kısmetmiş :)

Adım Mustafa Türkmen... Çocukluğum bisiklet üzerinde geçti 15 yaşında ufaktan profesyonelliğe atıldım ve ilk profesyonel bisikletim diyebileceğim (o zamanın şartlarında tabi...:) ) Bisan Art 920 - TE modelini aldım. Çeşitli yarışlara ve gezilere katıldım. Her akşam okuldan geldiğimde 5 saat ve her hafta sonu yaz kış demeden 15 - 17 saat arası antreman yaptım. Amacım triatlondu fakat okuldan ve zamanın şartlarından dolayı sporu istemeyerekte olsa bırakmak zorunda kaldım. Daha sonra değişik spor dallarında hakemlik ve direktörlük yaptım. Araya evlilik iş ve bebek te girince şuanda hepsinden koptum. Ama artık YETER :D diyorum. Forumu takip ettikçe içim kıpır kıpır oldu eski günlerim geldi aklıma :) Bisiklet Sporuna tekrardan başlamayı kafama koydum. Yanlız bisiklet konusunda sizin yardımlarınıza çok ihtiyacım var. Şuanda Depoda duran Bisan bisikletimi modifiye edip daha sonra alacağım kadroya bunları aktarmak istiyorum... Sizce Düşüncem doğrumu veya 900 - 1000 tl arası yeni bir bisikletmi almalıyım şimdiden hepinize teşekkürler... Sizin gibi bu sporu gerçekten seven arkadaşlarla tanıştığıma çok memnun oldum...