Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Selamlar

Konu, 'Ege Bölgesi' kısmında Tolga.. tarafından paylaşıldı.

1. Tolga..

Tolga.. Üye

Seviye:
    Merhabalar arkadaşlar forumu yeni farkettim ve hemen üye olayım dedim..Bende bitane bianki veya bisan bir marka bisklet var iki yıldır ölü bir şekilde yatmakta bol hasarlı şuan kendisi. Vitezler,frenler,ön arka lastiklerin içi dışı,koltuk selesi,atırıcı,iskeletin boyları dökülmüş durumda .. Bakalım civarda bir biskletçi bulabilirsem fiyat almaya çalışcam

2. Haşim Okyay

Haşim Okyay Onursal Üye

Seviye:
    Öncelikle hoş geldiniz. İzmir`li arkadaşlarımız var, size bisikletçi tavsiyelerinde bulunacaklardır ;)

Bu arada, bahsettiğiniz bisikleti yeniden mi yapılandıracaksınız? Yoksa yeni bir tane mi almayı düşünüyorsunuz?

Kullanım alanınıza ve size göre en uygun bisiklet hangisi olmalı, bunu öğrenmeniz için forumu bir dolaşın derim ;)

Kolay gelsin..

3. Tolga..

Tolga.. Üye

Seviye:
    Haşim Bey;

Bahsetiğim biskleti yaptırmak istiyorum uzun yılardır kulanıyorduk ama 2 yıl kulanamadık son kulandığımdada iyice dağılmıştı.. Bir tamirci bulabilirsem fiyat almayı düşünüyorum cüzi bir miktar olursa yaptırırım ama 100-200 gibi fiyatlar çıkartırlarsa yaptırmam sanırım en fazla verebileceğim 50-60 ytl herşeyi bozuk çünki nerdeyse.. İki gündür forumu dolaşmaktayım zaten baya kapsamlı bir forumuş.

4. Haşim Okyay

Haşim Okyay Onursal Üye

Seviye:
    Söylediklerinize bakılacak olursa, yenilenmesi gereken epeğice bir parça var.
    Yine de bir gösteriniz, ama zannetmiyorum 50-60 YTL gibi bir fiyatla ayağa kalkabilsin.

Belli de olmaz, elden geçirilip bir güzel bakımı yapıldıktan sonra işlevine devam edecek parçalar da olabilir.

5. Tolga..

Tolga.. Üye

Seviye:
    Bende fiyatan ötürü endişeliyim doğrusu açıkçası sıfır bir bisiklet alacak durumumda şuan yok.Kısacası bisikletimde toplu bir değişim lazım :D Civarda bir bisiklet tamiricisi bulursam hemen gideceğim fiyat alacağım bakalım. Baya bir hasarı var çünki atırıcılar vitezler frenler,fren papuçları falanda falan.. Uğraştıracak sanırım biraz.

6. Haşim Okyay

Haşim Okyay Onursal Üye

Seviye:
    Allah kolaylık versin size şimdiden :) Umarın en kısa zamanda ayağınızı yerden kesecek bir bisiklete kavuşursunuz..

7. Tolga..

Tolga.. Üye

Seviye:
    İnşallah bakalım emektarı ayağa kaldırabilirsek bakalım ayağımızı yerden keseceğiz.İki yıldır satmadımda kömürlükte duruyordu öyle allahtan hurdacıya falan satmamışım.Eğer tamiri yaptırabilirsem... fotoları burada yayınlarım. Evka civarında oturan arkadaşlarımız varsa iyi olur aslında bir bildikleri yer vardır belki.

8. Tolga..

Tolga.. Üye

Seviye:
    Selam arkadaşlar bisikleti azda olsa toplatırdım frenlerini değiştirtim,ön arka lastiklerin içi dışı değişti.. vitezlerde sorun yokmuş.. Zincirde değişte ama göbek kısmı yani pedaların olduğu yerdeki dişliler hasar görmüş tamirci düzeltmeye çalıştı ama yenisini almak gerekebilir zira 2 kere zincirkoptu dişliler yüzünden..Bu arada bisikletin markasını öğrenebildim abime sordum cowaniymiş zamanında 70 ytlye alınmış.. 9-10 yıl önce.

9. Tolga..

Tolga.. Üye

Seviye:
    Görüşlerinizi ve fikirlerinizi bekliyorum arkadaşlar.. Bu zincir kopmalarının sebebi gerçekten dişlilermidir?