Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

selamlar..

Konu, 'Sedona' kısmında Koray Altıntaş tarafından paylaşıldı.

1. Koray Altıntaş

Koray Altıntaş Kıdemli Üye

Seviye:
    Selam arkadaslar.Bugun itibariyle 2008 borla marka bisiklete sahip olmuş durumdayım.Arakdasımın yoğun ısrarı birazda şansımla aldığım bisikletten daha ilk gün olmasına karşı çok memnun olduğumu belirtmek isterim,konu başlıklarınıda incelediğimde bu seçimin iyi bir seçim olduğunu dahada iyi anlamış bulunmaktayım.
    yalnız bilgili arkadşlardan bir yardım talebim olucak,bisikletimi nasıl muhafaza etmeliyim?nasıl saklamalıyım?
    su anda binamızın deposunda muhafaza ediyorum,5 katlı bir binanın 5 katında oturmak ve asansorun olmamasını düşünürsek aslında makul bi saklama tekniği:)
    vel hasıl kelam bisikletin burda saklanması herangi bir probleme yol açarmi?

yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim...

2. Mithrelios

Mithrelios Kıdemli Üye

Seviye:
    sırtlayip çikarabilirsin zaten ağir bir bisiklet değil o kadar. belli süre sonra alişirsin ben 4 e çıkartiyorum sürekli(asansör olmasina rağmen kirlenmesin diye kullanmayarak onu).

ben ozel ilgi duyduğum bisiklet gibi şeylerde çok pimpirik sahibi olduğum için evimin dışına bırakmayı düşünmem ama tabi kişiden kişiye değişir. yağış almiyorsa, çalınma riski yoksa çıkarıp sokması kolaysa diğer çözümler de olur.

3. Serdar TEBER

Serdar TEBER Bisikletkolik

Seviye:
    Bisikletin hayırlı olsun. Depo nemli değilse ve hırsızlığa karşı koruma sağlıyorsa sorun olmaz bence. Ama en iyisi eve çıkarıp, her binişten sonra temizlemek, sıcak ve kuru bir ortamda saklamak. Benimki salonda duruyor mesela :D

4. bikeandbike

bikeandbike Misafir

ben eski bisikletimi odama koyardım gece,üşengeçlikten arka balkona koyup kilitlemeyince direk götürdüler,
    eve çıkarmanı tavsiye ederim,güle güle kullan

5. sessiz_dj

sessiz_dj Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Hayirli Olsun KardeŞİm Bisikletin Gule Gulen Kullan... Bencede Eve Cikartabiliyorsan Daha Iyi Olur Calİnma Riski Yoksa Kabuklukdada Kalabilir Tabiki Secİm Senin...

6. Koray Altıntaş

Koray Altıntaş Kıdemli Üye

Seviye:
    öncelikle tavsiyeler için çok teşekkür ederim,çalınma gibi bir risk kesinlikle yok o konuda rahatım eski takozum bile hala orda duruyor senelerdir tık yok:)nem veya rutubet olan bi ortam değil havalandırması mevcut çünki eski emektarın kadrosu bile ki demir:Do bile ayakta duruyor herangi bir çürüme yok.bu aşrtlar altında depoda morosiklet kılıfıyla muhafaza etmem sanırım bir sakınca yaratmaz.