Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Selamlar

Konu, 'Akdeniz Bölgesi' kısmında Burakayaz tarafından paylaşıldı.

1. Burakayaz

Burakayaz Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Merhaba arkadaşlar adanadan katılıyorum foruma uzun zaman da kalıcagım cok hevesliyim ve ne zamandır bisiklet almayı düşünüyorum hangi markayı önerebilirsiniz acaba.

2. K.Burak

K.Burak Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Trek, Scott, Giant, Specialized, Cannondale, Focus, Colnago, Cube, Ghost, Corratec, Bianchi, Koga böyle uzayıp giden bir sürü marka var. Siz hangi tür, ne kadar bütçe ile bir bisiklet istiyorsunuz. Ona karar verin, sonra bu markalardan istediğinizi gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

3. Burakayaz

Burakayaz Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    200-300 arası bir bütcem olucak günde 20 - 25 km arası en fazla yol cekecegim.

4. Umut Dere

Umut Dere Yeni Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    200 300 liraya Bianchi v.s bisiklet edinebilirsiniz ancak bu işin meraklısı ve bisikletle uzun süre harcamak istiyorum diyorsanoz Scott Cannondale Corratec Merida Trek Specialized gibi yurtdışından ithal edilen markalar tavsiye ederim ancak bunun için en az 900 2000 tl arası bir bütçe ayırmalısınız bianchi kron carraro sedona gibi markalar yerli markalardır sizin söylediğiniz 200 300 arası bütçe ile Bianchi sitesini ziyaret etmenizi tavsiye ederim

5. Fazilet HFZGL

Fazilet HFZGL Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    bence birçek bisiklet var bu fiata :) zaten prof değilsiniz 200-300 hertürlü bulunur..bianchi öneririm :)

6. SerkanH

SerkanH Onursal Üye

Adı:
    Serkan
    Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Günde 25-30 km yol alacaksanız 200 -300 TL değerindeki bisiklet size an fazla 6 ay sonra sorun çıkartmaya masraf açmaya başlar. 6 ayda ortalama 4500-5000 km yol yapmış olursunuz AYNAKOL göbeği ön arka göbekler dağılmış olur başlangıç olarak... Bence biraz daha üzerine eklemeye çalışın..

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. Kemal kmndo

Kemal kmndo Yeni Üye

Seviye:
    Öncelikler hepinizin Rammazan Bauramini en icten dileklerimle kutlarim.Arkadaslar 1 aya kadAR Carraro BIG 927 alicam bunun hakkinda yardimci olur musiniz? Ekipmanlar fln ve lastik patlamsi icin gerekenler vs.ve köpek saldirilarina karsi sprey fln yardimci olursaniz cok sevinirim..

8. Oguz_

Oguz_ Kıdemli Üye

Seviye:
    Burak Ayaz, 2 ay binip kenara atacaksan dediğin gibi 200-300 liraya al birşey sür ama oturup 1-2 sene süreyim diyorsan o bisiklet 3 ay sonra başına çok problem açacaktır, Serkan Bey'e kulak ver derim.

9. Kemal kmndo

Kemal kmndo Yeni Üye

Seviye:
    Arkadaslar bana da yardimci olur musunuz?

10. SerkanH

SerkanH Onursal Üye

Adı:
    Serkan
    Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Ne için kullanacaksınız? Tur, gezi, hız, daha detaylı bilgi verirseniz elimden geleni yaparım.

Sent from my iPhone using Tapatalk

11. Kemal kmndo

Kemal kmndo Yeni Üye

Seviye:
    Kardesim tesekurler öncleikle ve bayraminiz kutlu olsun. Benim yasadigim yer Fethiye ve Dağ hemen dibimizde ve asfaltta vr ben bundan dolayi MTB sectim secimim bu ve bunun yaninda ekipmaNLAR(tayt haric,pek sevmem) lastik.patlamalarina karsi lastik seriti fln ve yama nasil yapilcagi konusunda yardima ihtiyacim ve uzun yol icin yaklasık 35-40 km köpeker icin sprey vs. Uzaklastirmak icin vs. Ekipmanlar kask,eldiven,pompa,lamba,km sayaci,tamam bunlar haricinde ne gibi ekipmanlar alabilirim.yanima ve suluk ta dahil yani lastik degistirmek.veya patlamamasi icin serit fln var mi veya nasil yama yapilir yada yedek ic lastik fln. Gerekir mi kusura bakmayin cok soru sordum ama aklim bayağı karışık yardimci olursaniz cok sevinirim.. cok tesekkur edrim.

12. Burakayaz

Burakayaz Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Üstüne ekleyip hangi bisikleti alabilirim peki uzun süreli kullanım için serkan bey salcano ng650 yi inceledim bayağı güzel görünüyor nasıl sizce?

13. Kemal kmndo

Kemal kmndo Yeni Üye

Seviye:
    Abicim bi yardim edin şü garip oğlana.

14. Ömer Canpolat

Ömer Canpolat Yeni Üye

Seviye:
    Kardeşim merhaba :) Adana düzlük güzel şehir doğduğum yer :)) Dediğin gibi salcano ng650 başlangıç için makul görünüyor bende senin gibi yeni ve hevesliyim bende onu almayı düşünüyorum tabi bu bisiklet dağ bisikleti biraz yorucu olabilir ikinci el güzel şehir bisikletlerine bakıcam city fun falan ama sıfır düşünüyorsan kesinlikle ng650 yeterli yaptığım incelemelere göre :)

15. Ömer Canpolat

Ömer Canpolat Yeni Üye

Seviye:
    Kardeşim pek bilgili değilim k.b aceleci olma bayramda millet gpruma pek takılmıyolardır :) Serkan abi yardımcı olacaktır sana

16. Kemal kmndo

Kemal kmndo Yeni Üye

Seviye:
    Tesekkürler Kardesim .

17. serkkan

serkkan Forum Demirbaşı

Seviye:
    200-300 e ancak carefour dan çin malı garip bişey alırsınız malesef , para biriktirin bence , erkenden soğumayın bisikletten