Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Selamlar tüm iki teker sevdalıları.

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında djan tarafından paylaşıldı.

1. djan

djan Yeni Üye

Merhaba forumdaşlarım. Ben Can,İstanbul Beylikdüzü'nde oturuyorum,mobilya sektöründe yöneticilik yapıyorum. Geçen ay motosikletimi satınca çok kötü hissettim kendimi, doktorum; iki teker sevdası iliklerine işlemiş,çok geç kalmışız tedavide dedi:D Bende kendime dün itibari ile Kron Sport tourer 28" pisiklet aldım,yarın evime getirecekler (uzun hikaye:cool:) 12 sene önce olmuştu bisikletim, yani bir nevi acemiyim,sizden öğreneceğim çok şey var,en kısa zamanda teorideki açıklarımı kapatıp sizlerle pratik yapmak isterim. Hayırlı forumlar herkese,tekeriniz düz bassın

2. Talha Ateş

Talha Ateş Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Hoşgeldiniz, ben yaklaşık 20 yıldan fazla süredir hem bisiklet hem de motor biniyorum. Ne motorsuz ne de bisikletsiz benim için olmaz....:))

Hayırlı paylaşımlar.

3. Bilal Demir

Bilal Demir Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Hoşgeldiniz aramıza

Ben Kron XC1000 MTB kullanıyorum. Eğer turlara çıkma niyetiniz varsa bisiklet olarak çok iyi bir tercih yaptığınızı söyleyebilirim. Haberleşip beraber turlayabiliriz.
    Selamlar.

4. gok

gok Forum Bağımlısı

Seviye:
    bende hobi meraklısı olarak bisiklet motoru almistim.bisiklete taktım.bisiklet gerci agirligi 12-13 kilo gibi artiyor mtb ye takilinca harika oluyor.arazide topraklı yolda nefis zevkli oluyor.hem bisiklet-hemde motorlu 2 sini aynı anda yapabiliyorsun ama performans istiyorsan ikiside uç noktalarda degil acıkcasi.sporuda gayet guzel yapiyor.motor konusunda bilgim yetersiz oldugu icin uzun yolculuk vs cıkamadim:D.bisiklet motoru 2-4 zamanlı parasına gore degisiyor.butun gereksinimleri parcaları bulunuyor.sunu ogrenmek istiyorum motor bilginizin iyi oldugunu dusunuyorum.uzun yolcuklukda motor icin buji dısında sorun cıkartacak ne olabilir?bunda benzinde dahil tabki:Dbunun dısında yıpranan parcalar ve neler extra bulundurmak lazim?su verdigim linkteki 60cc-80cc 600 tllik var bnde ama pig dökme demirmis cin malı bisiklet modundaki bisiklet modundaki mandalı koptu extradan zar zor birisini bulup yeni donanım yaptirdim.ama yinede zevkli:D.verdigim linkde 50 cc lik 450 tl ye silindir kapaklı varmis uzun ömürlü yaziyor o nasıl oluyor.ayrıca grcekden cok ekonomik. fakat inceleyip yorumlarınızı bekliyorum.http://www.motorlubisiklet.com/ veridigm link burda msjınızı öze atarsanız daha iyi olur.buradan belki bulmam zor olabilir.bu da sanırım son zamanlarda yeni yeni baslayan bir hobi akımı olarak dusunuyorum özellikle cok yokus ve uzun yolculukda ama eksik yönleri cok var gibime geldi.sizce uzun yolculuk icin mantiklimi degilmi yazarsaniz cok makbule gecicek tskler.

5. DreamMaker

DreamMaker Kıdemli Üye

Adı:
    Tuğrul TIRPAN
    Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Sanırım forumdaki yaşıma yakın kişilerin durumu hep aynı... Bende 20 yıldan sonra döndüm bisiklete...

Hoşgeldiniz.

6. djan

djan Yeni Üye

Özelden bildiğim her şeyi yazacağım gün içinde verdiğin linki inceledim.