Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Selamlar,KÜÇÜKÇEKMECE

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında Soner Kanar tarafından paylaşıldı.

1. Soner Kanar

Soner Kanar Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Herkeze iyi hafta sonları dileyip,kazasız belasız günler geçirmek ümidiyle kendimi tanıtayım.....Kendimi bildim bineli bisiklete binerim...Adım Soner 1978 İstanbul dogumluyum.Kasım ayından beri internette yaptıgım araştırmalar sonucu(Özellikle Bisiklet Forumu takip sonucu) bu konuda çok cahil kaldıgımı anladım......Eski takoz kadromla(Dunlop marka bisiklet şimdi kardeşimde) ve Geroni marka Aleminyum 16 kg lık bisikletimle bisiklet üzerinde yıllarımı boşa geçirdiğimi anladım ..Gerek hız ve saglamlık olarak bu kanıya vardım...Gerçi 2 tane bisikletimin çalınması ve bir takım diz sakatlıklarımdan dolayı bisiklete çok fazla yüklenemedim.......Küçükçekmeceden Sarıyere,Şamlara,Eminönüne,Tarabyaya,İstinyeye,Bayrampaşaya gitmişliğim var haftasonları balıga bisikletle çıkıyorum......Avcılara ve Yeşilköye gidiyorum.......Artık bisiklet topluyorum ama karar veremedim tur bisikletimi hafif bir MTB mi diye ...Tekrar herkeze selam olsun bisikleti toplayınca yada alınca İstanbulda tur yapmak ümidiyle............................

2. sonerveozer

sonerveozer Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    selamlar, zararın neresinden dönerseniz kar :D

uzun yol düşünmüyorsanız 28 jant bir bisiklet almayın yada toplamayın... bu yıl firmalar 29 jant a ağırlık verdi.. (sıfır aldığınız takdirde) ülkemiz yollarını düşündüğümüzde 26 jant amortisörlü bir bisiklet size bisikleti yeniden sevdirebilir...

Soner Kanar bunu beğendi.
  3. Soner Kanar

Soner Kanar Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Yol durumu ...Kafayı çok karıştırıyor tabiki Avrupada olsam kesin 28 jant alırım.Ama İstanbulda yollar hep çukur...Yazın 1 yada 2 hafta uzun yola çıkmak için tur bisikleti alınırmı??Tur bisikletinin avantajlarından feragat edilirmi??????Tabiki yol,şehir,Mtb aynı anda 3 tipe birden sahipolma lüksümüz yok.....Sanırım hahif bir Mtb ye yönelecem......

sonerveozer bunu beğendi.
  4. sonerveozer

sonerveozer Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Amortisörlü 28 jant bisikletlerde konforlu sayılır ama 26 jantın kalitesi yok...

5. Kadir Altuntaş

Kadir Altuntaş Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    :) Aramıza Hoş Geldin Arkadaşım.

Estağfirullah,ne yapacaksın,Bende Aynı Konuda geç Kaldım,Kısmet..

Yaşım 50 Ama Spor'un Yaşı olmaz Diyorum.Benimde dizlerim,bel rahatsılığım var.

Bisiklet konusunda araştırma yaparken bir arkadaş Bisiklet'le bu sorunlarımın 3 ayda gideceğini söyledi,
    denemekte fayda olduğunu düşündüm,tabiki Bisiklet'te vazgeçilmez Tutkum.

Neyse,Bisiklet Konusunda 3 aydan beri araştırma yapmama rağmen bu konuda eksiklerim çıkıyor,
    sadece Bisiklet almak değil,hangi tür Bisiklet,kullanılan malzemeden tutunda,lastiğine kadar bilgiler edindim,
    tabiki Sağolsunlar,Forumdaki Arkadaşlar ve çevreden yardımcı oldular.

Son olarak Tur Bisikletine karar verdim,çünkü bende Amatör Balıkçıyım,gideceğim yola göre bunda karar kıldım.

Gelelim Size MTB kısa tur Dağ,Tepe,için iyi.Tur Bisikleti 28 Jant olmasıyla beraber,daha seri,daha atak,
    diyorum.tabiki son karar sizin.Bilmiyorum yanlışmı anlattım ustalarım bu konuya ne der?.

Tekrar ALLAH Size Acil Şifalar versin Balık'ta Rastgele,Bisiklette Bol Pedallar Diliyorum.

Ha? Unutmadan Söyliyeyim Ankara'ya 1 kg İstavrit Lütfen.

Hoşça Kalın...

6. Soner Kanar

Soner Kanar Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Kadir Abi memnun oldum..İlgin için teşekkürler .....Ankaranın yabancısı degilim..Dikmende evimiz var ...Baharda kıyıdan iyi istavrit çıkıyor...At-çek beklemeli degil...Bisikletle balıga gitmenin keyfi ayrı ama kışın olmuyor...Terleyip balıgı bekleyince hasta oluyorum.....İyi akşamlar...

Kadir Altuntaş bunu beğendi.