Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Selamlar Herkeze (:

Konu, 'İstanbul Anadolu' kısmında uğur alan tarafından paylaşıldı.

1. uğur alan

uğur alan Yeni Üye

Merhabalar Arkadaşlar Ben Uğur Yaşım 18 ve Kaykay'a yeni başladım bisiklete burdan heves ettim .Herneyse dün mynet'te hasan söylemez'in türkiye turu yaptığını okudum benimde içime bir heves geldi macerayı seven bir insanım bende
    türkiye turu olmasada bisikletle 5 il felen gezmek istiyorum ne kadar zamanımı alır ?

Tek kişi gitsem sorun yaşarmıyım ? cadır bisiklet vs tam tesısatlı gitmeyi düşünüyorum..

şimdiden cevaplarınız için size mınnetarım

2. uğur alan

uğur alan Yeni Üye

Yardımcı Olabilecek kimse yokmu ? :(

3. Eren Celik

Eren Celik Kıdemli Üye

Seviye:
    Çağatay AVŞAR kardeşimiz vefat edeli neredeyse 3 ay oldu...Hiçbir gelişme yok!...Katil veya katiller elini kolunu sallayarak aramızda dolaşıyorlar...
    Bu nedenle "imza kampanyası" açıp,Forum yönetiminin veya içimizden birinin hazırlayacağı uygun bir metin ile birlikte Cumhurbaşkanı'na yollamayı düşünüyoruz.

Katılmak isteyen arkadaşlardan cevap bekliyoruz.

Not:Kişisel olarak "byyurt" rumuzlu arkadaşımız müracaat etmiş( http://www.bisikletforum.com/showthr...=65290&page=42 )
    Geçen gün yine aynı arkadaşın açtığı "ÇAĞATAY AVŞAR için sesimizi duyuralım" ( http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=71058 ) başlıklı konu içinde mesajlaşırken, "hakano" rumuzlu arkadaşımız bir metin hazırlayıp,hep birlikte yollamamızın daha etkili olabileceğini önermişti.
    Ben de moderatör arkadaşlardan birine ö.m ile durumu ilettim.Henüz bir cevap gelmedi.

--------------------------------------------------------------------------------