Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

selamlar arkadaşlar...

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında independent tarafından paylaşıldı.

1. independent

independent Aktif Üye

Seviye:
    adım fatih..bir süredir sitede gezinip duruyorum..forumlara bakıyorum..bilmediğim o kadar çok şey var ki..onları öğrenmeye çalışıyorum..teknik yazıları inceliyorum püf noktaları vesaire..ben bir bisiklet severim öncelikle.sonra bir motosiklet sevdalısı ve araba delisi...ama son zamanlarda bisiklete yönelik tercihlerim ön plana çıktı..ve az biraz inceledikten sonra bisiklet almaya karar verdim...bu arada aldığım ilk bisikletim değil tabiki..uzun uzun aradan sonra aldığım ilk bisikletim diyebiliriz..

arkadaşlar ben işe ciddi olarak girdiğimi düşünüyorum...tabi önümde uzun bir zaman olabilir biraz yol katetmek için ama gercektende severek uğraşılarıma başladım...bana bu konuda yardımcı olursanız yani bisikleti hayatımda tutabilmak için yardımcı olursanız çok sevinirim..şimdiden ilgi ve alakalarınıza teşekkür ederim...

gün aşırı pedal çevirmeye başladım...gunde ortalama 40 km yapıyorum...şu an için kondisyonum zayıf..sayılabilir...ama ilerisi için umut ışığı var..ve ben ilerisini istiyorum.....bunu gercektende istiyorum....herkese sevgi ve saygılarımı yolluyorum...

alicanpek bunu beğendi.
  2. alicanpek

alicanpek Aktif Üye

Seviye:
    Bisikletinizi iyi günlerde kullanın. Gerçekten bisiklet bir tutku, bu heyecanı paylaşan bir çok arkadaşımız bu forumda buluşuyor. Hangi semtte olduğunuzu ve hangi bölgelerde ve yollarda sürüş yaptığınızı da bizimle paylaşır mısınız? Bol pedallı ve sağlıklı sürüşler dilerim.

3. independent

independent Aktif Üye

Seviye:
    teşekkür ederim.dileklerin için.bakırköy,yeşilköy florya hattında sürüşlerimi yapıyorum..daha fazla açılmadım.:))sadece bisikletimi aldığım ilk günkü deneyimim boğaz geçişi oldu.çok zevkliydi..bisiklet bir özgürlüktür bana göre..

4. çağdaş

çağdaş Kıdemli Üye

Seviye:
    Öncelikle hoşgeldiniz,bisikletiniz hayırlı olsun keyifli forumlar dilerim.Başlangıç için hiçde fena değilsinz onu söyleyiyeyim.Ayrıca kullandığınız bisiklette çok iyi TREK sizi bayaa idare eder kendinizi geliştirmek için bu yaptığınız km biraz daha arttırmanız gerek zaten zamanla siz istemezseniz bile vücudunuz istiyecektir.

5. simoniuğur

simoniuğur Kıdemli Üye

Seviye:
    selam avrupa yakası durumlar nasıl bu aradaaramıza hoş geldin fatih iyi vakit geçirmeni dilerim

6. independent

independent Aktif Üye

Seviye:
    evet çağdaş yaptığım km lerartmaya başladı kendiliğnden..50-60 arası km yapmaya başladım ve inanki farkında değilim.simoniuğur hoşbulduk...teşekkürederim..