Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Selamlar aranıza yeni katıldım!!!

Konu, 'İstanbul Anadolu' kısmında trunge tarafından paylaşıldı.

1. trunge

trunge Yeni Üye

Merhaba ilk defa bisikletim olmuyor tabi. Daha önce Giant Pergie modelinde bir yol bisikletim vardı tabi onu alırken kadro boyu gibi meseleleri pek bilmiyordum ve aldıgım yer de hiç uyarmadı (Kadıköy Anadolu Lisesine giderken sağda Ali Bike diye bisiklet satan bi dükkan) neyse efenim geçen sene bu bisikleti sattım geçtiğimiz gün de Yeşil bisikletten Scott Reflex 50 aldım. Bisiklet tutkunları ile birlikte turlara katılmak istiyorum..Olay bundan ibaret....
    Hadi tanışalım :)

2. nuhcan

nuhcan Onursal Üye

Adı:
    nuh can
    Seviye:
    Ali's Bike'ı nasıl bilirisin? Kardeşim oradan bisiklet almayı düşünüyor da...

3. trunge

trunge Yeni Üye

valla anlattıgım gibi yeni bisiklet alacak olana sadece satış yapıyor bana öyle yaptı bu sana uygun degil yada şu daha iyi olur gibi öneride bulunmadı ayrıca eski bisikletimi de satsın diye bıraktım parçalayıp parçalarını satmaya başlamış parasını ver diyince parçalar satılsın vericem dedi :) bende topla ozaman geri ver dedim yani daha ne diyebilirim hakkında bilemiyorum...Eski bi olay belki düzelmiştir emin degilim çünkü hiç uğramadım bu olaydan sonra oraya...Kardeşiniz bi kere daha düşünsün bence...Sonuç olarak alacağı bisiklet kaliteliyse sorun olmaz benim aldıgım bisiklette de hiç sorun yoktu bu konuda hakkını yiyemem ama small kadro bir bisiklete binmem gerekirken large kadro bi bisiklet alınca pek keyifli olmadı açıkcası...