Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Selamlar 07

Konu, 'Akdeniz Bölgesi' kısmında ali sar tarafından paylaşıldı.

1. ali sar

ali sar Üye

Seviye:
    Uzun zaman bisiklete binip daha sonra motorsıklet alsamda yınede bisikleti özledğim içiin geriye dönmeye karar verdim. :)

Gözlemlıyorumda 2 senedır Antalya`da Bisiklet tutkusu git gide büyüyor.Bu çok guzel bir durum. Çünkü bisiklet bir şehrin kültürü aslında.

Tekrar bisiklete dönüş yapıyorum.Şuan bir bisikletim yok fakat 1-2 haftaya kadar alacagım. sıfır yada 2.el olarak yardımcı olacaklar varsa cok sevınırım.:)

2. Erdem Eryiğit

Erdem Eryiğit Forum Bağımlısı

Seviye:
    Hoşgeldiniz.Fiyat aralığınızı belirtirseniz tabiki de yardımcı oluruz.

3. ZekiAlper

ZekiAlper Antalya Downhill Prof MTB rider

Adı:
    Antalya Downhill Özel Antrenör
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Hoşgeldiniz. Öncelikle kullanım amacınıza göre bir bisiklet toplamalısınız ayrıca boy, yaş, kilo gibi bilgileriniz de bisiklet seçiminde etken faktörlerdir. 2.el bisiklet toplama konusunda ben de yardımcı olabilirim..

4. ali sar

ali sar Üye

Seviye:
    ilginize teşekkurler arkadaşlar. fiat olarak 500-650 arası şuan için uygun. boy 1.77 yaş 26 olsada ruhumuz genç :) bahçelievlerde oturuyorum.doğma buyume Antalyalıyım... Bizim semte bisikletci bir arkadaş yer açmış yanlış hatırlamıyorsam adı gökhan dı. onunla konustuk bıraz. elınde adı tam aklımda degıl de geotech marka varmış toplıyacam dedı.. sadece kadro yu gordum. agustos un ılk haftası 2-3 ü gibi almayı dusnuyorum. sızınde onerebılecegınız varsa. 2.el & sıfır iyi olur. çarşıda goruyorum kalekapısında öğretmenler evı onunde fılan tplanıyorsunuz. bu sene çok artış oldugunu gozlemledım. bizim bindıgımız zamanlarda ''cocuk buyumedın buyu artık'' gozuyle bakarlardı bısıklete. ama sımdı durum farklı hale gelmış bu dusunce kırılmış. bende eski gunlerdekı gıbı tekrar bisiklet almaya karar verdım.

antalya da motorsıklet klubumuz var. motogaraj.org. başkanlıgını yuruttugum halde yınede bısıkletın yerı farklı. umarım tanışırız ve pedallarız.

ZekiAlper bunu beğendi.
  5. emre arıkan

emre arıkan Onursal Üye

Seviye:
    sizinle tanışmak büyük şeref olcak o gördüğünüz kadro geotech expert benim ilk alüminyum olarak kullandığım kadro ve süper bi kadro gökhan çiğdem abimizin yanına gitmişsiniz ve gökhan abimizin size sonuna kadar yardımcı olacağına inanıyorum bence o kadroyu kaçırmayın şimdiden hayırlı olsun bizide motogaraja ve o ortamdaki arkadaşlarla tanıştırırsanız seviniriz bendede o tutku var cross enduro tarzı ama malesef sadece bisikletle kaldık

6. ali sar

ali sar Üye

Seviye:
    2 teker in her türlüsü güzel vallaha :) bizim motorsıklet klubunde mesala her hafta bı yere gezıye gıderdık.(kemer fınıke kumluca alanya.saklıkent fethıye v.b) ortam güzel. sizden arkadaşllar bizi görurdu mesala ışıklarda öğretmenler evı onunde kı tranvay hattı uzerındekı banklarda. muhabbet ederdık. şehirde dıkkat cekmıs olmalıyızkı yerel basında 4-5 yerde yer aldık.röportaj ettıler. arkadaşlık ortamı guuzel olunca aslında neye bındıgının onemı kalmıyor.bir araya gelırız tabiki. bakalım gökhan usta hazırlasında canavarı :)

7. fanatikcimbomlu

fanatikcimbomlu Forum Bağımlısı

Seviye:
    abicim geotech kadar saglam kadro yok cunku bende geotech expert kullanıyorum 4 yarısa gırdı hala bıseyı yok sadece bırazcık boya attık uzerıne o kadar ve gokhan abının sana toplıyacıgı bısıklette super bı makına olucak