Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Selam

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında Ümit Şahin tarafından paylaşıldı.

1. Ümit Şahin

Ümit Şahin Yeni Üye

Merhaba ismim Ümit forumu bir süredir takip ediyordum.Tanışmak bu güne kısmetmiş.Mimar Sinan Üniversitesi Resim bölümü son sınıf öğrencisiyim.Uzun zamandır bir bisiklet almak istiyordum.Geçen gezmek niyetiyle gittiğim Sirkeciden bir Carraro Athos ile döndüm.İnternette baktım bendekine benzemiyor ama kadro aynı aksesuarlar sanırım değişmiş.Yakında fotoğraflarınıda paylaşırım.Herkese tekrardan selamlar,iyi paylaşımlar dilerim...

2. A.Kadir Ünal

A.Kadir Ünal Forum Demirbaşı

Seviye:
    Hoşgeldiniz Ümit Bey.Resimleri bekliyoruz.

3. Kamil BULUT

Kamil BULUT Kıdemli Üye

Seviye:
    Foruma hoşgeldiniz.

4. serhat dura

serhat dura Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    ümit hoşgeldin aynı bisikleti kullanan biri olarak iyi bir seçim yaptığını söylemeliyim.. http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=91284 verdiğim linkte benim 3 günlük athos'umun resmi var ben alır almaz önce selesini değiştirdim.. istersen kontrol edebilirsin.. bol pedallar ;)

5. Ümit Şahin

Ümit Şahin Yeni Üye

Hoşbulduk Arkadaşlar...

Serhat Bey,benim bisiklette çamurluklar,zincir koruyucu ve bagaj yok:DAyrıca gidonuda farklı:)Sanırım aldığım yerdekiler baya bişeyini değiştirmişler.Ama ben çok beğendim.Çamurlukları hariç.Ama çok hafif ve seri bir bisiklet olduğunu söyleyebilirim.Birde 28" olunca pedala dokunmak yetiyor.Bakalım,şuan bir kaç ayarsız kısmı var,hafta sonu onları ayarlatıcam...

6. Ümit Şahin

Ümit Şahin Yeni Üye

Buyrun beyler Carraro'nun ilk fotoları...Üzerinden sanırım bi sürü parça eksiltilmiş,ama akışından çok memnunum.Bir tek arka teker dönerken belirli aralıklarla sol fren pabucuna sürtmekte...Bunun sebebi sizce ne olabilir?Bisikleti aldığım yere gittim bana" fren pabuclarını ayarla sorun olmaz" dedi.Ama belirli aralıklarla sürtmesi beni kaygılandırdı.Şimdiden teşekkürler,kazasız sürüşler...

Kamil BULUT bunu beğendi.
  7. Uğur Recep AKGÜL

Uğur Recep AKGÜL Bisikletkolik

Seviye:
    Hayırlı olsun bisikletiniz donanım nedir eksik cıkan nedir bilmiyorum cok takmayın kafanıza olan olmus birkere.

Güzel görünüyor bisikletiniz.

Belirli aralıklarla sürtüyorsa yani her dönüşte 1 kere tabiki fren papuclarını biraz genişletilerek ayarlanabilir ama bu tekerinizin akordunun bozuk olduugnu gösteriyor.

aldıgınız yerde bakım yapmaları lazım aslında yada carraronun servisine giderek ilk bakım için garanti belgneizle yapabilriler . Salcanoda ücretsiz ilk bakım vardı sizinkini bilmiorum .

Yada güvenilir bildiginiz bir usta varsa bisiklet üzerine ona yaptırın 7.5 -10 tl bir masrafı var kafanızı takmaya degmez.

Ümit Şahin bunu beğendi.
  8. Bilal Demir

Bilal Demir Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Foruma hoşgeldiniz. Faydalı ve keyifli şeyler bulacağınızı düşünüyorum.

9. Ümit Şahin

Ümit Şahin Yeni Üye

Çok teşekkürler,bir kaç gündür okul dolayısıyla kullanma fırsatım olmadı.Ama bu akşam düz bi asfaltta denedim.Sanırım Uğur Bey'in de dediği gibi ön ve arka tekerlerin akoru bozuk.Çünkü ikiside giderken azda olsa afallıyo,sağa sola gidiyor.Bisikleti bu hafta aldığım yere götürecem,adam bana sadece fiş verdi,garanti belgesi vermedi,e bende Türkiye şartlarında yetişen bi kişi olarak alışık olmadığım bi şeyi sormadım.Ama bu hafta sonu gidip onuda alacam umarım sorun çıkartmazlar.Telefon ile veririz gibi abuk ifadeler söylediler gerçi en son aradığımda ama bakalım:)
    Bisikletten genel olarak çok memnunum,ayna,çanta,suluk,ışıklandırma ve zil meselelerini halledince daha rahat sürerim herhalde...Birde lastikleri ince yol lastiği gibi,bu yüzden taşlı yollarda pek keyif vermiyor.Acaba diyorum daha kalın ve dişli bi jant lastik takımıda edinsem mi?Bu bisikleti bilen arkadaşlardan rica etsem bilgilerini paylaşabilirler mi?Kör cahil hele Eminönü'de bi bisikletçiden alışveriş yapmak intihar gibi,bilen bilir:)En azından bişeyler bilelim ona göre alışverişimizi yapalım...
    Herkese şimdiden teşekkürler,kazasız belasız sürüşler...

10. Adem Gül

Adem Gül Forum Demirbaşı

Seviye:
    Bende güzel sanatlara hazırlanıyorum , ve aynı bisikleti almak istiyorum :) Ortak yönümüz var sizinle bayağı..

11. Msgl

Msgl Forum Bağımlısı

Adı:
    Musa
    Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Foruma hoş geldiniz. :)