İzmir

BF Okuru

Üye
Tepki
2
İzmir Bisiklet sevenler derneği web sayfasını takip et etkinlikler orada yayınlanıyor. bende özkanlarda oturuyorum.

ati1955@gmail.com

ANTERANSIZ OLMAN HİÇ FARKETMEZ BU ETKİNLİKLER YARIŞ GİBİ YAPILMIYOR. GEZİNTİ AMAÇLI YAPILIYOR.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Scudo

Lancer

Daimi Üye
Tepki
79
bende yakın oturuyorum. uygun bi gezi olursa eksiklerimi tamamlayıp (kask-eldiven-matara vs) katılmak isterim.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Selam ArkadaŞlar,

Bornova'da Yakin Oturan ArkadaŞlar, Bİr GÜn Yakin Bİr Yere Gezİ DÜzenlİyelİm. BÖylece TaniŞip KaynaŞmiŞ Oluruz.

Atİ1955

abbaskara

Aktif Üye
Tepki
153
Evet yaa yok mudur organizasyon ? ben bisikletle gidilebilecek yerleri de pek bilmiyorum önerisi olan ?? bu cumartesi yapabiliriz bi tur..

Ata'ya bakabilirsin. Mithatpaşada Sahil yolunda Otel Devak'ın yanında (Denize bakan tarafta..) yada Gümrükte Buca otobüslerinin kalktığı yerde Bianchi - Sarda bayisi var oradan da temin edebilirsin..

Öneri : Bu Cumartesi Bi Güzelbahçe yapalım yada Urla. Sabah Saat 10:00 gibi Konak İskelede Buluşur gideriz. hem tanışırız Hem de bir dahaki geziyi planlarız.. Ne dersiniz?? Tabi Kask + Bisikleti olan herkes gelebilsin sadece forum değil diğer arkadaşları da toplayalım..

İsteyen Msnden olaşabilir bana.. numut@hotmail.com

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Parça temini ve servis olarak en iyi yer Ata bisikleti tavsiye ederim.
Eğer ileri amatör, yarı profesyonel ya da profesyonel tarzda biniyor veya binmeyi istiyorsanız, her pazar bir yere gidiyoruz.
Hafta içinde (link) adresinde bir konu açıyoruz, bazen ekip başı bazen de ortak düşünce ile bir rota belirleyip pedallıyoruz.
Turlarımız antreman havasında oluyor, mtb de yol da geliyor bizle.
Mtb liler için mutlaka slick (kabak) lastik takmalarını ısrar ediyoruz.
Mesafelerimiz en aşağı 100, en fazla 200km, ortalama hızımız da 28-40km arasında oluyor.
İletişim için: hem yukarıda verdiğim adresten hem de 0544 715 99 44 (Fatih) cepten ulaşabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Hasan Hakan Koç

BF Okuru

Üye
Tepki
2

SELAM ARKADAŞLAR,

İZMİR'LİLERİN DEVAMLI BULUŞTUĞU ADRESİ YANLIŞ YAZMIŞIM DÜZELTİR ÖZÜR DİLERİM.
groups.msn.com/bisiklet/

ati1955

herkese bisikletli mutlu günler dilerim

• Beğen
Tepkiler: solo
Tepki
0
merhaba, foruma yeni katıldım. günlük antremana ve uzun yol antremanlarına eşlik edebilecek yol bisikletçisi arkadaşlar arıyorum. izmir - göztepede oturuyorum...

BF Okuru

Üye
Tepki
2
ARKADAŞLAR, İZMİR KUZEY ÇEVRE YOLU'NU KEŞFETMEYE NE DERSİNİZ??? KENDİMİZİ DAĞLARA VURUP, TRAFİKTEN UZAK BOL OKSİJENLİ BİR GEZİNTİ YAPMIŞ OLURUZ. KARŞIYAKA'YA GİDİP GELİRİZ. BU PAZAR GÜNÜ SAAT : 8,30 DA ÖZKANLARDA YENİ AÇILAN TANSAŞ'IN ÖNÜNDE BULUŞALIM, DİLEYEN HERKES GELEBİLİR. ÖBÜR HAFTALAR İÇİN PLANLAR YAPARIZ. YENİ GÜZERGAHLAR KONUŞURUZ. BU ORGANİZASYONA KİMSE KATILMIYACAK GALİBA!! KİMSE OLUMLU VEYA OLUMSUZ BİR MESAJ YAZMADI!

akinm

Aktif Üye
Tepki
20
bornovalılar varsa bi ara toplanalım da soyle fethedelim
organize edecek kimse yok mu allah aşkına :eek:

Atİtİ Valla İyİ Fİkİr De Bu Fİkrİ Organİzasyonlar Ve Turlar Bolumunde Duyurmalisin O Zaman Katilim Olur

esivrikaya

Üye
Tepki
0
izmir aliağadan selamlar
aliağada bisiklete binen benden başka biri var mı cok merak ediyorum

izmir aliağadan selamlar
aliağada benden başka bisiklete binen var mı merak ediyorum
var mı ?

BF Okuru

Üye
Tepki
2

SENİ İSİMLERİ OKUYAMIYACAK KADAR CAHİL KALMIŞSIN, ÖNCE SAYGIYI ÖĞRENMEN LAZIM.

ATİ1955

murtiko

Üye
Tepki
0
Sevgili İzmirli Bisiklet Severler,

Ağustos Ayının ilk haftası boyunca İzmir'de, Karşıyaka Civarinda olacağım. Pedal basacak arkadaşlar arıyorum. Günlük 40-50 km yeterli olur sanırım : )

Ayrica bisikletimi getirmesem izmirde kiralayabileceğim yer bulabilir miyim acaba. Bilgisi olanlarin degerli fikirlerine ihtiyacım var.

Saygilarimla....

Murtiko

urbanrabit

Üye
Tepki
1
bende bir gezi bisikleti edinir edinmez aranızda olacağım. sanırım ağustosun ilk haftası istanbula işim için gitiğimde bakıp sipariş ettireceğim. Bagaj için bie taşıma aparatı aradığımda her çıkış noktasına gelirim. saygılarımla.

benvolki

Üye
Tepki
6
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Ghost
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
ben de volkan bostancıdan..bisikletim ve ben yeniyiz...herkese selamlar
bu arada yeri mi bilmem ama sormak istedim: nasıl resmimi eklerim ve ayrıyeten nasıl mesaglarıma resim koyabilirim?

• Beğen
Tepkiler: Ozge Deniz