Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

selam eskişehirliler

Konu, 'İç Anadolu Bölgesi' kısmında cellad tarafından paylaşıldı.

1. cellad

cellad Yeni Üye

Seviye:
    merhabalar.adım hakan ogü tıp 3 öğrencisiyim.foruma daha yeni üye oldum. şu an itibariyle tam 3 saattir site içerisinde gezinmekteyim ve okuduklarım sayesinde bisiklete olan tutkum inanılmaz dercede arttı.özellikle gezi makale ve fotolarını görünce bu maceraları yaşayan kişileri içten içe kıskandım doğrusu.:rolleyes: geçen hafta aldığım ucuz şehir bisikletimle şimdilik sadece okula gidip geliyorum.kondüsyonumunda :ci: kötü olduğu ayrı bir gerçek.ama yinede eskişehirdeki bisiklet tutkunu arkadaşlarla gezi ve turlar hakkında tanışıp konuşmak isterim.kendinize iyi bakın.görüşmek üzere hayırlı pedallar... fako_pass@hotmail

2. kaan

kaan Forum Demirbaşı

Seviye:
    yarışlar,turlar,geziler vs hakkında************.net'ten bilgi alabilirsin

3. Ceyhun Pekuz

Ceyhun Pekuz Kıdemli Üye

Seviye:
    Yarışlara katılmayı değil de kısa ve uzun mesafeli turlar ile çevreyi gezmek istiyorsan bize bekleriz :)

4. Ozge Deniz

Ozge Deniz Bisikletkolik

Seviye:
    hoşgeldiniz aramıza...

5. cellad

cellad Yeni Üye

Seviye:
    hoşbulduk.çok teşekkür ederim arkadaşlar.bu aralar biraz kondüsyonu toplamaya çalışıyorum.en kısa zamanda gezi ve turlara katılmak isterim.

6. backbone

backbone Üye

Seviye:
    şimdi diyorsundur buda KİM DİYE?? kendimi tanıtayım ben Eskişehir'den 25 yıllık Ahmet.sizlerle birlikde kısa turlara katılmak istiyorum. backbone@mynet.com bu hem mail hemde msn adresim...

7. backbone

backbone Üye

Seviye:
    selam...Ceyhun PEKUZ seni tanımıyorum ama tanışmak isterim.kısa turlara katılmak sizlerle olmak bana büyük bir haz verecektir.Eskişehir'den 25 yıllık Ahmet...şimdiden tanıştıgımıza memnun oldum.....backbone@mynet.com..

8. cellad

cellad Yeni Üye

Seviye:
    ahmet abicim bu 1 hafta okul ve sınavlar nedeniyle bisiklet dahil olmak üzere tüm sosyal ve kültürel faaliyetlerime ara verdim.hayat döndüğüm zaman tanışır kısa kısa turlarız.kendine ii bak.hakan ben 21 yıldan beri...

9. escudos

escudos Aktif Üye

Seviye:
    bende forum a yenı katıldım ancak gordugum kadarıyla benım yasımda (16)cok fazla kısı yok bende yarıslara deıl ama turlara gezılere vs. katılmak ısterım eger bu sekılde sureklı gıdenler varsa haber verırsenız sevınırım...

10. betmo

betmo Forum Demirbaşı

Seviye:
    Eskişehirde amma çok bisiklet dostları varmış:D Hiç haberimiz yok Beyler bir gün toplaşalım yav

11. Onur Kula

Onur Kula Bisikletkolik

Adı:
    Onur Kula
    Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    İyi iyi ekip büyüyor :) Arkadaşlar aramıza hoşgeldiniz.

12. vfor

vfor Yeni Üye

Seviye:
    escudos seni aramızda görmekten çok memnun oluruz biz her haftasonu biyerlerdeyiz, mesele 2 hafta önce çalkaradaydık, geçen hafta sakar ılıcalarına bi gezinti yaptık,

bu haftasonuda avlakkaya da yürüyüş var bu seferde ama biz bisikletle gitmeyiz düşünüyoruz, başlangıç noktasına kadar otobüsle bile çıkabiliriz çünkü yürüyüşü yapacak olan grup başlangıç noktasına ücretsiz ulaşımı sağlanacak kumanyada ücretsiz

Eskişehirdeki arkadaşlar bence bunu bi değerlendirin.,

bilgi almak için 221 22 50 - 1144 ü arayabilirsiniz:in:

eYa bunu beğendi.
  13. eYa

eYa Bisikletkolik

Seviye:
    Oğuz bu hafta etkinlikler çakıştı yahu :) ÇEVSAD'ın da yürüyüşü + musaözüne bisikletle gidilip mangal keyfi var inşallah :D 20-25 civarı katılım beklioruz geziye. Yürüyüş epey kalabalık olacak sanırım.

Eskiden etkinlik bulamazdık şimdi maşallah Eskişehir bir numara :D Yakında çok daha güzel süprizler geliyor inşallah ÇEVSAD'dan ;)

14. Ceyhun Pekuz

Ceyhun Pekuz Kıdemli Üye

Seviye:
    Arkadaşlar öncelikle hoşgeldiniz ;) Yasin varken bana laf düşmez :p organizasyon düzenleme konusunda :) Gezilerimize bekleriz, bisikletle kalın esen kalın :p