Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

selam bisiklet forum

Konu, 'İstanbul Anadolu' kısmında nightkobe tarafından paylaşıldı.

1. nightkobe

nightkobe Üye

Seviye:
    merhaba arkadaşlar.çok eski bir bisikletçi olmama rağmen böyle güzel bir sitenim varlığından habersiz olduğum için çok üzgünüm.gördüğüm üzere burda bisiklet bir yana,çok sıcak bir paylaşım ortamı var.ben 14 senedir aralıksız bisiklet kulanıyorum ve 8 senedir bisiklet tamiri yapıyorum.artık usta oldum denilebilir.şu an elimde bianchi'nin iki tane şaheseri mevcut.biri 1998 model RCX363 ve diğeri 1999 model RCX362.anadolu yakasında düzenlenen turlara ben de katılmak isterim açıkçası.ben tuzla'da ikamet ediyorum.pendik-kartal turları benim için ideal olsa gerek.herkese teşekkür ederim.

2. Bibendum

Bibendum Bisikletkolik

Seviye:
    Aha tam yerine geldin bu bölümdeki Her cumartesi Pazar Saat 09:00 ' da topicine gir tam sana göre bi grup var orada ....
    46. sayfayı bir görüntüle mutlaka ....

3. nightkobe

nightkobe Üye

Seviye:
    dostum fotolara baktım da bisikletlerin bir çoğu yol bisikleti.tekerler 27 lik:)benim bisiklette var 26*2.30 dış.size ayak uydurabilir miyim acaba.bisikletim seridir ama ne bilim siz bi bastınız mı tozunuzla baş başa kalırım herhalde:Dbi de kışın turlara devam ediyor musunuz?teşekkür ederim.

4. soneryen

soneryen Onursal Üye

Adı:
    Soner
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    abicim hoşgeldin, iyi forumlar dilerim. Şu bahse konu bisikletlerin resimlerinide bize gösterirseniz memnun oluruz. İyi eğlenceler, kazasız, belasız bol pedallı günler dilerim.