Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Selam arkadaşlar

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında BLACKMAN tarafından paylaşıldı.

1. BLACKMAN

BLACKMAN Yeni Üye

ben antalyadan ibrahim....her hafta sonu düzenli olarak bisikletimle kır ve doğa gezilerine çıkıyorum,yanımda bir arkadaşım daha oluyor genelde örneğin geçen hafta antalyada tünektepe diye biline döner gazino olarakta adlandırılan yere bisikletle çıktık,ondan önce nebiller köyü tarafına,çığlık taraflarına gittik eğer sizde düzeyli ve seviyeli bisiklet arkadaşlığı kurmak isterseniz tanışabiliriz.genelde 40 km civarında pedal çeviriyoruz ama bundan sonraki hedefim antalyadan ıspartaya pedal çevirmek, bisiklet bende bir tutku haline dönüştü,bu arada bisikletim (bianchi orion ds)tüm bisiklet dostlarına selam...görüşmek dileğiyle

2. ZekiAlper

ZekiAlper Antalya Downhill Prof MTB rider

Adı:
    Antalya Downhill Özel Antrenör
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Antalya dan beyaz at'lı birini yani Voltage'lı birini görürseniz bilin ki canı arazi çekiyordur ve pedalşörlere yardımcı olmak istiyordur:eek:. Birlikte pedallamak ben de isterim bu pazar Doyran turu var yaklaşık 50-60km tutabilir.
    http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=20567&page=71
    Lütfen yukarıdaki linkte verdigim 707 numaralı yorumu okuyunuz. Buluşma yeri ve zamanı belirtilmiştir.