Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

selam arkadaşlar

Konu, 'Street & DJ' kısmında brego tarafından paylaşıldı.

1. brego

brego Yeni Üye

Seviye:
    herkeze selam,küçüklüğümden beri bisikletle haşır neşirim,kaç tane bmx eskittim sayısı belirsiz,o zamanlar elimizden geldiğince bir kaç hareket yapardık,yaklaşık 15 sene önce:)uzun bir aradan sonra geçen sene gene bende acayip bir bisiklet aşkı depreşti ve hiç araştırmadan nerdeyse önüme çıkan ilk bisikleti aldım,bir dağ bisikleti,sonunda onuda bugün pert ettim astarı yüzünden pahalıya çıkacak gibi:)bana ne gider diye oturdum bilgisayarın başına ve araştırmaya başladım,marka vss..kısa bir araştırmadan sonra bisikletforum la tanışıp üye oldum..arkadaşlar öncelikle sizden bu uzun yazı için özür diliyor ve sadede geliyorum...bana bisiklet lazım...street tarzı...hareket yapmaya uygun..hor kullanmaya dayanıklı..ne önerirsiniz???mesela sedona x11(bu markaya kafam takıldı kayserili arkadaşı izledikten sonra) fiyatı nedir,gerçi araştırdım bulamadım ama bilen var ve söylerse sevinirim,yada başka ne olabilir,kusura bakmayın marka konusunda biraz cahilim,yardım ederseniz sevinirim...ha bu arada bir eleştiri:ne oldu bizim güzel tükçemize yaw,hep ingilizce terimler yokmudur bunların türkçe karşılıkları:(

2. brego

brego Yeni Üye

Seviye:
    390$ mış:)

3. brego

brego Yeni Üye

Seviye:
    840$ mış:)

4. burnout_54

burnout_54 Bisikletkolik

Seviye:
    komple bisiklet olarak Scott voltage yz4 alabilirsin,700 ytl fiyatı var ama tam street'lik hale getirmek için bikaç parçasını(örneğin gidon boğazı değişmeli kesinlikle) değiştirmen gerekir.
    Bunun haricinde bu ayın sonunda Cesur bisikletler gelecek,onları da düşünebilirsin. Sedona güzel bir bisiklete benziyo,üzerindeki parçalar çok güzel,şahsen ben beğeniyorum.

----------

tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.

5. ZekiAlper

ZekiAlper Antalya Downhill Prof MTB rider

Adı:
    Antalya Downhill Özel Antrenör
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Bence Scott Voltage Yz serileri veya Sedona X11 secenekleri mevcutken bunlardan birini tavsiye ederim :).. Cesur lar ne zaman gelicek bilmiyorum ama istersen onları da incelersen karar verme açısından daha ii olur

6. -erkan-

-erkan- Forum Bağımlısı

Seviye:

Sizin Türkçe'niz de baya düzgünmüş.

tektekerali ve mac-bmxtreme bunu beğendi.
  7. burnout_54

burnout_54 Bisikletkolik

Seviye:
    Evet türkçe de w diye bi harf hatırlamıyorum. Ayrıca hareketlerde kullanılan terimlerden bahsediyosan Türkçeleri yok bikaç tanesi haricinde,örneğin bunnyhop,tavşan zıplaması,whip kelebek gibi bikaç tane var.

Aslında yeni bi gelişen katagori,hazır çok yayılmamışken türkçeleştirebilirz bi abimiz öncülük etse.

8. ujur

ujur Bisikletkolik

Seviye:
    scott voltage yz 4 diye bir modeli 2006 yılında kaldı. iki yıldır üretilmiyor. en alt modelde yz3 oun fiyatıda 390€

burnout_54 bunu beğendi.