selam arkadaslar

asian

Üye
Tepki
0
Selam arkadaşlar bisiklet almayı dusunuyorum kararsız kaldım tavsıyede bulunabılecek arkadaslar varmı...........?

Scudo

maksim

Aktif Üye
Tepki
161
İsim
maksim ünal
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
merhaba yasin tam açıklamamışsın ama ben senin adına açıklayım durumu...
yasin arkadaşımıza arazi binişi için bir bisiklet gerekli..kendisi daha önce hiç arzi binişi yapmadı...fiyat aralığı olark 650 ytl altı olarak düşünüyor...ben sizler gibi deneyimli olmadığım için bir tavsiyede bülünmak istemiyorum yardımlarınızı bekliyorum....

• Beğen
Tepkiler: asian

baltazar11

Aktif Üye
Tepki
19
amoeba hussar, sedona sd 711,741,761,771 olabilir kron xc1000 veya sedona borla... amoeba scud... bazı modellere az daha para katması lazım

ama amoeba hussar bence iyi..iyi bir MTB.. ben sedona borla kullanıyorum ve memnunum

• Beğen

sol_ak

Üye
Tepki
3
kardeş önce ne için kullanıcaksın. nerde kullanıcaksın?
ne kadarlık bir şey düşünüyorsun ??

• Beğen

Supi

Üye
Tepki
18
Yasin sende benim gibi hussar al ;) beraber takılırız :))

• Beğen

Supi

Üye
Tepki
18
2. mesajı okumadan geciyorsunuz sanırım. okumadan cevap vericekler vermesin???

• Beğen

Selim Çam

Forum Bağımlısı
Tepki
457
Sedona'ya bakabilirsin. Sedona SD 741 haricindeki tüm modellerini tavsiye ederim.

• Beğen

maksim

Aktif Üye
Tepki
161
İsim
maksim ünal
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
merak ettim 741'in nesi var...

• Beğen

Selim Çam

Forum Bağımlısı
Tepki
457
Mekanik disk frenli oluşu. İnsanların gözü boyanıyor rotorları görünce. Forum'dan aratabilirsiniz; çok fazla bahsedildi.@maksim

• Beğen

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yukarıda adı geçen bisikletlerden herhangi biri olmakla beraber, ben Amoeba Hussar tavsiye ederim. Kullandığım için söylemiyorum bende uzun araştırmalarım, burada edindiğim bilgiler ve kullananların tavsiyesi üzerine aldım. Neden Amoeba diyecek olursanız. Ameoba Hussar'ın kadrosu çok güzel ve sağlam. Özellikle arazi binişleri içinde düşünülürse kadronun birçok bölgesi herhangi bir kırılmaya karşı ayrıca desteklenmiştir. Çünkü bazı markalarda kadro kırılmaları forumda görüldü ve defalarca tartışıldı. Forumda amoeba hussar diye aratırsanız görebilirsiniz. Birde hangi bisikleti alırsanız alın, daha çok arazi sürüşleri yapmayı düşünüyorsanız bir küçük kadro boyu, eğer daha çok asfalt sürüşleri düşünüyorsanız bir büyük kadro boyu almanız tavsiye edilen yöntemdir. Sizde daha çok arazi sürüşü yapacağınız için bisiklete hakimiyetin daha kolay olması için bir küçük kadro almanızı tavsiye ederim. Yanlışım varsa düzeltin lütfen.

asian

Üye
Tepki
0
beni bu konuda aydınlattıgınız ıcın hepınıze tesekkurler arkadaslar

asian

Üye
Tepki
0
tamam meto hussar alıcam kafama yattı hem bayagıda saglam bır makına dusunce parcalanmıyor:)

maksim

Aktif Üye
Tepki
161
İsim
maksim ünal
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
metonun düşüş harikaydi keşke telefonumu evde unutmasydım kesin şimdi elimde video olurdu...burda da paylaşırdık "bakın böyle yaparsanız böyle düşersiniz!"gibi bir isim verirdik..neyse metincim geçmişolsun (gerçi zdelenen tek yeri sanırım cesareti oldu:D)

Supi

Üye
Tepki
18
yok canım hiç bişi zedelenmedi :) sadece cok güzel düştüm :)