Sekiz kadından biriyim, 5 numaralı meme kanseri bisikletçiyim:)

NEVRES KME

Forum Bağımlısı
Tepki
1.510
Bisiklet
Specialized
Selam @Berke K. çok teşekkürler. bir şanssızlıktır oldu. İnşallah geçecek. Ulus ta buluşuruz :) Kendine iyi bak, derslerinde başarılar dilerim.

@Volkan Metin
Teşekkürler Metin. İnşallah çabuk biter pedaldaşım. Sözümü unutmadım daha pizza yicez :)) sağlıklı günler dilerim..

@Volkan Metin Kerim'ler le beraber mi pedallıyorsun??

Scudo

five

Part time turcu
Tepki
3.939
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Nevres Hanım geçmiş olsun,

Enerjiniz ve pozitif bakışınızla bunun üstesinden geleceğinizi biliyorum.

Hayal ettiğiniz tur için kendinize iyi bakın. :)

Selamlar

five

• Beğen
Tepkiler: NEVRES KME

NEVRES KME

Forum Bağımlısı
Tepki
1.510
Bisiklet
Specialized
@five
@five

teşekkürler five Murat :) Allah yardımcım olsun. Haklısın :) Bu tur sevimli ve anlamlı olacak :) İstanbul-Selanik düşüncem epey uzaklaştı ama. Hayırlısı artık.. kendine iyi bak. selamlar

• Beğen
Tepkiler: five
Tepki
6
İsim
önder
Bisiklet
b'Twin
Derdi veren Allah (cc), Dermanıda verir. Bu iyileşme sürecinde dualarımla yanınızdayım. İyileştiğiniz zaman her ne kadar sizi tanımasamda beraber pedallamayı umarım.

• Beğen

NEVRES KME

Forum Bağımlısı
Tepki
1.510
Bisiklet
Specialized
@onder_kilic
İnşallah arkadaşım ben de inanıyorum. Su süreç bitsin buluşacağız inşallah:) hep birlikte pedallayacağız. Sevgiler

NEVRES KME

Forum Bağımlısı
Tepki
1.510
Bisiklet
Specialized
İlginize sonsuz teşekkürler. Allah hepimize sağlık versin. Güzel günlerde buluşup pedallamak nasip etsin. Esenlikler dilerim..

NEVRES KME

Forum Bağımlısı
Tepki
1.510
Bisiklet
Specialized
Herkese merhaba,
Evet süreç devam ediyor. Patoloji sonucu çıktı. Haftaya perşembe kemoterapi ilk ders başlıyor :) Dilerim iyi geçer. Ve hızla gelen bu sevimsiz meme gribi geldiği hızla da gider :) Selam olsun. Muhabbetle..

Tahir Keskin

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
İsim
Tahir Keskin
Bisiklet
Kron
@NEVRES KME
Dersleri hızla geçmeni ve bu gribi bir an önce atlatmanı diliyorum güzel ablacım. ;)

• Beğen

Çağlayan Talih

Aktif Üye
Tepki
52
İsim
Hem kel hem fodul, hemde şişman.
Bisiklet
Trek
Ablam çok geçmiş olsun, aynı grip teyzelerimin üçünde vardı ama bitti gitti, şimdi benden iyiler :) Eminim senin verdiğin mola çok daha kısa sürecek, daha gezecek çok yerimiz var. :harika: Yapacağın ilk tura çağırmazsan küserim bilesin :hhhhhh:

NEVRES KME

Forum Bağımlısı
Tepki
1.510
Bisiklet
Specialized
@onder_kilic
sağol Önder :) devam et.. selamlarr

@Çağlayan Talih
@Çağlayan Talih

Size de geçmişler olsun. Selamlarımı ilet teyzelerine. İnşallah benimkide geçiverecek, görmemiş gibi olacam. Hayırlısıyla turlayacak kıvama geleyimde çağırmaz olurmuyummm.. :) erken den haberleşiriz forumdan diliyorum. Birlikte pedallayacağımız güzel günlere. Sevgiler :):harika:

• Beğen
Tepkiler: Çağlayan Talih

Halil EROĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.082
Bisiklet
Salcano
Ailecek çok üzgünüz; ama sonunun iyi olacağına dair inancımız tam. İnandıktan sonra işler ona göre yoluna girip bir şekilde sonuç alınıyor. Mutlu haberlerin daha hızlı gelmesi dileğimizle...

• Beğen

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
geçmiş olsun nevres hanım.. gribin çoğu gitmiş azı kalmış, ha gayret :) -- en kısa zamanda sağlığınıza kavuşmanızı ve zor günleri geçmişte bırakmanızı canıgönülden diliyorum.

• Beğen

NEVRES KME

Forum Bağımlısı
Tepki
1.510
Bisiklet
Specialized
@Halil EROĞLU
Sevgili Halil ben de inanıyorum. Allah hepimize güzellik versin. Sağlık versin. Ruhumuza dinginlik versin. Bu süreç bittikten sonra Barış ile tekrar İzmir yapıp sizlerle pedallayacağız inşallah.. Eşine çok çok selam. Sevgilerimle

NEVRES KME

Forum Bağımlısı
Tepki
1.510
Bisiklet
Specialized
Teşekkürler @CandanC
En kötü günler başlangıçtaki şaşkınlık zamanıydı sanırım. Duvara toslamış suratımda dümdüz olan burnum şimdilerde yavaş yavaş normale dönüyor :)) Kısmetse burun da düzelecek, gripte :) Ben eskisinden daha çok pedal basıyor olacağım. İnşallah.. Selamlar

Teşekkürler @MertAG
Sağlığım el verdikçe durumumu haberdar edeceğim. İlginize çok teşekkürler. Sağlıkla pedallamanızı dilerim..

Ali Demir

Forum Bağımlısı
Tepki
1.572
Bisiklet
Specialized
kadınlar, erkeklerden daha güçlü, daha dayanıklı ve sabırlıdır. bunu çevremden, bilhassa annemden biliyorum.
Allah'ın izniyle siz de bu sıkıntıyı atlatıp, sağlığınıza kavuşup, bisikletinize kmlerce binip mutlu şekilde pedal çevireceksiniz inşallah.

moralinizi bozmayın hiç, hele ümidinizi hiç yitirmeyin. burada binlerce dostunuz, özel hayatınızda da yüzlerce dostunuz vardır eminim. Allah sağlık versin Nevres hanım.

NEVRES KME

Forum Bağımlısı
Tepki
1.510
Bisiklet
Specialized
@Ali Demir

Merhaba Ali,
Rab insanlara taşıyabileceği kadar yük verirmiş. İnşallah bende üstesinden geleceğim. Allah kimseyi yalnız etmesin. Pedaller ve forum sayesinde çok dostum oldu bisikletçi. İstanbul'dan İzmir'e Bursa'dan Kocaeli'ye derken devamı geliyordu. Herşey yoluna girecek ve ben diğer illerde de birçok pedaldaş dostlar edineceğim. Güzel dileklerin için teşekkürler. Pedallarda buluşmak dileğiyle. Sağlıklı günler dilerim..

• Beğen
Tepkiler: Ali Demir