Sekiz kadından biriyim, 5 numaralı meme kanseri bisikletçiyim:)

Scudo

Kara Kartal

Daimi Üye
Tepki
276
İsim
Mehmet
Bisiklet
Merida
Çok geçmiş olsun Nevres Hanım. En kısa zamanda bir insan evladının olabileceği en sağlıklı şekilde bisikletinize binerken görmeyi bekliyoruz :)

• Beğen
Tepkiler: NEVRES KME

Burcuu

Forum Bağımlısı
Tepki
687
Bisiklet
b'Twin
@NEVRES KME

İyiiim çok teşekkürler :) Hala bisiklet arayışındayım bir türlü karar veremedim katlanır mı yoksa şehir mi alayım diye :hihi:

Ali Nihat GÖRAL

Forum Demirbaşı
Tepki
173
Bisiklet
Specialized
Kanuni Sultan Süleyman Han, dünya üzerinde 3 kıtada ve toplamda 7,5 milyon km2'ye hükmederken söylemiş o meşhur sözlerini ;

Halk içinde muteber bir nesne yok devlet gibi,
Olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi...

En kısa zamanda ve en hayırlısıyla sağlığınıza kavuşmanız (tüm hastaların) en büyük dileğim. Ve dualarımda da varsınız, olacaksınız da... Bursa'dan bir pedaldaşınız olarak üzerimize düşen bir görev varsa, çekinmeden söyleyiniz. Bursa Onkoloji Hastanesi doktorlarından Meme Kanseri uzmanı DR.Murat Çalıkapan çok iyi arkadaşımızdır ve kendisi de bir bisiklet sevdalısıdır. Herhangi bir konuda yardıma ya da bilgiye ihtiyaç duyarsanız, seve seve yardım edecektir. Ulaşamazsanız lütfen bize ulaşınız. Yeşil Pedal Bisiklet Kulübü yönetimi olarak yanınızdayız...

Sağlıcakla kalın!

ulaş kaya

Forum Bağımlısı
Tepki
405
Bisiklet
Cannondale
Hayattaki bu sınavınız da başarılar dilerim Nevres Hanım.

Geçmiş olsun hep aklımızda olacaksınız.

• Beğen

NEVRES KME

Forum Bağımlısı
Tepki
1.510
Bisiklet
Specialized
@Sebahattin Gerceker
Benim de olusurdu hep. Sanki ordu gibi pedalladigimi hissrderdim. Her daim bunu yapıyorum. Beni mutlu ediyor. Guzel günlerde pedallamak ddileğiyle. Sevgiler

gunce

Üye
Tepki
24
İsim
Gunce
Bisiklet
Merida
Çok geçmiş olsun (link)Hanım.
En kısa zamanda sağlığınıza kavuşmanızı diliyorum.
Eminim ki bisiklet sağlığınıza kavuşmanız da hem fiziksel olarak, hem de moral olarak çok faydalı oluyordur.
hatta eski sağlığınıza kavuştuğunuzda ufak da bir kutlama yapabiliriz..
:)
Sağlıklar...

• Beğen

doganayy

Üye
Tepki
2
İsim
doğanay yılmaz
Bisiklet
Salcano
acill şifalar diliyorum en kısa zamanda sağlığınıza kavuşmanızı yüce rabbimden niyaz ederim.

geçmiş olsun inşallah.

• Beğen

NEVRES KME

Forum Bağımlısı
Tepki
1.510
Bisiklet
Specialized
@engin özen teşekkürler. inşallah hep birlikte güzel ve sağlıklı günlerde olsun. Kemoterapi süresi biraz sevimli olursa ufak ufak sahil gezintisi yapsam buna da şükür diyecem.. Allah kısmet ederse süreç sonunda birlikte olacağız. Sağlıklı günler dlerim... Selamlar

• Beğen
Tepkiler: engin özen

arayanbulur

Aktif Üye
Tepki
82
İsim
Engin
Bisiklet
Salcano
Geçmiş olsun efendim.
Allah acil şifalar versin tez zamanda sizleride yollarda görmek o pedallara ayrı kalan zamanın acısı çıkartırcasına basacağınız gün bir an önce gelir inşallah...

• Beğen

NEVRES KME

Forum Bağımlısı
Tepki
1.510
Bisiklet
Specialized
@Ali Nihat GÖRAL

Merhaba Sayın Pedaldaşım, öncelikle hepimize sağlıklı bir yaşam diliyorum. Bilgiler ve nazik yardım teklifiniz için teşekkürler. İnşallah herşey güzel gelişecek. İnanıyorum. Bursa deyince aklıma gelen geçen sezon katıldığım 100 Yıllık macera turudur. Bu sene de çok katılmak arzusundaydım. Kısmet daha güzel günlere inşallah. Yeşil Pedal Bisiklet Kulübü Yönetimine ve size sağlıklı güzel günler dilerim. selamlarr

@Ali Nihat GÖRAL 100 yıllık macera turuna katılacak olursanız sol pedalınız benim olsunn :))

• Beğen
Tepkiler: Ali Nihat GÖRAL

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Geçmiş olsun abla inşallah en yakın zamanda bisiklete tekrardan dönersin.

• Beğen
Tepki
113
İsim
Volkan Metin
Bisiklet
Specialized
Geçmiş olsun Nevres hanım. En yakın zamanda eski sağlığınıza kavuşmanız dileğiyle sürüşlere başlarsınız umarım.

• Beğen

NEVRES KME

Forum Bağımlısı
Tepki
1.510
Bisiklet
Specialized
@gunce
@gunce

teşekkür ederim Gunce. inşallah su süreç bir bitsin. kutlama yapmak lazım. Sadece benim için değil, sağlığına kavuşmuş tüm pedaldaşlar için kutlama yapalım. sağlıkla pedallayalım.. sevgiler

@doganayy geçecek inşallah teşekkür ederim..

NEVRES KME

Forum Bağımlısı
Tepki
1.510
Bisiklet
Specialized
Çok teşekkürler. Acısını cikartacaz inşallah. Hepbirlikte. Guzel ve sağlıklı ggünlere. . Selamlar. OTE="arayanbulur, post: 1645468, member: 54468"]Geçmiş olsun efendim.
Allah acil şifalar versin tez zamanda sizleride yollarda görmek o pedallara ayrı kalan zamanın acısı çıkartırcasına basacağınız gün bir an önce gelir inşallah...
Cok