Sekiz kadından biriyim, 5 numaralı meme kanseri bisikletçiyim:)

NEVRES KME

Forum Bağımlısı
Tepki
1.510
Bisiklet
Specialized
@Onur YCL Sana da çok çok geçmiş olsun. Gribi atlatacağımdan eminim. Evvel Allah. sonra buluşur kışkışladık pedalı basarız :)) selamlar

@Edip Dinçer
Sayın Yöneticim, çok teşekkürler. İnşallah... Ben turları turlar beni özledi:)) Dönüşüm daha da muhteşem olacak inşallah.. Selamlar

@H.Genç Acil şifalar dilerim. Ailene selam. Sağlıklı günler olsun..

@Deniz Baklacı
Teşekkürler. O keyfi bildiğimden hemen pedallamak istiyorum yaa zaten :) Fazla uzak kalmamak için elimden geleni yapacağım. Sevgiler

@halil ibrahim duran
Sevgili Pedaldaşım :) çok teşekkürler.. Son makinana binerken bir karşılaşamadık yollarda. inşallah dönüşümde..
Ahhhh o kamyoncu :)) Ben buluşayımda pedallarla varsın diğer lastikte yarılsın..:)) Sağlıklı günler dilerim..

@Tahir Keskin

Vayy dostum Tahir :) çok sağol. İyiki varsınız. Tüm pedaldaşlarıma sevgi selam olsun. Hurma kaldımı hurma :)) Daha Sapanca da çadır atcaz dur hele :))) İyileşim buluşuruz inşallah... Sağlıklı ve kazasız pedallamalar olsun kardeşim..

@sercankaptan sağolun. Pes etmek mi. Aslaaaaa... Daha turlayacak çokkk yolum var... Sevgiler

@hayatgezi teşekkürler. girecek inşallah..

@yaboga

Çok teşekkürler arkadaş.. Hepinize sağlıklı ve mutlu günler dilerim.

@Uğur S. çok teşekkürler. Sayenizde, desteğinizle yükseliyor zaten moral. Selamlar

@aeneskral

Çok teşekkürler. Kabullenmesem işim daha zor. Kabulleniyorumki mücadelemi verebileyim. İnancım sonsuz. sağlıklı günler dilerim. Sevgiler

@lealtad

Çok teşekkürler. pes etmek bana yakışmaz zaten :)) Sevgiler

Scudo

NEVRES KME

Forum Bağımlısı
Tepki
1.510
Bisiklet
Specialized
@Osman Kıtay

Selam Osman Kıtay :) Bu grip reaktif hypoglisemiyide bastırdı be kardeşim :) Şeker için benden bilgi alıyordun. Sakın ola bu grip için bilgi almanı gerektirecek etrafındaki kimseye bulaşmasın diliyorum. Senin haberleride alıyorum. Cengiz ler le sana selam yolladım. Almışsındır.. Şu işide bitireyim hayırlısıyla yanınızdayım..
Kayıp aranıyor diye ilan verdin benim için, bak şimdi daha çok vaktim olacak forumda yazmaya :)) Kendine iyi bak.

@Fırat İler Sağolasınnnn... Pedallayacağımız güzel günlere inşallah..

@Bahadır Gürel

Öncelikle sağlıklı günlerinin devamını diliyorum. ve seni yürekten alkışlıyorum. Benim hikayede böyle olacak işte. Grip gelip geçecek ve herşey normale dönecek. Gerekeni yapacağım ;) Pedala basacağım.. Sevgiler

@Atilla Gobel

:)))))) Harkasın Atilla. Öyle güzel bir kahkaha attımkiii. Duymuş bile olabilirsin :)) Boyuna posuna bakmadan geldi bulaştı, sıkıyorsa bir daha gelsin :)))) bizim enerjimizin farkında değil o.. sevgiler

can akıncılar

Forum Bağımlısı
Tepki
897
Bisiklet
Salcano
Geçmiş Olsun Hocam,İnşallah En Kısa Sürede Eski Sağlığınıza Kavuşursunuz...İyi Düşünce,İyi Motivasyon...

• Beğen
Tepkiler: NEVRES KME

NEVRES KME

Forum Bağımlısı
Tepki
1.510
Bisiklet
Specialized
@Ugur Basdag

Selam Uğur, çok teşekkür ederim.. diğer foto da da "seni ezer geçerim" ifadesi vardı :)) Allah hepimizin yardımcısı olsun. Kendine iyi bak.. İlk turumda bizle ol ;)

@abdullah keleş Diline sağlık çok teşekkürler. Sağlıklı günler dilerim.

@Osman Selman teşekkür ederimmmmm

@SerdarAktas90 Teşekkürler, inşallahhh

@Kerim BEŞER
Merhaba Kerim, teşekkürler. Gruptaki pedaldaşlara selamımı ilet lütfen. En yakın zamanda buluşmak dileğiyle..

@lombardo

:))) teşekkürlerrrr.. Not ettim :) Doktorum programımı çizsin hayırlısıyla. Baktıkki herşey yolunda haberleşirim sizinle. Yeşilköy sahil yaparız. Çok mutlu olurum. Selamlar..

@Yusuf Yılmazvural

Selam Yusufum :) çok sağol. Sen nasılsın? Haklısın tam biletleri alıyordum kısmet olmadı. yapalım be kardeşim. Palu kalesi beklesin beni :) Selamlarrrrrr

@Yusuf Z. Şipal Teşekkür ederim. inşallah inşallah..

@Ergin Yurttaş Teşekkür ederim.

@Onur Cavus
Teşekkürler arkadaş. hazırım hazırımmm :))

@Gökhan Kuş

Teşekkür ederim. Çok haklısın. Sağlıklı günler dilerim.

@aziz otkur geçecek inşallah. sevgiler

@aycan turan
Çok teşekkür ederim. İnşallah sürmek nasip olur. Allah yardımcım olsun. Kendinize iyi bakın..

@taskin
Selam Taskın, işe bisikletle gidenlerin çoğalması dileklerimle..En çok da bayan arkadaşların cesaretlenmesini diliyorum. Haklısın yanlış kişiye çattı ama başkalarınada çatmasın. Ben üstesinden gelecem zaten. Kazasız pedallamalar dilerim. Sağlıklı günler dilerim.

Sevgili Pedaldaşlarım, verdiğiniz destek ve enerji için çok teşekkür ederim. Telefonla ulaşan pedaldaşlara da çok teşekkürler. İnşallah herşey çok daha güzel olacak..
Bu grip maratonu başlamadan iki hafta öncesinde Norveç ve Londra seyahatindeydim. Çok güzel fotolar çekmiştim sizler için. Kısmetse onları paylaşacağım sizlerle.
Ayrıca yeni çantalar almıştım kendime. Daha soluklanıp kullanamadan bu koşturmaca ile uğraşmaya başladım.
Gözüm çantalarımda, aklım pedalda, yüreğim iyileşeceğim inancında.. Allah yardımcım olsun. Herkese sağlık , güzellik ve huzur diliyorum.
Ben gezilerimde, sol pedalımı pedaldaşlarım için basardım. Ben bisikletime kavuşuncaya kadar sol pedalınızı benim için kullanın lütfen. Sonsuz teşekkürler....

Sevgili Pedaldaşlarım, verdiğiniz destek ve enerji için çok teşekkür ederim. Telefonla ulaşan pedaldaşlara da çok teşekkürler. İnşallah herşey çok daha güzel olacak..
Bu grip maratonu başlamadan iki hafta öncesinde Norveç ve Londra seyahatindeydim. Çok güzel fotolar çekmiştim sizler için. Kısmetse onları paylaşacağım sizlerle.
Ayrıca yeni çantalar almıştım kendime. Daha soluklanıp kullanamadan bu koşturmaca ile uğraşmaya başladım.
Gözüm çantalarımda, aklım pedalda, yüreğim iyileşeceğim inancında.. Allah yardımcım olsun. Herkese sağlık , güzellik ve huzur diliyorum.
Ben gezilerimde, sol pedalımı pedaldaşlarım için basardım. Ben bisikletime kavuşuncaya kadar sol pedalınızı benim için kullanın lütfen. Sonsuz teşekkürler....

@evrim bilgen teşekkürler pedaldaşemmm :) Forumda sizleri görmek beni daha çok memnun etti. Harikasın.. Pedalına kuvvet... Birlikte pedallamak dileğiyle... Sevgiler

@Kazuya
Teşekkürler Kazuya. Amin. inaşallah

@kaslagit54
Tengri hepimize esenlik ve sağlık versin. Teşekkürler..

Dosyalar

• Beğen
Tepkiler: taskin ve lombardo
Tepki
10
İsim
İhsan Yaylagül
Bisiklet
Ghost
Hocam geçmiş olsun, inşallah en kısa sürede sağlığınıza kavuşursunuz

• Beğen

Kaan.Özçelik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.025
Bisiklet
b'Twin
Nevres Hanım,
Sizinle hiç pedallamamış biri olarak, mesaj yazan pek çok forumdaşı kıskandım doğrusu. Ne güzel dostluklar onlar :) Bu tip griplerin en iyi ilacı hayat dolu olmaktır ve görüyorum ki siz bu konuda gıpta edilecek kadar öndesiniz. Süreç sonunda yapılacak kutlama sürüşüne pembeye bayılan kızımla geleceğim.

• Beğen

muratcolakoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
711
Bisiklet
Colnago
Geçmiş olsun en kısa sürede sağlığınıza kavuşmanızı dilerim. Bu süreçte Yoga yaparsanız size çok yardımcı olur.

• Beğen

Okan Örs

DALGACI DENİZ AYVALIK
Tepki
841
Bisiklet
Focus
Çok geçmiş olsun Nevres hanım.Ben de farklı bir hastalık(avasküler nekroz) nedeni ile iki yıl bisikletten uzak kaldım.Bunun 2-3 ayı çift değnek,7-8 ayı tek değnek kullanarak geçti.Genel hastalık seyri %90-95 üzeri proteze giderken şu an hayalini kurduğum bisikleti almış bulunuyorum.Durumu öğrendiğim ilk ve en zor günümde benim de kargo ile yeni bisiklet çantam gelmişti:(
Bugün,şimdilik çok iyiyim ancak yarın neler olacağı hala meçhul...Bunun yanında hayalini kurduğum şeyleri 'şu an' yapabildiğim için her gün şükrediyorum...
İnanç-rehabilitasyon-zaman üçgeninin süreci belirlediğini düşünüyorum.
Rehabilitasyonun önemli kısmında iyi uyku,doğru beslenme(ilacın gıda,gıdanın ilaç olmasına izin verin-Hipokrat) ve egzersiz devamlılığı da çok önemli.
En önemlisi, olabildiğince gülümsemeyi(yalnızken bile) lütfen ihmal etmeyin.
Sağlıcakla kalın,geçmiş olsun...

NEVRES KME

Forum Bağımlısı
Tepki
1.510
Bisiklet
Specialized
Çok teşekkürler
@evrim bilgen
Cok

Çok tteşekkürler. Hayirlisiyla hepsi olacak.. sevgiler TE="ozan erdem, post: 1643113, member: 23339"]çok geçmiş olsun umarım ek kısa sürede kavuşursunuz sağlığınıza haddimize değil belki tavsiye vermek ama nacizane fikrim sırf pedallama tutkusu için bile yaşamaya değer moralinizi yüksek tutun kısa sürede tekrardan sağlıkla pedallamanız dileğiyle. . .
Cok

skapilar

Üye
Tepki
28
İsim
Serhat
@NEVRES KME Çok geçmiş olsun, zor bir dönem, İnşaallah bir an evvel sağlığınıza kavuşursunuz, Allah yâr ve yardımcınız olsun, sevgiler :)

• Beğen

Ehlikeyif

Forum Bağımlısı
Tepki
807
Bisiklet
Diğer
Geçmiş olsun, Allah'tan acil şifalar dilerim, en kısa sürede iyileşip eski sağlığınıza kavuşursunuz inşallah...

• Beğen

Burcuu

Forum Bağımlısı
Tepki
687
Bisiklet
b'Twin
Çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin, dualarım sizinle... en kısa zamanda birlikte pedallamak dileğiyle... :hhhhhh:

• Beğen

NEVRES KME

Forum Bağımlısı
Tepki
1.510
Bisiklet
Specialized
OTE="Abdurrahman T., post: 1643134, member: 47843"]Geçmiş olsun Allah acil şifalar versin.
Cok tesekkurler. Esenlikdilerim

UOTE="OsmaniyeRehber, post: 1643139, member: 54260"]Geçmiş olsun Allahım şifa versin.
Teşekkür ederim. Herkese sağlıklı gunler..

Tesekkurler @can akıncılar pedallarda buluşmak üzere sevgiler

NEVRES KME

Forum Bağımlısı
Tepki
1.510
Bisiklet
Specialized
TE="ihsan.yaylagul, post: 1643188, member: 54241"]Hocam geçmiş olsun, inşallah en kısa sürede sağlığınıza kavuşursunuz
Teşekkürler inşallah

NEVRES KME

Forum Bağımlısı
Tepki
1.510
Bisiklet
Specialized
@Kaan.Özçelik merhaba. inşallah hep beraber pedallayacağımız günler uzakta değil. Dilerim bu süreç içinde tahmin ettiğimden daha iyi olursam buluşma pedallama şansımız olur. Daha güzeli pembe balonlu sürüşte küçük kuzununda aramızda olması :) Herşey güzel olacak..Kendinize iyi bakın..Selamlar

@muratcolakoglu teşekkür ederim. benim yoga= seyahatlerim :)) İnşallah uzakta değil

@Okan Örs
Size de çok geçmiş olsun. İnşallah hiç görmemiş kadar sağlıklı oluruz. Ben de şükrediyorum. Gülümseme benim vazgeçilmezim :) fotolarımı gördüyseniz eğer. Gülücüklü günler olsun hepimizeee..

• Beğen
Tepkiler: Okan Örs