Sekiz kadından biriyim, 5 numaralı meme kanseri bisikletçiyim:)

Ozan Güneri

Forum Bağımlısı
Tepki
2.357
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Nevres hanım çok çok geçmiş olsun.Siz azminizle kemoterapi sürecinide atlatıp basacaksınız pedala.

• Beğen
Tepkiler: NEVRES KME
Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
1
Geçmiş olsun Nevres Hanım, acil şifalar diliyorum. Umarım kısa zamanda sağlığınıza kavuşursunuz.

mavinehir

Daimi Üye
Tepki
96
Geçmiş olsun Nevres Hanım.Başa geleni en iyi çeken bilir tabi.Bu süreci atlatıp sağlığınıza kavuşmanızı dilerim.Bu konuda farkındalık yaratmanızda güzel olmuş ayrıca.

• Beğen

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.460
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bisikletçi insan her zorluğun üstesinden gelir, dirençlidir, hırslıdır, asla mücadeleden vazgeçmez, gruptan kopmaz. Hastalığını tez zamanda yeneceğine eminim.

• Beğen

BF Okuru

Üye
Tepki
1
Lenfoma sebebiyle kemoterapi sürecini en iyi bilenlerdenim. "Metotrexat" vb. yapıda çok yıpratıcı ilaçlar kullandım. Bu işin yarısı tababet ise yarısı da moral ve maneviyattır. Gribi atlatacağınızı bir an olsun aklınızdan çıkarmayın ve moralinizi her daim yüksek tutun. Çok geçmiş olsun.

Edip D.

HTFU!
Tepki
5.376
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Diğer
Çok geçmiş olsun.
Umarım hemen iyileşir eski tur organizasyonlarınızdan yapmaya tekrar başlarsınız :).

• Beğen

H.Genç

Daimi Üye
Tepki
155
Bisiklet
Trek
Allah acil şifalar versin. Ablamda yakalandı, kemoterapiler bitti son tedaviler kaldı. Atlatırsınız inşallah.

• Beğen

ToroMir

Sadece Bisiklet
Tepki
1.920
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Çok geçmiş olsun. Ama şu kadarını biliyorum bisiklet tutkusu Allah'ın izniyle çok mucizelere gebe. Bisiklet sürebildiğiniz her gün hem moral hem de fiziksel açıdan çok daha sağlıklı olacaksınızdır.

• Beğen

BF Okuru

Üye
Tepki
1
abla geçmiş olsun
moralini yüksek tut. pedal arkadaşların olarak seni yeniden yollarda görmek istiyoruz, unutma.

Bundan sonra en kötü günün kamyoncunun attığı cam şişenin dış lastiğini yardığı gün gibi olsun :D

Tahir Keskin

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
İsim
Tahir Keskin
Bisiklet
Kron
Güzel ve neşeli @NEVRES KME ablam. :)

Nasıl ki senede bir veya bir kaç kez gribe yakalanır ve atlatana kadar bir kaç gün bisiklete binemeyiz, sen de ömürde bir kez yakalanılan bu gribi atlatana kadar bir kaç ay bisiklete binmezsin. :) Her şeyin üstesinden geldiğin gibi bunun da üstesinden gelirsin Allah'ımızın (cc) izniyle.

Yollarını gözlüyor olacağım. ;)

sercankaptan

Aktif Üye
Tepki
93
İsim
Sercan B.
Bisiklet
Salcano
moralinizi yüksek tutunun hiç bir şey imkansız değildir bunuda atlatirsiniz hatta benim bi sözüm var dır asla pes etme diye çok geçmiş olsun

• Beğen

hayatgezi

Aktif Üye
Tepki
66
İsim
Caner
Bisiklet
Salcano
sevdiklerinizle sağlıklı ve mutlu bir yaşam için acil şifalar dilerim. moralinizi yüksek tutun herşey yoluna girecektir

• Beğen

yaboga

Daimi Üye
Tepki
354
İsim
Ergün Altmış
Bisiklet
Carraro
iyi günler Nevres hanım bu gün mubarek Cuma günü, size Rabbim den acil şifalar diliyorum inşallah tez zamanda sağlığınıza kavuşursunuz. Sağlık geldimi geriside gelir.

• Beğen

Uğur S.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.817
Bisiklet
Bianchi
Çok geçmiş olsun. Acil şifalar dilerim. Moral çok önemli. Lütfen onu yüksek tutun.

• Beğen

aeneskral

Allah için NAMAZ'a dur ey müslüman!
Tepki
839
İsim
Abdulkadir Enes KIRAL
Bisiklet
Giant
allah yardımcınız olsun. yazılarınızdan okuduğum üzere siz tedaviye ve bu sürece inanmışsınız. inanmakta zaten başarmanın yarısı değil midir. bizlerin bu kadar konuştuğu kadar kolay olmasa da olayın farkındasınız ve ona göre kendinize bir çizgi belirlemişsiniz. tedavi sürecinin gereğini eksiksiz yapın, umudunuzu(bence en önemlisi bu) kaybetmeyin ve allah'a güvenin. tez zamanda şifa bulmanız duası ile.

lealtad

Forum Bağımlısı
Tepki
1.597
İsim
Hüseyin
Bisiklet
Diğer
Geçmiş olsun, Allah acil şifa versin. Bu hastalığa 'grip' sıfatıyla bakmanız ve moral olarak üst düzey olup kendinizi iyi durumda tutmanız bence harika bişey. Her an hepimiz bi savaşın içine girebiliriz. Önemli olan asla pes etmemek ve savaşmaya devam etmek. Umarım sizin sayenizde tüm diğer griplilerde sonuna kadar savaşma konusunda sizden ilham alırlar..

• Beğen

Osman Kıtay

Forum Bağımlısı
Tepki
1.090
Bisiklet
Fuji
Umut, Neşe ve Güzel gelecek günler için motivasyon. Bunları yaparsanız, hastalığı yeneceğinize inanıyorum. Güzel haberler bekliyorum...

• Beğen

Fırat İler

Forum Demirbaşı
Tepki
663
İsim
-
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Güçlü olmanızı diliyorum, umut dolu olmanızı diliyorum. Bunların sizde olduğunu görüyorum. Hiç kaybetmemenizi diliyorum.

• Beğen

Bahadır Gürel

Forum Bağımlısı
Tepki
7.943
İsim
Bahadır Gürel
Bisiklet
Geotech
Nevres Hanım geçmiş olsun, bu gribi de hayatı doya doya yaşayarak atlatacaksınız. 2012 başında kalp damar tıkanıklığı nedeniyle ameliyat masasına yatmıştım; her sabah Dragos'daki Sema Hastanesi'nden sahile bakıp bisiklet sürenleri izliyor, bisikletimin başına geçeceğim günleri hayal ediyordum. O sırada daha akciğerlerim açılmamış, kesilen göğüs kemiklerim kaynamamış, ilaçlar vasıtasıyla ağrısız durabiliyordum. Bu dediğim de oldu sonunda; üç ay sonra sahilde bisiklet sürmeye başladım. Bir yıl sonra kalp ameliyatlı olduğumu hem ben hem de çevremdekiler unuttu; yokuşlarda biraz geride kalınca genç arkadaşlar "hadi abi, biraz daha gayret, az kaldı!" diye cesaret verdiler. Üç şeyi değiştirdim hayatımda; stresli hayatıma son verdim (bunun için insanı ve ilişkilerini inceleyen kitaplar okudum, seminerlere katıldım), o güne kadar nasıl beslenmişsem tam tersi beslenmeye başladım (doktorun tavsiyeleri doğrultusunda) ve en önemlisi hayatıma hareket kattım; masa başı iş yapıyorum ve hareketsizlik beni yavaş yavaş öldürüyordu; yürümek zevk vermeye başladı, zor veya kolay her tür fiziksel aktivite gerektiren işi sorgusuz üstlendim. Bunlar polyannacılık diyebilirsiniz; zaten vücudumuzu dirençli kılan mekanizmalar da çok akıllı değil, onlara istediklerini vermek yeterli oluyor, düşünen tarafımız ikna olmasa da :)

Gjankrow

Forum Bağımlısı
Tepki
3.299
Bisiklet
Salcano
Siz bisiklete binen bir hanımefendi olarak zaten zoru başarmışsınız. Bu da neymiş sizin için vız gelir tırıs gider. Hiç kendinizi üzmeyin çünkü inşallah ondan kurtulacaksınız. Ben buradan hastalık mıdır nedir ona geçmiş olsun diyorum başına büyük bela almış kime çattığını bilememiş.

• Beğen