Sekiz kadından biriyim, 5 numaralı meme kanseri bisikletçiyim:)

Kaan.Özçelik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.025
Bisiklet
b'Twin
Habere çok sevindim, geçmiş olsun. Pembe balonlu turda görüşmek üzere...

• Beğen
Tepkiler: NEVRES KME
Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@NEVRES KME Hanım efendi öncelikle geçmişler olsun konuyu yeni gördüm sizin adınıza sevindim hayırlı günler iyi pedallamalar dilerim.

NEVRES KME

Forum Bağımlısı
Tepki
1.510
Bisiklet
Specialized
@Kaan.Özçelik
teşekkürler, inşallahhh pedallamak dileğiyle

NEVRES KME

Forum Bağımlısı
Tepki
1.510
Bisiklet
Specialized
@Alphavilla
Teşekkür ederim. Çok sağolun

NEVRES KME

Forum Bağımlısı
Tepki
1.510
Bisiklet
Specialized
@Burcuu
Evet, nasıl heyecanlanıyorum bir de ben park etmeye başlasam :)

NEVRES KME

Forum Bağımlısı
Tepki
1.510
Bisiklet
Specialized
@suat66
Teşekkür ederim :)

tolgaizgur

Üye
Tepki
175
Bisiklet
KTM
Çok geçmiş olsun Nevres hanım, 15 yıl önce annem de aynı dertten muzdarip oldu. Çok şükür şu anda sağlığı son derece yerinde. Turlara en kısa zamanda başlamanız dileğiyle...

Togursamsun

Daimi Üye
Tepki
304
İsim
Emin
Bisiklet
Corratec
Nevres hanım öncelikle geçmiş olsun çok güzel haberler.Bu forum çok sıcak ve samimi.İnsanları her türlü maddi çıkar kaygı ve endişelerden arındırıp özüne döndürüyor.Doğaya dönmek gibi hepinizi çok seviyorum güzel insanlar

NEVRES KME

Forum Bağımlısı
Tepki
1.510
Bisiklet
Specialized
@tolgaizgur
teşekkür ederim. annenize de geçmişler olsun. hepimize güzel turlar olsun sevgiler

NEVRES KME

Forum Bağımlısı
Tepki
1.510
Bisiklet
Specialized
@Togursamsun
çoookk teşekkürler. paylaşmak güzel. hepbirlikte güzel günlere..

Merhaba Pedaldaşlar,

Öncelikle sizleri özlemle selamlıyorum. Bir çoğunuzun bildiği üzere, 2015 yılında adını “memegribi” koyduğum meme kanseri ile tanışmıştım. Uzun ve meşekkatli tedavi sürecinden sonra işe başlamış, rutin kontrollerim devam eden ben şimdilerde daha da iyiyim. Allah’a şükürler olsun.

Bu süreçte varlığınızla bana verdiğiniz destek için tekrardan teşekkür ederim. Bisikletli dostlarımdan sonra artık gribdaşlı dostlarımda oldu. Size Kocaeli de yaşayan meme kanseri Burhan Aslan’dan bahsedeceğim @burhanaslan41 Hem gribdaş hem pedaldaş :)

İnstagramda biz pembe kurdeliler birbirimizi bulup destek olmaya çalışıyoruz. Üzüntülü dönemlerimizi unutmayıp güzellikleri de paylaşıyoruz. Bu akşam Türk Kanser Derneğinin organizasyonunda ve gelirinin kanserli hastalara kalacağı bir konser sayesinde bir araya geldik Burhan ile. Bakırköy Cem Karaca Kültür Merkezin de gerçekleşecek konser için Kocaeli’den erken gelen Burhan’ı misafir ettim. Konser saatine kadar yüz yüze biraz daha derin sohbet etme fırsatı yakaladık. Seka Park ta pedallarkenki video ve fotolarından açıldı konu. Bende aktif bisiklet kullandığım dönemlerdeki fotoları ve yazılarımı gösterdim kendisine forum sayfasından.

Haaa evet şu an şaşkınlığınız var değil mi. Burhan meme kanseri. Daha önce forum da durumumu paylaşırken sizlere 100 erkekte 1 kişinin meme kanseri olduğunu ve sizlerinde kontrol ettirmenizi dile getirmiştim. Burhan 2009 da yakalanmış bu gribe ve 5 yıllık tedaviden sonra aynı memede tekrarlamış. Şimdilerde ikimizin de acıklı tedavi süreci bitmiş fakat ayakta tedavimiz devam ediyor.

Tedavim bittikten sonra pembe balonlu tur için forum dostum @Oktay Erkan ın bana hediye getirdiği pembe kask vardı. Fakat kafama büyük gelmişti. Sonrasında kendime pembe bir kask bulmuştum. Hoş halen pembe tur için sağlık ve zaman sürecini ayarlayamadığımdan bir türlü bu turu gerçekleştiremedik.

Şimdi fotoğrafta da göreceğiniz üzere o kıymetli kask Burhan’ın kafasına cuk diye oturdu. Burhan çok doğal, durumunu kabullenmiş ve rahatlıkla etrafına farkındalığı anlatabilen biri. Doğal olarak renk takıntısı da yok. Yani erkekler mavi kadınlar pembe giyer düşüncesi içinde değil :)

Bu nedenle kaskımı Burhan’a hediye ettim. Pedallarken kafasında taşırken farkındalık yaratmaya devam edecek. Bu da beni oldukça mutlu kılacak. Ve pembe balonlu tur nasip olursa daha da anlamlı bir tur olacak diye düşünüyorum.

Sağlıklı güzel günlere diyorum dostlar.

Muhabbetle

Pedaldaş

NEVRES ve BURHAN

Dosyalar

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Geçmiş olsun abla, bu dünyada sizin gibi insanları gördükçe gerçekten çok mutlu oluyorum :)

CY3535

Aktif Üye
Tepki
251
İsim
Çağlar YILMAZ
Bisiklet
Lapierre
Gelmiş geçmiş olsun, acil şifalar ve bol pedallamı bir ömür dilerim...:)

• Beğen
Tepkiler: NEVRES KME