Sekiz kadından biriyim, 5 numaralı meme kanseri bisikletçiyim:)

NEVRES KME

Forum Bağımlısı
Tepki
1.510
Bisiklet
Specialized
@Cesmeonu çok çok geçmiş olsun Allah sifanizi versin. Bisiklet binmeye basladiniz mi? Anı yaşamayı öğretiyor :)) bu hastalık geldikten sonra...selamlar

• Beğen
Tepkiler: Örümböcük
Scudo

NEVRES KME

Forum Bağımlısı
Tepki
1.510
Bisiklet
Specialized
@Cesmeonu hayırlı olsun yeni arkadaşın. Keyifli turların olsun. İstanbul da olsaydınız birlikte raporun tadını cikartirdik :)))) kendine iyi bak. Sağlıklı günler..

NEVRES KME

Forum Bağımlısı
Tepki
1.510
Bisiklet
Specialized
(link)

Merhaba Arkadaşlar, evet bisikletsizde buluşulur :) Ama yürürken bisiklet bulunur :) Forumdan dostum @Abdullah.R nin bana sözünü dün gerçekleştirdik. 24 Kasım 2015. İyileştiğinde sahilde bisiklet süreriz yavaş yavaş demişti ve balık yedirecem sana sözü vardı. Dün buluştuk ama bisikletsiz. Ayayklarımdaki ağrı ve fazla esen rüzgar dan hastalanma korkusu. Ben üzülmeyeyim diye Abdullah ta bisikletsiz gelmişti. Azcık kızkancım bilir :)) Sohbetledik balık ekmekleri yedik çayları içtik. Hastalık konuşmadık tabiki bisiklet turları konuştuk. Benim şu Yunanistan a gidiş hayalimi konuştuk. Kimbilir ne zaman kısmet olur bilmem. Teşekkür ederim dost. Ayağına ve gönlüne sağlık. İyiki varsınız. Sağlıklı günler olsun..

Dosyalar

Abdullah.R

Forum Demirbaşı
Tepki
958
İsim
Abdullah Ramazanoğlu
Başlangıç
1973—74
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Neno harikasın, benden iyi çıkmışsın. :)
Seni bu kadar iyi gördüğüme çok sevindim. Yaz turlarına katılacağız daha karpuz da keseceğiz... unutma. :)

NEVRES KME

Forum Bağımlısı
Tepki
1.510
Bisiklet
Specialized
Merhaba Bisikletforum ailesi :)

Sizlere güzel haberlerle geldim :) İkinci rutin kontrolümden sınıfı geçtim. Tahliller temiz :) Ufak tefek sıkıntılar var olsada bugünüme şükürler olsun. Uzun yıllar bu kontrollerim devam edecek. 1 Şubat 2016 tarihinde iş başı yaptım :) 340 gün sağlık dinlencesi adını verdiğim bu zaman aralığı en nihayetinde sona erdi. Çalışma hayatımın ikinci bölümüne başlamış oldum. Heyecanlı ve biraz da yorucu geçiyorsa da memnunum. Allah herkesi hayatın akışı içerisinde etsin.
Darısı hepbirlikte pedallayacağımız günlere olsun inşallah. 25 Şubat 2015 tarihinden bu yana; forumdan, mobil tlfnumdan, facebooktan, instagram ve sol pedallardan verdiğiniz destek, kuvvet ve enerji için sonsuz teşekkürler.
"Soluğunuzu yüreğimde hissettim"
Pembe balonlu turda kavuşmak dileğiyle,
Sağlık sorunu yaşayan tüm pedaldaşlarıma acil şifalar diliyorum. Pembe balonlu tur hepimiz için olacak inşallah.

Ayrıca ofisten uzak olduğum sürede çok güzel bir şıklık yapmış yöneticilerim. Birazdan foto paylaşacağım. 10 bisikleti personelin kullanımına sunmuşlar. 4 bisikletlik park yerim genişletilmiş. :) Benim için çok hoş bir süpriz oldu :) Uygun zamanlarda bina bahçesinde sürmeye başlayıp, sonrasında cesaretlenip iş-ev yaparlar diye düşünüp mutlu oluyorum.
Daha da çoğalacağımız güzel günlere..

İlginize ve dualarınıza tekrardan teşekkür ederim.
Pedallanacak günlere..
Sevgi ve selamlar