Sekiz kadından biriyim, 5 numaralı meme kanseri bisikletçiyim:)

Scudo

NEVRES KME

Forum Bağımlısı
Tepki
1.510
Bisiklet
Specialized
Merhaba Bisikletforum ailesi :)
Tedaviden sonraki ilk rutin kontrolümden sınıfı geçtim. Tahliller temiz :) Kol altında peydahlanan bir lenf noduna rastlandı ve ameliyat ile müdahale edilen bölgede bir karaltı görüldü. Şu an için korkmamamı, kontrol altında tutacaklarını söylediler. Heyecanlı bekleyişten sonra derin bir nefes aldım. Kemoterapi sırasında tırnaklarımda oluşan iç kanamadan dolayı biraz daha beklemem gerekiyor. Allah kısmet ederse 3 ay sonra ikinci kontrol ve 1 şubat 2016 iş başı yapacağım.
İlginize ve dualarınıza çok teşekkür ederim.
Pedallanacak günlere..
Sevgi ve selamlar

Osman Tuğrul

Forum Bağımlısı
Tepki
1.173
Bisiklet
Bianchi
@NEVRES KME Tekrardan, Allah çok çok yardımcınız olsun, "Geç olsun, güç olmasın" demişler, valla bende bilmiyorum demiş birileri :D ama, güç olmasın inşallah. 3 aycık nedir ki? Güya bende üniversiteye başlayacaktım, şimdi bakmışım kaçıncı sınıftayım :) Başka da söyleyecek bir şeyim yok, ayağınızın pedala basması dileğiyle diyelim, pedaldaş ;)

• Beğen
Tepkiler: NEVRES KME

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Hastalıklar insanlar için...onunla yaşamayı,savaşmayı mücadele etmeyi öğrenmeli insan...en kısa sürede saplığınıza dönüp pedallara eskisinden daha hüçlü basmanız dileğiyle...çok geçmiş olsun...

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Allah acil şifalar versin ablacığım sen pembe balonlarla tura çıktığınd arkandan pedallamak ümidiyle

• Beğen

Özden Özdemir

Aktif Üye
Tepki
195
İsim
Özden Özdemir
Bisiklet
Specialized
Allah şifalar versin, geçmiş olsun Nevres hanım. Annem de 4.5 yıl önce aynı gripten tedavi gördü, kendisi şu an çok iyi çok şükür, yalnız sizden tek eksiği bisiklete binmemesi:) Umarım siz de tamamen iyileşir, bisikletinize ve özlediğiniz her şeye yeniden kavuşursunuz.

• Beğen

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Sevinç verici olay dualarımız seninle. Hep birlikte pedallamaya az kaldı.

• Beğen

NEVRES KME

Forum Bağımlısı
Tepki
1.510
Bisiklet
Specialized
@Osman Tuğrul evet sabır lazım bu hastalıkta. En kısa zamanda pedallamak dileğiyle teşekkürler

@isaac52 öğretti öğretti :) ilgne çok teşekkürler, sağlıklı günler dilerim.

@BF Okuru hayırlısı olsun arkadaşım :)

DAHA GÜZEL GÜNLERE İNŞALLAH

@V3DAT AMİN, İNŞALLAH PEDAŞDAŞIM :)

• Beğen
Tepkiler: V3DAT

NEVRES KME

Forum Bağımlısı
Tepki
1.510
Bisiklet
Specialized
@soneryen inşallah inşallah :))) ben de o günü heyecanla bekliyorum.

@soneryen inşallah inşallah :))) ben de o günü heyecanla bekliyorum.

• Beğen
Tepkiler: macerakolik

NEVRES KME

Forum Bağımlısı
Tepki
1.510
Bisiklet
Specialized
@Özden Özdemir
çok teşekkürler. annenizede geçmişler olsun. sevgiyle öpüyorum kendisini:) güzel dileklerin içinde çok teşekkür ederim. selamlar

@Özden Özdemir
çok teşekkürler. annenizede geçmişler olsun. sevgiyle öpüyorum kendisini:) güzel dileklerin içinde çok teşekkür ederim. selamlar
@soneryen
teşekkürler az kaldı inşallah :)

NEVRES KME

Forum Bağımlısı
Tepki
1.510
Bisiklet
Specialized
Merhabalar. 10 Kasım 2015 gece turumuda yapmış bulunuyorum :)
Bahçelievler - Yeşilköy - Bahçelievler :) Ben ne güzel bisikletçi dostları briktirmişim :) Birlikte pedalladığımız Yuonis Adonis.. Çok teşekkür ederim @yuonis adonis
(link)

Dün gece bana eşlik etti ve keyifli bir tur yaptık. Hastalanmadan önceki zamanlarda nereleri turladık, kimlerle tanıştık, neler yaşadık sohbetledik.. Diğer pedaldaşlarımla ve beni hastayken yalnız bırakmayan mesajlarıyla destek veren enerji yollayan tüm pedaldaşlarla pedallamak dileğiyle. Sevgi ve selamlar.

Sahilde bizi selamlayan Küçükçekmece Bisiklet Grubundan güleryüzlü arkadaşa selam olsun.

Küçükçekmece Bisiklet Grubu @oktay topel sıcak sohbet için teşekkürler :)

Dosyalar

mehmet gumus

Aktif Üye
Tepki
254
İsim
Mehmet Gumus
Bisiklet
Sedona
Gezinirken gordum cok gecmis olsun, ben de gecen sene testis kanseri tedavisi gordum iki kez ameliyat oldum suan cok sukur iyi gibiyim, yukardan gelen bir mesaj bize hayatin ne kadar kiymetli olduguna ve bos isleri kafaya takmamamiz gerektigine dair ...