Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi Seiko SND451 Kol Saati

Konu, 'Bisikletle İlgili Diğer İkinci El Ürünler' kısmında Sercan tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Sercan

Sercan Forum Bağımlısı

Seviye:
    Merhaba. Bir süredir kullandığım Seiko SND451 Titanyum kronograflı kol saatimi, ''uzun zamandır istediğim başka bir saati gecenin bu vakti bir sitede bulduğum için'' satmak istiyorum. Aslında satmak gibi bir niyetim yoktu, taa ki beş dakika öncesine kadar. İstediğim diğer saati uygun bir fiyata buldum ve bunu satıp onu almak istiyorum. Saatim çok fazla kullanılmadı, sadece özel günlerde kullandım, normalde pek fazla takmıyorum, telefonda vs. saat olduğu için.

Saatin camında çizik bulunmamaktadır, kordon kısmında bir iki ''yakından bakıldığında fark edilen'' iz vardır. İz diyorum, çünkü çizik değil. Ne olduğunu nasıl anlatabiliyorum, bilmiyorum :) Gündüz fotoğraflarını eklediğimde görülebilir bahsettiğim izler.

Özelliklerine gelecek olursak:

-43mm genişliğe, 10mm kalınlığa sahip titanyum kasa ve titanyum kordon
    -Quartz pilli mekanizma
    -Safir (ya da kristal tam hatırlamıyorum) dayanıklı cam
    -Kronograf
    -100 metreye kadar su geçirmezlik

Kullanım kılavuzu (İngilizce) ve kutusu bulunmaktadır, yanında bir de Türkçe kullanım kılavuzu yollayacağım ekstra olarak.

Temsili Fotoğraflar ( Ürünün kendi fotoğrafları eklenecektir.)

Bu da 1 ay kadar önce çekmiş olduğum fotoğraf

Piyasa (bayi) fiyatı 650 YTL, Gittigidiyor gibi sitelerde 350-400 YTL arasında bulunabiliyor.

Benim istediğim fiyat 280 YTL

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.