(Şehitlerimiz)

goxelkurt

Forum Demirbaşı
Tepki
111
Arkadaşlar keşke hiç canımız mehmetçiğimiz şehit düşmese kaybımız olmasa ama dikkat etmemiz gereken bir unsur var karşınızda düzenli bir ordu yok bu adamların işi hainlik pusu bahsedilen bölgenin coğrafyasını düşünürseniz düzenli ordu ile kayıp vermeden bu işi bitirmek neredeyse imkansız keşke hiç olmasa tabiki askeri taktikler bizim işimiz değil büyüklerimiz daha iyi düşünüyorlardır bu konuları burda bize düşen dini dili ırkı ne olursa olsun ben türküm diyen herkesin tek yürek olup gerek dış düşmanlarımızn gerekse içimizdeki provakotörlerin oyununa gelmemek ama bu hainlerin unutmaması gereken tek şey var biz bu ülkede doğduk yaşıyoruz bir gün bu vatan için kanımız gerekiyosa onuda hiç düşünmeden veririz allah başımızdan devletimizi üstümüzden bayrağımızı eksik etmesin olurda buna el uzatan olursa daha önce renk verdiğimiz bayrağımızın kızıl rengi olan kan içinde onlarıda boğarız herkese saygılar.........

Scudo

b_burcu

Üye
Tepki
46
Sayın yönetici Murat;
Peki.Siyaset yapmak yok.Ama zaten yapan da yok.Zaten ülkemizde siyasiler bile siyaset yapamazken bize mi düştü siyaset yapmak.
Taziyelerimizi belirtir otururuz yerimize.

ENDORPHIN

Aktif Üye
Tepki
179
bisikletforum yöneticilerini yazdıklarımı 1 kez daha silmelerinden dolayı kınıyorum.ben yazdıklarımdan korkmadığım halde bazıları hala başına 1 şey gelir diye korkuyor.umarım terör sizinde ocağınıza 1 gün ateş düşürmez.bizim düştü çünkü dağda şehit olan her asker benim kardeşim.

nyx

Daimi Üye
Tepki
212
bir hrant öldü ermeni oldular,bir papa öldü hristiyan oldular diyenleri de kınıyorum..
bir insanın bir konuya duyarlı olması için ırk,dil,din bağı olması gerekmez..
bu vicdanla alakalıdır..tepki gösterme yetisiyle alakalıdır..
kimsenin türk olup olmadını yargılamak, niye şehitlere üzülmüyorlar diye yargılamak hiç bir insanın haddi değildir..
kimse türk oldugunu haykırmak ya da üzüntüsünü alelen belirtmek durumunda da değildir..
şehitlere duyulan acı zaten açıktır..
ancak özellikle türk toplumunda insanlık suçlarına olan tepki malesef bizim milli gücümüze gelen bir tepkiden daha az önem taşıyor..
bunu belirtince mi ermeni oluyoruz..
tüm insanlığın başı sağolsun,tüm insanlığın..

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech

torres_9

Daimi Üye
Tepki
181
öncelikle ulusumuzun başı saolsun diyorum bizi kahreden pazar sabahından sonra tabi okula gittiğimizdede tören düzenleneceğini biliyodum ve okulda yapılan törenler gerçekten beni çok duygulandırır sizlere müdürümüzün okuduğu ve gerçekten göz yaşımın aktığı bir yazı yolluyorum

''Keşke sağ olsaydın paşam.Sana öyle ihtiyacımız varki.
Şimdi sen olsaydın bu halde olmazdık.
Ne yapar eder bulurdun bir çıkış yolu
Çıkardık Bu Girdaptan
Hemde burnumuz kanamadan...
Ayağımıza dikenler batmadan...
Bak sen yoksun diye ülkene Saldırıyorlar!!
Leş karga gibi,akbabalar gibi
Şimdi sen olsaydın düşerdin bu milletinin önüne
Hedef belirler Vizyon gösterirdin en azından ne yapacağımızı bilirdik...
Kırılmazdı fidanlarımız birer birer.
Solmazdı çiçeklerimiz demet demet...
Keşke sağ olsaydın paşam
Sana öyle ihtiyacımız varki
Koparmak istiyorlar toprağımızın bir parçasını
İki kardeşi birbirinine düşürüyorlar kan davasına dönüştürüyorlar meseleleri
Gözü dönmüş kan içiçi katiller
Hemde olmayacak bir dua'ya amin demek için

Değil yavrularımızı vurmak
Değil fidanlarımızı kırmak
Değil ağaçlarımızı kökünden sökseler

Olmayacak bir dua bu

Bak bu millet sokaklarda ne haykırıyor

''Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez''
Çünkü sen bize böyle öğrettin

Sen demezmiydinki
''Bu milletin ekmeğini yiyip ihanet edenler bir gün ekmek yerine bu memleketin kurşununu yerler SON TÜRK SON TÜRKİYELİ ÖLMEDİKÇE''

Bu vatan bölünmeyecek ama Büyük önder

Keşke sağ olsaydın

Sana öyle ihtiyacımız varki'':(

• Beğen
Tepkiler: ergn73

sevgili

Üye
Tepki
28
Şehitlerimizin ruhları şad mekanları cennet olsun, dökülen kanların hiç biri boşa değil..
Bu büyük millet hiçbirini unutmayacak, tarihteki yerlerini birer kahraman olarak alacaklardır.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@nyx

kınamadan önce bir az dah aince düşünüp ..o cümlelerin ne amaçla söylendiğini ..anlatılmak istenileni anlayabilirsiniz..eğer hala anlamaz iseniz ...özel olarak anlatabilirim...

ergn73

Üye
Tepki
14
ewet sevgili arkadaşlar
Gün geçmiyorki hain pusularda mehmetçiklerimizin şehit haberini alıyoruz .Ama biliyorum ki gün gelecek huzur ve esenlik dolu nice güzel günler bizi bekliyor . Vatanımız için hayatlarını feda eden bütün mehmetçiklerimizin ailelerine baş saglığı diliyorum
VATANIMIZ SAĞOLSUN

• Beğen
Tepkiler: Murat EVGİN

Selim Üsel

Forum Bağımlısı
Tepki
1.464
Hepimizin düşüncesi bir üzüntüsü bir. Birlik beraberlik her zaman önemli. Hele şu günlerde..

Şehit olan tüm kardeşlerimizin ruhu şad olsun. Ailelerine Allahtan sabır diliyorum.
Saygılarımla...