Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

(Şehitlerimiz)

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında günay tarafından paylaşıldı.

1. günay

günay Forum Bağımlısı

Seviye:
    arkadaşlar merhaba...sabah forum cafe bölümüne konu açtım bugün şehit düşen askerlerimizle ilgili..sanırım konu kaldırılmış(NEDEN KALDIRILIŞINI GEÇELİM...KONU SAHİBİNE HABER VERİLİYOR MU ACABA..."ilanınız kaldırılmıştır" diyerek)...bir arkadaşın konusuda kitlenmiş...böyle ülkemizi ilgilendiren önemli bi olayı forum ortamında konuşmıyacağızda nerelerde konuşacaz??..kave köşeleri..sokaklar falan mı ...
    Forumun genelinin genç kuşaktan oluştuğu varsayarak diyorum ki,

Not: Propoganda ..siyaset falan yapmaya çalışmıyorum..sadece ...önümüzdeki sene askere gidecek birisi olarak...endişeliyim ve duyarlıyım!!!:mad:

2. ozkantu

ozkantu Aktif Üye

Seviye:
    günayın söylediklerinin tamamına katılıyorum...

arkadaşlar;
    vatanseverlik.., milliyetçilik..,
    bu kavramlar orada burada "r" leri vurgulayarak konuşan,
    "karrrdeşim"..."aloo".... "herrtürrlü"... vb. jargona sahip şahısların tekelinde değildir.
    vatansever, milliyetçi (hangi partiden olursa olsun) insanların kendilerini ifade edebilmeleri ve bunun yaygınlaşması medeni insanlarında sonuna kadar değerlerine sahip olduğunu gösterebilmesi bu gibi forumlarda mümkün olmalıdır...
    aksi "vahimdir"...
    günaya teşekkür ediyorum...
    tüm şehitlerimize Allahtan rahmet diliyorum...
    ve artık "YETER" diyorum.

3. europeseko

europeseko Aktif Üye

Seviye:
    arkadaslar size yuzde yuz katiliyorum.bugun ise erken gittim ve iste haberlerde olayi duydugumda kendime hakim olamadim,gozlerimden akan yaslara engel olamadim.teror bu yurdun vatandaslarinin buyuk problemidir.insallah hepsi bir son bulacak!

4. İLKER TAŞ

İLKER TAŞ SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......

Adı:
    İLKER
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    bu ülke toprakları 70 milyon şehit vermiş bu topraklar uğruna gerekirse yine şehit olmaya hazırız öyle üc beş capulcuya meydanı bırakacak değiliz ama bu hükümetin duyarsız kalması beni kahredeyor:boese157:
    kahrolsun pkk denen pislik topluluğuna allah belasını versin mehmetciğe el kaldırana bu vatan bölünmez sonuna kadar layik ve payidar kalacaktır bunu cekemeyenlerde bu toprağın altına bir gün mutlaka gireceklerdir

5. matraks86

matraks86 Yeni Üye

Seviye:
    evet arkadaşlar bugün yıne türkiyenın 13 evladı haın pusuda vatanımız için şehit düşmüştür. VATAN SAOLSUN arkadaşlar ailelerine burdan başsağlığı dılıyorum. Evet bencede forum neden böyle bır mesajı silmiş bende anlamıyorum heleki şu günlerde bır bütün olarak dünyaya birlik oldugumuzu gösterırken? dedıgın gıbı bır ERMENI veya PAPAZ deseydık senin msjın kaldırılmazdı burdan forum yönetımıne duyurulur

6. Ediz Tevfik Özgan

Ediz Tevfik Özgan Bisikletkolik

Seviye:
    ' Değerli arkadaşlarbiliyorsunuz forumda siyasi konu açılamaz' diyecek olacağını sanmıyorum, çünkü bu siyasi bir konu değil. Dolayısı ile ciğeri yanan insanlarımızın duygularını silmek yakışmamış ha konuyu SİYASİ YÖNE ÇEKEN MESAJ VARSA USANMAYIN ÜŞENMEYİN ONU SİLİN AMA BU KONUYU BANLAMAYYYINNNN SİLLMEYİN. Hangi etnik dini kökenden gelirse gelsin, türkiye cumhuriyeti vatandaşlarına türk denir. Türk adı bir ırkı değil tüm ulusumuzun adıdır bakınız anayasa. Hiç bir vatandaşımız bayrağımızın kutsal gölgesi altında birdiğerinden farklı değiildir. NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE NE MUTLU ORTA ASYADAN GELENİM DEMEK DE DEĞİLDİR. Birliğimiz ve beraberliğimiz Yüce Türk ulusunun Yüce evlatlarının aziz kanlarının pahasına da olsa Ebediyete kadar devam decektir. BUKALLEŞ HAİN VE HAKSIZ(Demokratik,Türk devletinin askeri böylebir saldırıyı asla hakketmemiştir.Bu devlet baş haininin bile hayatına saygı göstermektedir.) saldırıyı lanetliyorum. NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.

7. nyx

nyx Kıdemli Üye

Seviye:
    ben de her "insan" gibi 13 askerin ölmesine üzüldüm..
    ama üzülmemin başka sebepleri de wardı..
    mesela o 13 asker we daha önceleri neden hep gariban,yoksul ailelerin çocuklarıydılar?
    neden içlerinde bir tane bile gelişmiş-zengin kesimden biri yoktu?
    üstelik 13 tane asker nası pusuya düşürülebilir bu kadar kolay?
    nasıl keklik gibi avlanabildiler?

bence bu soruların cevaplarını da düşünmemiz gerekiyor..

8. Murat EVGİN

Murat EVGİN Bisikletkolik

Seviye:
    Sevgili arkadaşlar,
    Hepimizin yüreğinin yandığı bu günler de , yaşadığımız acılar hiç bir şekil de tarif edilemez..
    Bu hain'lerin sonunu geleçeği günü sabırsızlıkla bekliyoruz..
    Bildiğiniz gibi her forumun kendine göre kuralları var, bizim forumumuz da kurulduğu günden bu yana bu tür konulara hiç bir şekide izin verilmedi..
    Bildiğiniz gibi, Forum ortamların da bu tür konular siyasi propaganda 'lara ve gereksiz polemiklere sahne olmuştur, aşşağı da görülebileceği gibi ;
    Birlik ve beraberliğe fazlasıyla ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde Konu'yu kapatmıyoruz, fakat bu konu üzerinden siyasi propaganda veya forum kuralarımızı ihlal eden mesaj sahiplerine kurallarımız çercevesinde yaptırımlar uygulayacağımızı bilmenizi isteriz..
    Saygılarımızla.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

9. Ediz Tevfik Özgan

Ediz Tevfik Özgan Bisikletkolik

Seviye:

Bölgede asker olarak değil ama yarı asker olarak(osırada bölgede asker hekim yokluğunda biz sivil olarak onlarla çalıştık) bulunmuş olayın geçtiği yerden defalarca geçmiş biri olarak cevaplayayım. Çokzor coğrafya herkes hata yapabilir eğer siz onları orda beklemek durumunda bırakılırsanız günün birinde mutlakla hatayaparsınız, siz yapmasanız yan karakoldaki yada onun yanındaki biri yapar. Siz işinizi yaparken hata yapmıyormusunuz. işin doğası gereği ogünde o gelir sizi vurur. Şakası yok önemli olan ona bu organizasyonu yaptırmamaktır. kuzeyde güneyde vs. heryerde baskı altına alamazsanız olacak olan budur. Zaten onlar da bilirler kim hata yapacak. Ama bilirlerseki geliş var gidecek yer yok işte ozaman bu olayları yaşamayız.

yavuzicmez ve günay bunu beğendi.
  10. günay

günay Forum Bağımlısı

Seviye:
    MURAT BEY başlığa ekleme yaptığınızdan dolayı teşekkürler

tekrar belirtmekte fayda görüyorum..her ne sebepten olursa olsun ..bi kullanıcının konusu veya mesajının silindiğinde, gerekli açıklamasıyla beraber haberdar edilmesi gerekir!((((örneğin sabahta "forum cafe" bu konunun aynısını açtığım halde konum silinmişti..haberim olmadı..ve ben 2 saat konuyu arıyorum:( )))) ..diğer kurallara dikkat ettiğimiz kadar biraz da etik kurallara dikkat edersek.sevinirim....teşşekkürler

ozkantu bunu beğendi.
  11. Önder Özdoğan

Önder Özdoğan Onursal Üye

Seviye:
    Acımız büyük..

Şehitlerimize Allah(c.c) dan rahmet ve mağrifet diler ve Ailelerine sabırlar dilerim..

Vatan sağolsun..

12. nyx

nyx Kıdemli Üye

Seviye:
    elbette herkes hata yapabilir,coğrafi koşullar da bu hata ihtimalini arttırır..
    ancak son 10 günde ard arda bu kadar hata nasıl yapılır?
    bu konular üzerinde daha derin düşünmedikçe bu çetin savaşta malesef,üzülerek söylüyorum daha çok kayıp verecekmişiz gibi duruyor..
    herkesin başı sağolsun..

13. selfpower

selfpower Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:

günay bunu beğendi.
  14. Murat EVGİN

Murat EVGİN Bisikletkolik

Seviye:
    Özgüç, bu tür mesaj'ları bir daha tekrarlamayacağını umuyorum.

15. günay

günay Forum Bağımlısı

Seviye:
    vatan için ölmek vatana yapılacak en son faydadır...ben onca yıl okuyorum...onca yıl bu ülkeye faydalı birey olmak için kendimi geliştiriyorum..ilerde ..mühendis...doktor ....polis..olmak için onca sene emek ver..annen baban onca sene senin üzerine düşsün...sonrada genç yaşta bu vatanı bölmek isteyenlerin hainliği sonucu şehit ol...ben ölmek için değil....yaşamak için bu vatandayım!!

ama bu gidişe bi dur demek gerekli ve o gün artık bugün olmalı..21/10/2007 (çok geç olmadan).....

16. ENDORPHIN

ENDORPHIN Kıdemli Üye

Seviye:
    ben de daha bayramdan önceki şehitler için burda 1 konu açtım ama aynen benide benlediler.

günay bunu beğendi.
  17. günay

günay Forum Bağımlısı

Seviye:
    artık banlanmıyacak:) ..değil mi sayın yöneticelerimiz!!

18. dapoet

dapoet Kıdemli Üye

Seviye:
    tüm TÜRKİYENİN başı sağolsun.ŞEHİTLERİMİZE ALLAHTAN rahmet diliyorum

19. Firochromis

Firochromis Kıdemli Üye

Adı:
    Fırat Çıngı
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Akan kanlar son olsun diyeceğim ama biliyorum olmayacak. Teroristlerin amaçlarına ulaşmasına izin vermemek için toplum olarak kenetlenmeliyiz. O çoğrafyada her türlü etnik kimliğe sahip insanlarımızı şehit veriyoruz ve onlar Türk şehitleri oluyor. Bunu unutmayıp birbirimize daha yakın durmalıyız.

Yöneticiler açısından zor durumlar bunlar. Bir yandan vatan sevgisi, kayıplar yüzünden duyulan öfke; öbür yanda artık çocukları olan bir ortamın sorumluluğu. Arkadaşlar gelin yöneticilerin işlerini kolaylaştıralım, elbirliğiyle kurulan bu ortamı bozmamaya özen gösterelim. Duyduğumuz öfkeyi ve üzüntüyü bu ortama zarar vermeden söyleyelim. İçimizde tutalım demiyorum çünkü gerçekten kötü günler geçiriyoruz ama böyle zamanlarda yazdıklarımızı iki kere kontrol ederek yollayalım.

Saygılar, sevgiler...

20. heisenberg3910

heisenberg3910 Forum Bağımlısı

Seviye:
    şehitlerimiz boşuna feda etmediler canlarını.tüm TÜRK milletinin geleceği için feda ettiler.ve biliyorlar ki, yeni nesil, şehirtlerine gereken şanı kazandıracaktır...

Mesut Girgiç ve Ediz Tevfik Özgan bunu beğendi.