Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Şehitlerimiz İçin Vatanımız İçin Birşeyler Yapalım

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Alper Onur ARSLAN tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Alper Onur ARSLAN

Alper Onur ARSLAN Kıdemli Üye

Seviye:
    Selamlar;

Bayraklarımızı donanalım, bisikletlerimizle acımızı dile getirelim, sesimizi duyuralım. Misal Edirnekapı Şehitliğine pedallanabilir. Böyle bir organizasyona kimler katılır? Belirli bir gün belirleyip basalım. Tekde olsam bayrağı donanıp bunu gerçekleştireceğim.

Mehmet Ural bunu beğendi.
  2. Berat Soner Çapin

Berat Soner Çapin Yeni Üye

Seviye:
    Güzergah olarak neresini düşünüyorsun? Tur nerde baslıycak mesela nerelerden dolanılcak .Boyle bişrsey yapmayı dusunuyorusan eğer medya desteğini de almak lazım diye dusunuyorum.yeterlı katılım olursa eğerguzel ve anlamlı birşey olacağını dusunuyorum.

3. Alper Onur ARSLAN

Seviye:
    Öneride bulunmak istedim. Güzergahları o tarafları iyi bilenlerden fikir almak lazım.

4. Ali Aktürk

Ali Aktürk Aktif Üye

Seviye:
    Bayramdan sonrayı bekliyoruz. :((

5. thomisus lx

thomisus lx Onursal Üye

Seviye:
    ramazan ayında nurtopu gibi 83 şehidimiz olmuş, dile kolay. anneleri onları zaten hiç sevmezmiş, oh olmuş değil mi? babaları da taş yürekliymiş, son bir kez öpmemişler bile askere gönderirken. öyle öksüz gibi yetim gibi, ölmeyi o yaşta hak ediyorlarmış zaten.
    ramazan sonrası yayınlanacak şovun fragmanlarını bekliyoruz dört gözle. bakalım ne yapacaklar hükümetimiz.
    zaten 1915 yılında çanakkale savaşında dedeler ramazanda ateşkesseydi, o destanı ingilizler, hintlılerle yazacaklardı ya neyse. trafiği tüm gün kapasak bile bir etkisi olur mu dersiniz?

6. Alper Onur ARSLAN

Seviye:
    Çok güzel özetlediniz, ağzınıza sağlık.

7. mustafa mimaroğlu

mustafa mimaroğlu Aktif Üye

Seviye:
    Açılım Meyvesini Veriyor ...

kıvanç özkarayel ve serhat toy bunu beğendi.
  8. Ali Aktürk

Ali Aktürk Aktif Üye

Seviye:
    Şehitlerin aileleri ne diyor acaba bu bayramdan sonra işine?.........(EDİT ).Onlar geldi işte, bayramı beklemediler...

9. serhat toy

serhat toy Forum Demirbaşı

Seviye:
    ...
    Artık elimizde olan hiç bir şey yok...
    Milyonlar toplanıp isyan etmedikçe artık hiç bir şeyin bir anlamı yok...

Ama tabi ki elimizden gelen bir şey oldukça da ardımıza koymayacağımız bir gerçek...

10. Kudret Kurtcebe

Kudret Kurtcebe Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    bisiklet forum kurallarına uyarak ne siyaset yapacağım ne de aşalama yapacağım insanlar aşalanamaz ,,,, ama ülkemizin 38 den bu yana neden zenginleşemediğini araştırmak lazım bu ülke neden hala fakir gurabadır ve doğunun bu hali nedir sadece oramı istanbulda çöplerden geçinen insanların hali ne olacak tinerliler ne olacak nedir bu ülkenin hali nedir bu fakirlik ,,içerden ve dışardan birileri sanki ortak olmuş bu ülkenin kendi ayakları üzerinde durmasını baltalamaktadır bi ülke düşünün kendi yağı ile yoğrulmaz ise ne olur dışardan sıcak para gelirse ne olur bir haftada 1.5 milyar dolar dışarı çıkarsa ne olur üç kağıt ekonomisi ile hangi ülke kalkınmıştır döviz faiz borsa yok böyle bi olay biz önce üreteceğiz standard yapacağız ürettiklerimizi,,,,, biz karbon bisiklet yaparak dünyaya satacağız ve biz shimanoya rakip olacağız biz mercedes e rakip olacağız biz ford a rakip olacağız biz petrol çıkaracağız biz doğal gaz çıkaracağız ,,,,ve elektiriği biz üreteceğiz..dışardan elektrik almayacağız dışardan enerji alınmayacak enerji satacağız ve devleşeceğiz ,,,,,
    biz kendi ilaçlarımızı yapacağız ve kendi roketlerimizi kendi savaş uçaklarımızı tanklarımızı son derece gelişmiş bi teknolojiye sahip olacağız argeye yatırım olacak teknolojimiz devleşecek ....
    evet hiç kimseye muhtaç olmadan bu topraklarda yaşayacağız ,,,,,besin sektörümüz tamamiyle doğal olacak,,,,,, dışardan geni oynanmış tohum almayacağız ,,,,,,,,,,,,,,,,

4 dev sektörümüz olacak ve onlara bağlı bir sürü özel sektör

1- petrol sanayi
    2- silah sanayi
    3- ilaç sektörü
    4- besin sektörü,,,,

bunun dışında ülkenin yüzde 70 i özel sektör ve yüzde 25 i kamu sektörü ve yüzde 5 i ise tarım sektörü olacak ama o yüzde 5 bütün türkiyeyi doyuran bi sektör olacak ,,,
    dış pazarlara rakip olacağız tabi daha kaliteli ve ucuz malları dünya insanlarının alabilmesinin ip uçlarını bulacağız ....
    bunlar bizi bekleyen en büyük iktisadi ve ekonomik kurtuluş savaşıdır ,,,,,

bunlar olmaz ise ne olur terör bitmez,,,,,

ölen mehmetçiklere allahtan rahmet dilerim ,,,,

:( :( :(

11. ilkcan çağdaş

ilkcan çağdaş Forum Bağımlısı

Seviye:
    Arkadaşın bahsettiği etkinliğe elimden geldiğince katılmaya çalışacağım.Artık bir şeyler yapmanın zamanı geldi de,geçiyor.Uyan Türkiyem!!!evlatlarını terör denilen illete kurban etme.Artık inanın ki çok içim acıyor ve o gençecik çocuklara çok üzülüyorum.
    Hepsinin ailelerine başsağlığı,geride kalanlara da büyük sabırlar diliyorum.

12. Cem Kılınç

Cem Kılınç Kıdemli Üye

Seviye:
    işte bi kaç uçak havalandırdılar bi kaç bomba attılar iş bitti. madem kampların yerini biliyordunuz neden şimdiye kadar vurmadınız.
    güzel tiyatro dönüyor güzel ülkemde ama artık sıktı.

13. Berk Yıldırım

Berk Yıldırım Üye

Seviye:

https://www.facebook.com/SilahveSavasTeknolojileri

Hedefler Bombalandı. Bu sefer sağ çıkamazlar. :boese157:

14. erdemis

erdemis Kıdemli Üye

Seviye:
    :in: :in: :in: :in: En güzel yazı bu olmuş işte :in: :in: :in: :in: :in: :in:

Kudret Kurtcebe bunu beğendi.
  15. mtsemiz

mtsemiz Kıdemli Üye

Seviye:
    Bir kardeşimiz gayet naif biçimde şehitlerimiz için birşeyler yapalım diyor, ortam anında siyaset arenasına dönüyor. Ortalıkta "ben benzini dökeyim, kibritle dolaşan birilerini de buldum mu seyreyle sen gümbürtüyü" havası var. Siyaset ve nefret söylemlerinin dışında kalıp somut bir iş yapmayı beceremeyeceğiz biz. Kimsenin inancına karışmam ama ortalama olarak müslüman isek, yapılacak iş, dua etmektir, abdest alıp bir Yasin okuyup göndermektir. Ha, eğer ben de yönetimde söz sahibi olacam, bu adamların yapamadıklarını ben yapacam diyorsan o zaman çık meydana, ben de desteklerim seni. Ama klavyeden haykırışlar artık çok sırıtıyor.

Bunları tartışmak yerine ilk mesajın arkasından giderek, buluşulup toplu bir şehitlik ziyareti yapılabilir. Tabii bir sürü şeyi önceden düşünmek lazım, mezarlıklara biraz daha edepli giyim kuşamla girmek gerek, şortla taytla olmaz. Bunları önceden düşünebilmek lazım.

(Not: en az senin kadar üzülüyorum, ağlıyorum, en az senin kadar o pusu kuranları avlamak istiyorum, ama bunlar öyle nazik konular, ve istediğin yere çekebilirsin ki, sana sağdan soldan öyle cevaplar yazılır ve tansiyon yükselir ki, 5 dakika içinde konu kilitlenir, olacağı odur)

erdemis bunu beğendi.
  16. ulas

ulas Admin

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Hassas konular olduğundan ve de Forum kurallarına uyulmadığından dolayı konu tarafımca kilitlenmiştir.

Lütfen ilgili forum kurallarını okuyunuz.

Değerli Arkadaşlar,

Bütün üyelerimizle üzüntümüz sevincimiz hep aynı. Bazen kavgalar ediyoruz tartışıyoruz eleştiriyoruz bunlar hayatın tadı. Fakat bu tip konular hassas konular yazılan her kelime farklı noktalara çekilebilinir. Bundan dolayı bu tip konulardan kaçınmak gerekiyor. Hepimiz üzüldük hepimizin içi yandı. Biz de olabilirdik bizim abimiz kardeşimiz de olabilirdi. Bunları burada haykırmanın bir anlamı yok. Konu ne güzel açılmış toplanalım ses getirelim diye ama sonrasında konu yine her zamanki gibi aldı başını gitti. Bize de yapacak başka bir şey bırakmıyorsunuz bundan dolayı konu kilitlenmiştir.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.