sehit olan Mehmet sayisi 10 dan az ise haber degeri yok.

Scudo

Furkan D

Aktif Üye
Tepki
24
offff anam offf...Mehmet bey hakketen iyi sarstınız!

Tuncay Üner

Forum Bağımlısı
Tepki
619
Bisiklet
Trek
sanırım esas amaç bu, hissiyatı yok etmek. daha önceleri düşünmememiz için çok uğraştılar. kısmen başardılar. türk milleti geçim derdinden ve diğer sıkıntılardan dolayı başka bişey düşünemez oldu.

• Beğen
Tepkiler: SRT

Eser Sevinç

Eskiden buralar dutluktu
Tepki
3.076
İsim
Eser Sevinç
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yandaş medya, başbakan geçen haftalarda şehit haberleri yapmayın dedi, şimdi kimseden ses soluk çıkmaz oldu.

emreuzun

Aktif Üye
Tepki
17
Bisiklet
Ümit
Bizde mehmet çok ya ondan bu rahatlık.

Yusuf Z. Şipal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.476
Bisiklet
Cannondale
Şimdi bir de bu tutumu doğru bulup destek olanlar var. Başa getirdiklerinin başımıza açmış olduğu işlerdeki günahlarını aklamak için bir kısayol oluştu fırsatı kaçırmamak lazım. Evet evet saklayın bu haberleri, bakın yoksa örgüt amacına ulaşıyormuş. Peki de bu işin sorumlularının bayrakla, ulusalcılıkla ne sorunları var diye sorgulamazmı insan?
Bundan büyük komedi olamaz herhalde, memleket idaresinde... sonumuz hayrola

thomisus lx

Forum Bağımlısı
Tepki
2.055
kasksız 100km hızla giden motorsiklette biri düşer de ölürse, kusura bakmayın üzülmem. ya da beslediği pitbull kendisini ısırır hastanelik ederse de kılım kıprdamaz. zaten sinir hastası biri kriz geçirip camı çerçeveyi yumruklar ve hastanelik olursa layığını bulmuş der geçerim. ancak, bir annenin biricik evladı hain pusularda, saçma hatalarda pisi pisine ölürse kahrolurum. aslanlar gibi savaştı da şehit oldu derlerse kendi adıma keşke ben de onun gibi olabilsem derim. ama reel politik adına işlenen bu cinayetlerden sonra benim elim ayağım çekiliyor, çok üzülüyorum.

• Beğen
Tepkiler: Yusuf Z. Şipal

Elif Gökalp

Aktif Üye
Tepki
44
ateş düştüğü yeri yakıyor.
bizlerde en az 3 çocuk yapalım ki ölüme yollanacak evlatlarımız olsun.

yunusemre7737

Aktif Üye
Tepki
14
işbirlikçi tayyip abd ve israil e görevlerini en güzel şekilde gerçekleştiriyor örnek: Büyük Ortadoğu Projesi (BOP) eşbaşkanlığı

Cem Unden

Forum Bağımlısı
Tepki
5.370
Şu dünya işini anlayamadım . Kimisi bilmem neyin üzerinde fındık kırar ; kimisi de eşşek gibi çalışır yine yiyecek ekmek bulamaz . Yine de imanımı , inancımı korumaya çalışıyorum . Elbette var bir güç , var bir büyük adalet sahibi .

• Beğen
Tepkiler: CandanC

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
benim için biri de bini de bir...

(ama hiçbir iyi şeyin cezasız kalamadığı bu ülkede, bence bize müstahak... ölen ben de olabilirim, farkındayım... bana diil ama, bize müstahak)

• Beğen
Tepkiler: Cem Unden

Cem Unden

Forum Bağımlısı
Tepki
5.370
Başbakan , Seul'e gitmeden yine gündeme bir taş atmış . Medyada da 1 hafta tartışılır , başbakan gelene kadar . Ee şimdi de dershaneler kapanacakmış . Mehmet , Ahmet kimin umrunda . Vatan sağolsun

BF Okuru

Üye
Tepki
1
Bu halka müstahak demek istiyorum, vicdanım rahat bırakmıyor. Ama öyle, gerçekten öyle. Göreceksiniz bir dahaki seçimlerde onlar yine orada olacak. Beklemekten başka bir çare yok bu halk akıllanıncaya kadar beklemeli diyorum bu sefer de Atatürk'ün sözleri kafamın içinde yankılanıyor "Eğer ülkeni kurtaracak bir lider beklemekteysen, ben size hiçbir şey öğretememişim demektir.". Elimiz kolumuz bağlı resmen.

• Beğen
Tepkiler: Yusuf Z. Şipal

thomisus lx

Forum Bağımlısı
Tepki
2.055
bir polisimiz de bugün şehit oldu. canlı bomba yüzünden. hem de istanbulda. Allah rahmet eylesin.

Yusuf Z. Şipal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.476
Bisiklet
Cannondale
2 şehit haberi hakikaten yoktu medyada, bugünkü Aydınlıkta bile iç sayfada küçük bir haber (dünkünü alamadım), hadi adamların politikalarını ve neye hizmet ettiklerini biliyoruz da bazı kesimlerin yok örgüte cesaret verir, yok örgüt amacına ulaşıyor o yüzden görmezden gelelim saçmalığına itibar edişini anlamak mümkün değil.

thomisus lx

Forum Bağımlısı
Tepki
2.055
ben ne yazacağımı şaşırdım aslında yazmak da hoşuma gitmiyor. yapabileceğim birşey olmalı. sadece, ülkesini vatanını sevenleri paramparça ettiler, bir araya gelip ciddi birşeyler yapmak isteyen o kadar çok ve o kadar dağınık insnala karşılaştım ki şu son 2 ayda. silahlanıp ankarada elmadağa mı çıksam, ankaraya özerklik diye? ya da evime izmire dönüp, izmire özerklik diye yamanlar dağına mı çıkmalı? bu işin finanse eden yurtiçindeki firmaları öğrenip protesto bile edemeyecek haldeyiz, tamamen bir kuşatılmışlık hali. Allah bu millete yardım etsin.

Yusuf Z. Şipal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.476
Bisiklet
Cannondale
Bir ayda 50 şehit, en umut kırıcı olan da bu işin müsebbibi olan kişiler hakkında yazılar yazıldığında utanmadan onların savunulması. O zaman diyor insan işte, bu güruhun g.tünü kurtarmak için mi savaşacağım!!!

BF Okuru

Üye
Tepki
1
2002 den sonra iktidara gelen bu günki hükümet kürt meselesini bir asimilasyon olarak görmeyeceğini ve işin ekonomik yönüne bakacağını kültürel yönüne bakacağını irdeledi ne oldu..bu iktidar eğer bu işi çözemiyor ise başımız sıkıntıda demektir işin içinde çok uluslar var olabilir bunlar terör örgütünü kendi çıkarları doğrultusunda size karşı kullanacaklar suriye meselesinde sen başbakan olarak esed gidecek dersen kimi kızdırırsın çini iranı ve rusyayı bizim uçağı kim düşürdü şüpheler var rus kruvazörü düşürdü bu üçüncü dünya savaşının başlangıcı olur, türk ordusu suriyeye girerse karşısında rusyayı çini ve iranı bulur bi anda 3 ülke sana savaş açarsa ne olacak varmı garantisi natoda türk ordusu eğer şüpheler doğru ise rus kruvazörü düşürmüş ise uçağımızı bizim kanka abd niye bize arka çıkmadı ya da çıkamadı asla rusya ve abd kapışmaya gelmez anca piyonları ile işi bitirmeye çalışır bakın vietnamda abd yenildi neden arkasında kuzey vietnamın ho şi mih' in çin vardı ve sovyet vardı ne oldu abd geri çekildi güney vietnamdan ve 50.000 aşkın abd deniz piyadesi bana göre bi hiç uğruna öldü afganistanı igal eden rusya ya karşı bin ladini cıa destekledi ruslarda bi o kadar kayıp vererk afganistandan çekildiler,2 dünya savaşına girmedik akıllı politikalar ile ne almadan yana nede müttefiklerden yana olduk bağımsız politika izlenmiştir..yalnız almanlar ile biraz gizlice işler yapmadık değil hani ...
evet şehit sayıların artması tedirginliği dahada arttırdı bu durum bence hiç iyiye gitmiyor çözümü silah ile yapmak isteyenlerin ekmeğine yağ sürülüyor bu iktidar 10 senede işşizliği çözse idi ordan oy alırdı ama baktığınızda mecliste 4 üncü parti bi kürt partisi oldu ve oyların tamamı onlara gitti neden o insanlar korktukları içinmi mevcut partiye oy vermediler..iktidar öyle demekte ,,,sorun işşizliğin çözülmesi ise bunun önünü kesmek isteyen terör grubu ise yatırımları baltalarsa o zaman ne diyeceğiz bunların amaçı belli doğuyu koparmak ve kürdistanı var etmek güneyde barzani ile birleşmek niyet buysa şunuda unutmayın kürt aşiretleri birbirine girmiş idi unutmayın barzani ile talabani, kavga gümrükten alınan parayı paylaşamadılar sonunda anlaşma oldu bunları unutmadık .ayrıca israile one minute dedin sonra ne oldu terör örgütüne göz kırptı israil evet osloda ne oldu mit başkanı ile koordinatör devletin temsilcisi yani ingiltere burda neler konuşuldu tavizmi verildi bu ülkenin insanları bunu bilmek mecburiyetindedir iran ile rusya ile ve suriye ile çin ile abd ile israil ile ingiltere ile detant politika, yani onların menfaatlerine ters bi hareket yapmadıkça başımıza bela gelmeyecek ama bu ülkelerin hepsinin hedefinde kürdistanı kendi adamlarını getirerek kurma hayalleri varsa asla şunu unutmayacaklar çanakkale de yedi düveli dövmüş bi mehmetçik var idi ve onun başında gazi mustafa kemal ....çanakkaleyi asla unutmasın ne rusu ne çini ne israili ne iranı ne suriyesi ne abd si ne de dış politikalarını hiç sevmediğim ingilizi,,,