Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Şehirlerarası tur güzergah takvim önerileriniz?

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Bisikletli Gezgin tarafından paylaşıldı.

1. Bisikletli Gezgin

Bisikletli Gezgin Onursal Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Arkadaşlar 3 hafta olan yıllık iznimde sahil kesiminden tura çıkmayı düşünüyorum. Aklımda iki alternatif var.

1. si Mersin'den yola çıkıp sahil kesiminden Antalya fethiye üzerinden kıyıları gezerek İzmir'e gitmek.

2. si ise Bursa'dan yola çıkıp Balıkesir, Edremit, İzmir üzerinden kıyı turu....

Güzergah olarak olarak hangisini önerirsiniz? Karadeniz kıyılarını büyük oranda gezdim. Farklı güzergah önerilerinide alabilirim.

Takvim olarak ise 2-24 Temmuz ya da 5-25 Eylül düşünüyorum. Temmuz çok mu sıcak olur?

2. bahadır76

bahadır76 Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    temmuz ayında antalya ve diğer kıyı kesimlerde gündüz bisiklet sürmek acı verici olabilir.:) zorlanabilirsiniz. ama gidilmez mi gidilir elbet.

ben sizin 1. alternatifinizi yaz sonunda gerçekleştireceğim ve planlarımı da ona göre yapıyorum. side-ayvalık turu. cunda adasında son bulacak.
    eylül sizin için iyidir. hoş benim yapacağım tura katılmak isterseniz de hay hay!:)

Bisikletli Gezgin bunu beğendi.
  3. Bisikletli Gezgin

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Benim birinci alternatif sizle hemen hemen aynı... Belirlediğiniz bir tarih aralığı var mı? Olabilir olabilir

4. bahadır76

bahadır76 Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    eylül sonu ya da ekim sonu gibi olacak. tam tarih o zamanlar belli olur. tabii o zamana kadar bütün eksikleri gidereceğim. şu an harita üzerinde belirlediğim yerler var onun dışında nerelerde kalınacak onları belirleyeceğim. şimdilik biraz erken ama plan yapmak iyidir. şimdilik tur için antrenmanlar yapmaktayım. uygun olursa tabii gidebiliriz. :)

5. Bisikletli Gezgin

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Maalesef takvimler uymuyor, gerçi daha zaman var bellide olmaz...

6. Rüzgar Yolgezer

Rüzgar Yolgezer Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cesur
    Seviye:
    mersin antalya arasi icin eylul cok daha iyi olur. ben de eylul basinda istanbuldan yola cikacagim, sahilden mersine.

7. mtsemiz

mtsemiz Kıdemli Üye

Seviye:
    Valla kafa dengi birilerini bulsam, İstanbul'dan zor gibi duruyor ama en azından otobüsle Tekirdağa kadar gidip ordan başlayarak dağ yollarından Çanakkale'ye gidip, oradaki şehitlerimizi ziyaret edip geri dönmeyi çok istiyorum, şöyle çadırlı 2-3 gün bir organize durumu olsa, iznimi ona göre ayarlayacam. Tek başına yapılmaz. En az iki kişi olunmalı.

8. Eser Sevinç

Eser Sevinç Onursal Üye

Adı:
    Eser Sevinç
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    ben de temmuzda düşünüyorum ama sıcak gözümü korkutuyor, eylül ayında da yağmurlara yakalanmak istemiyorum, çok kararsızım ve şuan tek başımayım :) temmuzda sıcağı göze alabilen varsa, mümkün derse beraber turlayabiliriz.

9. şahin ceylan

şahin ceylan Yeni Üye

Seviye:
    selam arkadaşlar uzun bir sakatlıktan sonra tekrar yollardayım Ankara sincanda görevli bir bisiklet sevdalısıyım buralarda çevremdeki insanlara göre mantıksız olan mesafeleri gidiyorum şu anki makinam corratech x vert expert 2011 güzel makina yakın çevrede varsa yazın tura çıkacak olan tanışmak isterim tatilde tur güzel olur

10. mtsemiz

mtsemiz Kıdemli Üye

Seviye:
    kardeşim istanbuldayım, ancak meçhul yakın bir gelecekte törekent'te bir evim olacak kısmetse. gün gelip ankara'ya yerleşme ihtimali de hep bir kenarda durmakta. inşallah tanışırız. hele hızlı tren tamamlanırsa ayda en az bir kere sincan tarafına yolum düşer. organizasyon yaparsan belki bisikleti de yanımda getiririm.

11. Ahmet Can Yakışır

Ahmet Can Yakışır Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    ben de ne zamandır heves ettiğim şekilde, uzun yola rahatlıkla çıkabilecek bir mtb'ye nihayet sahip olabildim. yaz boyunca bir cafede ya da barda çalışıp hem bisikletin borcunu ödemeyi, hem de uzun yol için gerekli bütün malzemeleri alacak kadar para kazanmayı planlıyorum. bir yandan da işten vakit buldukça antrenmanlara çıkacağım, yeterince para kazanıp işi bıraktığımda ise çok daha yoğun bir antrenman programına girip kondisyonumu en iyi hale getirmek niyetindeyim.

bütün bunlar yolunda giderse; yaz sonunda da uzun bir tura çıkmak istiyorum. işte o tur; bütün o emeklerimin ödülü ve ayrıca kendime mezuniyet hediyem olacak :)

beni de yanınıza kabul ederseniz çok sevinirim...

12. furkan adanalı

furkan adanalı Üye

Seviye:
    merhaba ben de bursadayım ve temmuzda ayvalık veya izmire gitmeyi düşünüyorum turlamak isteyen varsa beraber turlayabiliriz.

13. Ali Serdar GÖK

Ali Serdar GÖK Üye

Seviye:
    5-25 eylül 1. tur seçeneği derim ama mersinin kıyılarını ve anamurun yolarını iyi bildiğimden gerçekten zorlayıcı olabilir ama anamur manavgat arasındaki sahilleri tüm bisiklet severlerin görmesini isterim dura dura tadını çıkara çıkara

14. Batuhan.Altay

Batuhan.Altay Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Katamonu cide'den sinop'a sahil yolu üzerinden gitmek :) 240 km

15. Kemal Berkay Gürsoy

Kemal Berkay Gürsoy Yeni Üye

Seviye:
    arkadaşlar bizde 2 arkadaş eylül ortası gibi burdurdan başlayıp kıyı şeridini takip ederek çadır konaklamalı burdur-antalya-fetiye-burdur turu yapacağız var mı katılmak isteyen?