Şehirlerarası Gezi Gerekli Ekipmanlar

yiğt

Aktif Üye
Tepki
20
Bisiklet
Beldeyama
Daha önce tek seferde bisikletle 180-200 kmler alıp bir yere varmaya çalışmıştım bisikletle. Şimdi grup olarak 2-3 haftalık bir rota belirledik ve aralarda konaklamalı tur planlıyoruz. (Bu arada rota Mersin (başlangıç) - İstanbul - İzmir - Antalya - Mersin (bitiş) . Her şehirde 2 gün konaklayacağız yollarda kamp. ) Evet böyle bir tur planımız var kamp yapa yapa ilerleyeceğiz fakat dediğin gibi daha önce bisikletimde bagaj bile bulundurmadım nelere ihtiyacım var

Scudo

yiğt

Aktif Üye
Tepki
20
Bisiklet
Beldeyama
@Wincester

Ciddi olarak bir cevap istiyorum gerçekten .Bu hafta sonu halletmem lazım çadırı vs taşıyacağım nasıl bagajlar lazım :rolleyes:

Tamer KAMIŞLI

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Biz geçen yıl tura çıkarken şu konuyu baz almıştık. Ekipman listesi çok detaylı, turunuzun mesafesine göre ihtiyaç dışı kalan şeyler olacaktır. Onları eleyebilirsiniz.

(link)

yiğt

Aktif Üye
Tepki
20
Bisiklet
Beldeyama
@Tamer KAMIŞLI

Çok teşekkürler okuyorum

Tamer KAMIŞLI

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@yiğt

Rica ederim kafanıza takılan birşey olursa çekinmeden özel mesaj atabilirsiniz, elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

• Beğen
Tepkiler: yiğt

Cihan Soyugazi

Aktif Üye
Tepki
19
Bisiklet
Specialized
Yigit istanbula geldiginizde bana da haber verebilirsen belki mersine kadar eslik ederim size.tel numarami ozelden paylasiyorum.
Keyifli pedallamalar.

yiğt

Aktif Üye
Tepki
20
Bisiklet
Beldeyama
@Cihan Soyugazi

Teşekkürler ufak bir aksama oldu ekipmanları tedarik sürecinde . Onları ayarlıyoruz önümüzdeki hafta serüven başlayacak :)