Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Şehİrler arasi tur hangİ lastİk seÇİmİ lÜtfen yardim.

Konu, 'Tekerlekler' kısmında rıfat özkara tarafından paylaşıldı.

1. rıfat özkara

rıfat özkara Üye

Seviye:
    Herkese mutlu gÜnler! Şehİrlerarasi tur yapacaĞim nasil bİr lastİk seÇİmİ yapmaliyim.hangİ kalinlikkta olmali.Çok pahali bİŞey İstemİyorum ama yolda da koymasin bİzİ:)tecrÜbelİ arkadaŞlardan tavsİyelerİ beklİyorum.teŞekkÜrler.alanya dan adana ya gİdeceĞİm.

2. thomisus lx

thomisus lx Onursal Üye

Seviye:
    wshwalbe nin 10bin km ömürlü lastikleri var. 26x2.00 ya da 700x25 bir şey işinizi görür.

rıfat özkara bunu beğendi.
  3. Faruk ONUK

Faruk ONUK Kıdemli Üye

Seviye:
    Ağırlıklı olarak asfaltta kullanacaksınız sanırım.Rubena flash sport öneririm ben.Gürkan genç de japonya ya giderken bu lastikleri kullanmış ve oldukça memnun kalmış.Fiyatıda 20 25 lira falan olması lazım.Kalınlık olarak 1.75 ideal bence

4. Hasan Bildik

Hasan Bildik Üye

Seviye:
    rubena flash sport kullandım balon yaptı. şu anda maxxis detonator kullanıyorum çok memnunum. kalınlık olarak 1,75 bence de ideal.

gok ve rıfat özkara bunu beğendi.
  5. gok

gok Forum Bağımlısı

Seviye:
    Geçen yıl rubena aldım balon yaptı.1.40-1.50'ler çok iyi.Performans olarak asfalt,yokuşlarda daha iyidir.1.75 lastik şahsen tavsiye etmiyorum.Scwalbe,bontrager,continental,maxxis.Bontrager hardcase patlak önleyici, aluminyum şeritli aldım.1.50.Çok memnunum.Hafif,tutuşu çok iyi,pahalı ama hak ediyor.Continental,schwalbe de iyidir.Normal lastik alırsan,patlakla fazla uğraşmak istemezsen http://www.deltabisiklet.com/?_Args=_ProductInfo,1105,OdesisMc ürün kullanabilirsin.Cst 1.40,1.50 bütçe olarak fena sayılmaz.

6. ms92

ms92 Aktif Üye

Seviye:
    Rubenanın baloncuk sıkıntısını çok duydum sanırım raf ömrünün kısa olmasından kaynaklanıyormuş.Sıcak sıcak takıp yola koyulmak gerek Bende 1.75 Rubena flash ile sıkıntısız turlar yapıyorum.Yaklaşık 1000kmde dişlerde yıpranma yok diyebilirim.

7. horsepower

horsepower Forum Demirbaşı

Seviye:
    Schalbe Marathon original kesinlikle 1.75 veya 1.50 nerdeyse her yola ve yüzeye uygun.
    -Maxxis detonator kullandım ama orta kısmının silik olması ıslak yüzeylerde tehlike yaratabiliyo ve ben schwalbenim lastik hamurunu maxxisinkinden daha çok beğendim.

Gökhan Ö. bunu beğendi.
  8. onthere

onthere Yeni Üye

Bisiklet:
    Scott
    Kesinlikle katılıyorum.