Şehir ve tur bisikleti,bir danışma :)

Ozan Seyyah

Daimi Üye
Tepki
124
Bisiklet
Merida
arkadaşlar merhaba,uzun zamandır bir tur bisikleti arayışı içerisindeyim,nette gezinirken bu Carraro'yu buldum. bu markayı bilen,kullanmış olan var mı içinizde? amacım şehir içinde ve şehirler arası turlarda kullanmak.zira fiyatı da makul geldi bana ama emin olamadım,yardımınız için şimdiden teşekkür ederim.

(link)

Scudo

oguzcigsar

Forum Bağımlısı
Tepki
87
@Ozan Seyyah

O fiyata kesinlikle değmez bence alma az zaman sonra, kullanmaya başladıkça pişmanlıklar başlayacaktır... Özelden sana bir kaç adres vereceğim bir de onlara bak bence, nacizane:)

• Beğen
Tepkiler: Ozan Seyyah

Ozan Seyyah

Daimi Üye
Tepki
124
Bisiklet
Merida
çok teşekkür ederim,tavsiyelerinizi bekliyorum :)

-Paşa-

askssy
Tepki
579
Bisiklet
Specialized
selamlar bence fena bir bisiklet değil en azından baslangıc ıcın sehir icinde gayet iyi gorunuyor. Sedona nın modellerine bakabilirsiniz fiyat ve performans olarak gayet iyi forumda bazı arkadaşlar kullanıyorlar ve gayet memnunlar. bisiklet alırken önce alacağınız bisikleti sevin. tekniği filan 2. plana bırakın derim.
sevgiler

• Beğen
Tepkiler: Ozan Seyyah

Ozan Seyyah

Daimi Üye
Tepki
124
Bisiklet
Merida
sedona da kullandım,bildiğim bir marka fakat Carraro kullanmadım hiç,ekipmanları hakkında da pek fikrim yok maalesef :)

Ozan Seyyah

Daimi Üye
Tepki
124
Bisiklet
Merida
(link) bu bisiklet hakkındaki önerilerinizi bekliyorum dostlar :)

Ozan Seyyah

Daimi Üye
Tepki
124
Bisiklet
Merida
@dalyan öner

teşekkür ederim,bu fiyat da yüksekse eğer bu donanım pek tercih edilmez o zaman :)