Sehir içi için Mtb'ye lastik?

Alper Yıldırım

Forum Bağımlısı
Tepki
450
Merhaba arkadaşlar, bisikletimde Kenda Nevagal 26x2.1 lastikler bulunmakta. fakat başlangıçta şehir içi ağırlıklı süreceğim için uygun fiyata lastik arıyorum. Çok iyi birşey düşünmüyorum yani 50tl (maks 60) kadarlık bir lastik düşünüyorum.

Tavsiye edebileceğiniz bir lastik varmıdır. decathlon'da bir kaç model baktım flaat tanıdığım markalar değillerdi. Tavsiyelerinizi bekliyorum...

Şimdiden teşekkürler...

Scudo

mustafa susam

Daimi Üye
Tepki
76
Bisiklet
Motobecane
@Alper Yıldırım

çok iyi birşey düşünmüyorsun tanıdığın marka olmadığı için almamışsın sanırım ama benimde şehirde kullandığım mtb var kullandığım lastikler.
levorin ve cst hiç tanınmamış ama tam asfalta göre.

• Beğen
Tepkiler: Alper Yıldırım

Alper Yıldırım

Forum Bağımlısı
Tepki
450
@randie

Teşekkürler bakacağım...

@mustafa susam

Teşekkürler Mustafa Bey, bildiğim markalar biraz pahalı geldi bana o yüzden sorma gereği hissettim...

@djmakoshark

Teşekkürler, söylediğiniz lastiğe bakacağım :)

murat ırmak

Forum Demirbaşı
Tepki
214
@djmakoshark

DELİ TYRE:D bende kullandım hatta bir çift fazladan alıp saklamıştım gerçekten güzel lastik:D

ercan günes

Daimi Üye
Tepki
102
Bisiklet
Scott
cst den bir kere uzak dur coctinental sport contact aradığın lastiktir erdoğanlarda gördüm ithal edilmeye başlanmış son sözüm budur :)

Bahadir.Karaca

Daimi Üye
Tepki
116
cst city traveller 1.50 daha ince dersen 1.15liği de var forumda inceleme yazısı da bulunuyor incelemeyi yapan arkadaş çok beğenmişti

Mustafa Şükrü Yıldırım

Forum Bağımlısı
Tepki
812
Bisiklet
Giant
@ercan günes

Erdoğanların web sayfasındaki 28" city bike için :), mtb için hayla Türkiye' de yok sanırım, sport contact gerçekten mükemmel bir lastik bunu belirtmeden geçemiyiceğim.

Benim arkadaşa tavsiyem; eğer fazla para vermek istemiyorsan az kullanılmış yırtığı pırtığı olmayan 2. el maxxis detonator - xenith bulabilirsen sport contact ayrıca maxxis overdrive ada bakmanı öneririm diğer lastikler kadar rigid olmasa bile şehir içi ve stabilize yol için uygun bir lastik.

Alper Yıldırım

Forum Bağımlısı
Tepki
450
cst traveller almaya karar verdim sanırım. 1.50 yada 1.15 arasında düşünüyorum fakat asıl sorum ankara yada istanbulda bunları satan yerler. internette araştırdım ne yazık ki bulamadım. Bilen arkadaşlar satıldığı yerleri söylerse sevinirim.

Alper Yıldırım

Forum Bağımlısı
Tepki
450
Malesef sorun, bu yüzden yazı geçirecek ucuz bir lastik düşünüyorum, daha ileride daha iyi bir modele geçiş yaparım.

serdarsom

Üye
Tepki
30
Ben de CST Traveller modelinin 28" versiyonunu kullanıyorum. İstanbul'da birçok yerde vardır diye tahmin ediyorum. Google'a yazdığımda Bike and Outdoor ikinci sırada geldi. 26" MTB başlığında gözüküyor ama model isiminde 28" yazıyor. Arayıp sormak lazım 26" ellerinde var mı diye;)

• Beğen

Alper Yıldırım

Forum Bağımlısı
Tepki
450
Bike and outdoor da görmedim sitesinde ama showrooma bir uğrayıp sorayım. doğru diyorsunuz...

Tepki
41
@a.rezak inal

sanırım link tam çıkmadı.*************** da performans bisiklet ürünleri arasında var.ilan numarası 31726634 1,15 çok ince olur diye ben 1.50 aldım.ancak henüz bisiklet üzerinde gelen lastiklerle değiştirme fırsatım olmadı.şehiriçinde hakkaten performansa olumlu etkisi olacak mı,onuda göreceğiz.hpşçakalın

• Beğen

ali ayhan cıvıl

Daimi Üye
Tepki
115
sevgili gençler eğer araştırırsanız .....günümüzdeki aklınıza gelebilecek lastik firmalarının tamamına yakını ..cst...marka... çin... firmasının ürettiği fason üretimlerdir.bu firma dünyanın en büyük lastik üreticisidir...marka takıntınız yoksa güverek hemde ucuza alabileceğiniz çok önemli bir markadır...

• Beğen

Alper Yıldırım

Forum Bağımlısı
Tepki
450
Teşekkürler. forumda bu markanın lastiklerinin incelemeleri var ve kullananlar çok memnun olduğunu söylüyor. bu yüzden zaten bu markayı tercih etmeye karar verdim. bike and outdoora soracağım umarım vardır ellerinde