Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Şehir bisikletiyle yola çıkmak?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Mustafa Erdoğan tarafından paylaşıldı.

1. Mustafa Erdoğan

Mustafa Erdoğan Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar, haziranın ortalarında yaklaşık 200 km bir yol yapma düşüncem var. Her gün bir takım çalışmalar yapıyorum. Ancak kafama takılan bir sorun var. Bende Bianchi Milano model bir bisiklet var. Şehir bisikleti diye geçiyor. 2010 senesinde almıştım. Bu bisikletle yola çıkmanın bi sakıncası yada performansta bir sorun olur mu? Cevaplarınızı bekliyorum. Teşekkürler..

2. KubilayBozkurt

KubilayBozkurt Yeni Üye

Seviye:
    Ben bisiklet içi bir şey diyemem ama formunuz iyiyse bence çok rahat tura çıkarsınız. Önemli olan ilk etken ''BENİM GÖRÜŞÜMDÜR'' bence birazda sizin kuvvetiniz ve gücünüz...

Bende Saroz turuna çıkmayı planlıyorum yazın. Fakat aldığım çoğu öneri şehir ve tur bisikletlerinin daha uygun olduğu yönündeydi. Fakat devamlı araştırmaya devam ediyorum.

Şimdiden iyi pedallar

Mustafa Erdoğan bunu beğendi.
  3. Mert-Demir

Mert-Demir Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    rotanıza ve rüzgara bağlı rotanızda eğer çok yokuş varsa ve rüzgar karşıdan eserse biraz sıkıntı yaratabilir çünkü görüntü itibari ile pek uzun yol tarzı değil ama bacaklarınız canavarsa bir şey diyemem ama rotanız aman aman yokuş yoksa iyi beslenirseniz yol boyunca doğru molalarla keyifli bir tur olabilir :)