Şehİr Bİsİkletİm İÇİn DÜz MaŞa Ar...!

Scudo

SametAksuoğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
457
bende de MTB yarışları için sağlamlığı arttırılmış, mosso nun hem v hem disk fren uyumlu alu maşası var. sanırım 600 gr civarında. 100 dolar gibi bir değeri var, ben toplu alım ile 90 dolara almıştım. şehir bisikletine taktığımdan ve sadece düz yolda(elbette toprağada girdim) kullandığımdan fazla bir indirim yapamam. üzerinde çizikler de var.

18 mart dolayısıyla çanakkaleye gideceğimden nakit ihtiyacı çekiyorum. 185 liraya satın almayı kabul ederseniz verebiliriim. maşanın fiziksel bir yıpranması söz konusu değildir, montajını kaçkar bisikletten serkan abi yapmıştır ve gene isterseniz demontaj işinide kandisine yaptırabilirim.

edit:

küçük bir pazar araştırması yapacağım, bir kaç kişiyle görüştükten sonra fiyatı 195 ya da 200 lira yapabilirim. çünkü bu maşayı mtb yarışlarına katılan ve süspansiyonlu sistemi terk etmeyi düşünen bir çok arladaş benden satın almayı düşünüyordu. maşa alınalı henüz 6 ay geçmemiştir. bir onlarla da görüşeyim, bu satıştan mümkün olduğunca elim karlı çıkmaya çalışıyorum :D

karadatemiz

Daimi Üye
Tepki
44
anlaşılan çok karlı çıkmaya çalışıyorsunuz. maşanın fotolarını ekleseydiniz aslında net olarak sizinle konuşurduk. ama bu da bir gerçek ki elinizdeki maşaya 80 liradan fazla verebilecek durumda değilim. umarım en iyi fiyata satabilirsiniz.

SametAksuoğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
457
türkiyede haa denince bulunamayacak bir maşa, v-fren tertibatına sahip alu maşa seçeneği oldukça az... elbette karlı çıkacağım :D

karadatemiz

Daimi Üye
Tepki
44
dostum bilmiyorum ama maşayı buldum buldum. yoksa topladığım bütün parçaları bu inatla kaldırır çöpe atarım.

Erol KOLAS

Daimi Üye
Tepki
188
Bisiklet
Salcano
arkadaşım ne zamandır arıyorsun, elimde beldesan marka bisikletten çıkma, sadece V fren uyumlu maşa var, pivotlardan birisi biraz yamulmuş, bacakları ince, şu an fotosu yok fakat pazar günü köye gidersem çekip başlığa ekleyebilirim, sana uyarsa kargo masrafına yollarım, evde duracağına bir işe yaramış olur. Çizikleri biraz bol ve yeliş renk, şaft uzunluğunu bilmiyorum.

karadatemiz

Daimi Üye
Tepki
44
düşencen için çok teşekkür ediyorum arkadaşım. hakikaten taktire şayan bir teklifti. ama daha düzgünve aleminyum bir maşa arıyorum. umarım elindeki maşa hak hak eden birini bulur.
arkadaşlar aramaya devam. yok mu elinde mosso marka v fren uyumlu maşa. fiyat konusudan esnek olabilirim.

karadatemiz

Daimi Üye
Tepki
44
MOSSO Aluminium-şaft boru uzunluğu 19-20 cm-siyah renk, tercihtir. diğerleride görünümü ve kalitesine göre değerlendirilir.

karadatemiz

Daimi Üye
Tepki
44
MOSSO Aluminium-şaft boru uzunluğu 19-20 cm-siyah renk, tercihtir. diğerleride görünümü ve kalitesine göre değerlendirilir.

karadatemiz

Daimi Üye
Tepki
44

karadatemiz

Daimi Üye
Tepki
44