Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

şehir bisikleti seçimi

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında E. Köksal tarafından paylaşıldı.

1. E. Köksal

E. Köksal Yeni Üye

Uzun zamandır bir şehir bisikleti almayı düşünüyorum internetten satın almak istemedim en yakın bisikletçi de bana bu bisikleti önerdi

http://www.bisiklet.com/ilan-2941-mosso-legarda-1424.html

bu fiayata değecek bir ürün müdür? Daha makul bir önerisi olan var mı :) teşekkür ederim

2. Kurtuluş E.

Kurtuluş E. Forum Bağımlısı

Adı:
    Murat K. E.
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Bu fiyat aralığı için yine bir Mosso, DMV 771... Sıfır şehir/tur bisikleti olarak fiyat seviyesi 1000 +/- 100 TL aralığında F/P olarak daha iyisini görmedim. Alternatif olarak uygun bir 2. el de bakılabilir tercih ederseniz.

3. E. Köksal

E. Köksal Yeni Üye

Teşekkür ederim, pek bilindik bir marka olmadığı için çekincelerim vardı, tavsiye diyorsunuz yani.

4. mert.e

mert.e Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Bende tavsiye ediyorum. Parasını gerçekten hakediyor.

5. Hamit E.

Hamit E. Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    mosso zor kazanılan ve her kuruşu değerli olan paranızın karşılığını veren f/p ürünü bir bisiklettir. fiyatına göre donanım + hafiflik ile öne çıkar

6. E. Köksal

E. Köksal Yeni Üye

sanırım siyah turuncu olanını en yakın zamanda alıcam, herkese teşekkürler.

7. S.Paker

S.Paker Aktif Üye

Seviye:
    Şehir bisikleti almaya niyetlendiniz ama satıcı size MTB(Dağ bisikleti) mi önerdi?

Şehir bisikleti de alabilirsiniz o fiyatlara. Mosso hakkında da çok iyi şeyler duyuyorum kullanıcıları genelde çok memnun.

8. Batuhan Köksal

Batuhan Köksal Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Donanım çok güzel tabi ama forumda çoğu kişinin de dediği gibi Mosso donanım veriyor, gerisini yavan.. Ayrıca Ümit Bisiklet'in servisi benim hiç hoşuma gitmedi. Daha 4. ayında göbek kırılıyor, "e bu dağ bisikleti ama ucuz olandan, 5000 TLlik filan alman lazım bunları yoldan ayırmayacaksın" diye geri çevriliyorum.. Şu göbeği yaptırayım, satıp başka markaya geçeceğim...
    Bisikletinize iyi bakın, servisle muhattap olmamanız dileğiyle :)

9. E. Köksal

E. Köksal Yeni Üye

evet bunu önerdi bazı yerlerde şehir bisiklet diye geçiyor ama lastikleri ağırlığı vs. uygun bir yapıda sanki

10. hüseyin salman

hüseyin salman Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
  11. Hamit E.

Hamit E. Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    denk geldimi geliyor. servis için başınız ağrımasın istiyorsanız gerçekten pahalı bisiklet almak lazım, çünkü bu bisikletleri belirli satıcılar getiriyor ve pahalı olduğu için her türlü kapsiri çekiyorlar.

servis konusuna takılmıyorum ben fazla çok ciddi bir olayda bir şekilde çözülür. salcano servislerinede kötü diyorlardı ancak benim gittiğim servis süperdi :)
    ayrıca zaten ümit salcano carraro sedona vb gibi markalar ağ yaygınlığı olsun diye fazla kriter aramadan servis anlaşması yapıp geçiyor. adam bakmıyor ki orası kalitelimi yoksa dandikten mahalle bisikletçisimi

bisiklet parçaları atla deve de değil. pedalın bozulur 50tlye daha iyisini alırsın frenin bozulur yaptırısın 10-20 tlye. bisiklet servis bakımı zaten 3-4 ayda bir oluyor. çok problem değil bence.

sizin konunuzu okumuştum üzüldüm :( ülkemizde kimse servisle muhattap olmasın zaten