Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Şehir Bisikleti Seçimi Carraro 904 Prizma

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Engin Turan tarafından paylaşıldı.

1. Engin Turan

Engin Turan Yeni Üye

Seviye:
    Merhabalar,

Şehir içinde asfaltta kullanmak için bisiklet almayı düşünüyorum.

Fiyat olarak maksimum bütcem 600 TL Düşündüğüm model "Carraro 904 Prizma" alternatif "Carraro 804 ELITE " düşünüyorum ama bunun fiyatı beni biraz aşıyor.

Alternatif bisiklet ne önerirsiniz. Hafif olması açısından prizma modeli biraz daha ağır basmakta, bisikleti seçerken kadro dan sonra ilk önceliğim ne olmalı. Carraro 804 Elite daha donanımlı bir bisiklet ama fiyatı yüksek, Carraro Prizma alıp daha sonra donanım takmak mantıklı mı?

Carraro prizma kullanan varsa bisiklet hakkında biraz bilgi verebilir mi?

http://www.carrarobisiklet.com/urunler.aspx?urunid=23

http://www.carrarobisiklet.com/urunler.aspx?urunid=22

2. tellal

tellal Yeni Üye

Seviye:
    carraro 904 daha iyi duruyor gibi lastikleri buyuk ve fazlalıklardan arındırılmış öbür modelde çok fazla ekstra parça var ve bu bisikleti ağırlaştırır eğer şehir bisikleti istiyorsan 904 e bak aortisoru yok onun eğer sitede mitede falan süreceksen amortisore gerek yok ben genelde sitede sürdüm amortisorsuz bisiklet iyi performans veriyor ama başka modellere de bak derim

3. Engin Turan

Engin Turan Yeni Üye

Seviye:
    Bisikleti ortalama 50-60 km lik gezilerde kullanmayı düşünüyorum, benim için hafiflik önemli olduğu için amortisör olmasına gerek yok ama uzun yolda ihtiyac olur mu bilmiyorum. Bisikleti alırken amortisörsüz alıp daha sonra çok ihtiyaç duyarsam taktırırım diye düşünüyorum. Ankara da tavsiye edebileceğiniz Carraro Bayisi var mı?

4. T.Varol

T.Varol Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Çetin Emecte bolge mudurlukleri var ayrica Yenimahallede performans bisiklet de satiyor. İnternetten carraronun kendi sitesinden satis bayilerini bulabilirsiniz.

5. tellal

tellal Yeni Üye

Seviye:
    50-60 km'lik gezilerin kısa olduğu söylenemez bu yüzden rahatlığa da önem vermelisiniz her açıdan sele olsun sürüş keyfi olsun kadro olsun bunlara da dikat etmeniz gerekiyor

gok bunu beğendi.
  6. Engin Turan

Engin Turan Yeni Üye

Seviye:
    Carraro Shako 602 modelini almayı düşünüyorum sadece arka vites arttırıcı düşük model diğer özellikleri iyi. Kadro ölçüsü su anda sadece Small var boyum 175 küçük gelir mi?

7. Mehmet Ü.

Mehmet Ü. Yeni Üye

Seviye:
    Oğuzlar Mahallesi Osmanlı Cad. N.20 Balgat Güngörler bisiklette Burak Güngör var. Bilgili ve görgülü bir arkadaş. Tavsiye ederim çok iyi bilgilendiriyor. Kendisi de bisiklet kullanıyor ki bence bisiklet satan esnafın iyi bisiklet kullanıyor olması bence önemli. Çarşıya da uğramıştım ama esnafın tavrından hiç hoşlanmamıştım. Adamların bisiklet bindiklerini hiç zannetmiyourm.