Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

şehir bisikleti corratec 8 gent tur mu yoksa corratec shape urban two modeli mi?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında vera sungur tarafından paylaşıldı.

1. vera sungur

vera sungur Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    değerli arkadaşlar, üstadlar lütfen bana yardım eder misiniz?
    öncelikle şu aşağıdaki bisikletleri düşünüyorum ama sizin düşünceleriniz de benim için önemli,
    boyum 1,73 ve 70 kg civarlarındayım
    bisikleti genel itibariyle şehir de kullanacağım, alıştıktan ve belli bir zaman sonra turlara katılmayı düşünüyorum.
    daha sonrasında da belli bir kondisyon kazanınca, anne-babamın ikamet ettiği ilçeye gidebilirim ayda bir iki kez, mesafe 108 km (Malatya-darende arası)
    bu corratec 8 speed gent modelinin ikinci eli, az kullanılmış, fiyatı gayet uygun bırakacak arkadaşım, normal fiyatının yarısına nerdeyse, http://www.deltabisiklet.com/?_Args=_ProductInfo,5898,OdesisMc
    bu model ise yine corratec urban shape two, 3000 km kullanılmış, bununda ikinci eli 1500 lira (sıfır 2700 lira) http://www.deltabisiklet.com/?_Args=_ProductInfo,4782,OdesisMc
    bu model ise giant escape 2, sıfır ürün 916 lira, hem de 6 taksit http://www.pinarelli.com/bisikletler/813-giant-escape-2.html
    bir de son olarak
    bir de scott sub 40 ve sub 30 var,
    scottları taksitle alıyorum, 6 takside bölünce
    sub 40, 1212/6=202
    sub 30 ise 1602/6= 267 ye geliyor, sub 40 ile sub 30 arasında taksit olarak 65 lira pek önemli değil diyorum

2. fatih uygun

fatih uygun Aktif Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Kezjnlikle corratech shape urban gada giant rapid 2flat var yada sse bak derim

vera sungur bunu beğendi.
  3. mehmetsunu

mehmetsunu İKONOKLAST

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Eğer temiz kullanılmış ise shape urban derim. Tam donanımlı haliyle (bagaj, göbekten dinamo, çamurluk, lamba) bile 11.5 kg geliyorki gayet güzel bir ağırlık. Sıfırı heleki 2013 modeli bayağı pahalı.

vera sungur bunu beğendi.
  4. vera sungur

vera sungur Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
  5. fatih uygun

fatih uygun Aktif Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    bence uyar ben 185 im xl kadro specialized kulanıormgayet menunm bu tip bisikletlerde büyük kadro herzaman avantajdır bunu unutma faydası olur zararı olmaz ayrıca cok yakısıklı bi biisklet keske gidip deneme fırsatın olsa

6. vera sungur

vera sungur Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    değerli arkadaşlar listeye trek fx 7,5 ekledim, çok temiz buldum bir tane, değerli yorumlarınızı bekliyorum üstadlar???