Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

şehir bisikleti alacağım, bilgim yetersiz sportster p2 buldum en iyisi olsun diyorum.

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Hakan KANSIZ tarafından paylaşıldı.

1. Hakan KANSIZ

Hakan KANSIZ Yeni Üye

Şehir bisikleti alacağım, bilgim yetersiz sportster p2 buldum en iyisi olsun diyorum.
    markalardan ve kalitelerinden çok fazla bilgim yok izmirdeyim scot satan atabisiklet ve marine satan doruk disiklet var bunların içinde alınacak,
    en iyi model hangisi olur.
    seçimim konusunda fikirlerinizi bekliyorum.

şimdiden teşekkür ederim.

2. caner ünsal

caner ünsal Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    P2 amortisörlü "hybrit" modellerden şehirde de çok güzel olur tabiki
    Scott P2 ye baktığınıza göre Scott Sub serisi sub 10, sub 20 şehir bisikleti olarak dikkate alınması gereken modeller.
    Conanndale "bad boy" modeli, Corratech "shape pro" üst seviye şehir bisikletleri
    Ben fanatik sayılmasam da Scott sempatizanı olduğumdan onu tercih ederim.

3. Izzet Illel

Izzet Illel Yeni Üye

Seviye:
    Marin Bikes California'nın gezi bisikletlerini öneririm. Ömür boyu garantili kadroları ve çok güzel modelleri var. Türkiye'ye ithal edilmiş zengin bir şehir bisiklet gamı mevcut. Sadece sele altında amortisör olan veya hem sele altı hem de şık ön amortisörü olan modeller arasından rahatça seçim yapabilirsiniz. Kentfield, Kentfield FS, San Rafael, Corte Madera veya Stinson modellerini inceleyebilirsiniz. Fiyat, estetik ve komponent seçimlerinin ne kadar yüksek olduğunu göreceksiniz. Marin Bikes City Modelleri: www.yasminsports.com/kategori.asp?kat=12&anakat=4

Doruk Bisiklet size yardımcı olmaktan memnun olacaktır.