Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

SEDONA'da Yedek Parça Sorunu Var mı?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında gokhan.rakici tarafından paylaşıldı.

1. gokhan.rakici

gokhan.rakici Yeni Üye

Seviye:
    merhaba,

sedona 301 ya da salcano city sport 24 Vs almayı düşünen biriyim ancak bugün 36 senelik bir bisiklet ustası (bianchi ve salcano bayisi aynı zamanda) ile görüştüm ve bana sedonalarda çok ciddi yedek parça sıkıntısı olduğunu söyledi, sizce bu ne kadar doğru bu acaba? ve hangi bisikleti almalıyım. İki bisikleti de kullandım ve beğendim, teşekkürler

2. Tamer KAMIŞLI

Tamer KAMIŞLI Bisikletkolik

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Servisle ilgili sorunlar genelde Salcano'dan çıkıyor. En azından forumda okuduklarım bu yönde. Sedona servislerini bu zamana kadar beğendim, yarında Samsun Sedona bayisine gidicem genel bakım için. Şuana kadar yedek parçayla alakalı sıkıntı duyacak bir sorun yaşamadım. Ama yarın gittiğimde böyle bir sorun var mı yok mu sorarım.

3. tunckuyel

tunckuyel Kıdemli Üye

Seviye:
    Bu salcano satan yerlerin hangisine sorsan sedonaya bir karalama kampanyası. Sedonaya gittiğinde salcano hakkında uğraşıp da karalama yapan duymadım. Kardeşim dediğim gibi çalışanlara dikkat et. Hatta buralarda da vardır bu çalışanlardan yazarlar çizerler ama genel yargıyı bozamazlar. Genel yargı neyse odur...

4. Atıl Güven

Atıl Güven Forum Demirbaşı

Adı:
    Atıl Güven
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Yedek parça dediği ne oluyor ki sonuçta bu araba değil ki hepsi farklı olsun bütün bisikletlerin üstünde aynı donanım var.Ya shimano ya da sram.Yani aynı fiyat aralığında salcanoyla sedona arasındaki farklar gidon-sele-sele borusu-jantlardan ibarettir.Vites sistemi hepsi aynı parçayı kullanıyor.

tunckuyel bunu beğendi.
  5. Mehmaddict

Mehmaddict Üye

Seviye:
    Kadro parçaları dışındaki sistemler zaten aynı. Geri kalanıda ömür boyu garantili. Bu tip bir karalama boşa olmuş , kadroyu testere ile kesmedikçe siz şehir bisikletinede kolay kolay birşey olmaz zaten, Allah kaza vermesin.