Sedona Yol Bisikleti

sprint

Forum Demirbaşı
Tepki
282
@unipap

yok abi anlaşma felan olayı yok adamalrı stoklarında 10 adet var ve atilla biiskleten daha ucuza veriyorlar bu nasıl oluyor anlamış dğeilim ayrıca o dünyadaki talebe yetişemiyorlar meselesinede inanmıyorum yalan bence yok öyle bişey boş ver dostum ben arayışıma devam edim o parayı ona vericeğime az bir miktar daha ekleyip hiç olmasa bilindik bir marka bisiklet almak daha hesaplı hem bakalım artık hayırlsıı diyelim sizlere iyi pedalamlar zaten ticaret yani maksat para kazanmak türkiyede hiç kimse kişiyi düşünmez sadece maksat parayı kapmak müşteriden ben böyle düşünüyor ve görüyorum işin aslı bu sedona bence pahalı bakalım hayırlsı olsun hakımıza teşekür edeirms izlere ilgi ve alkanızdan dolayı cevap yazdığınız için

Scudo

gurol

Forum Bağımlısı
Tepki
2.830
@treksTreks, bu görüşünü biraz daha açabilirsen sevinirim. Neye göre pahalı?

sprint

Forum Demirbaşı
Tepki
282
aslında pahalı değil pahalı dememin sebebi benim durumumun şu an olmamması haklsınız aslında pahalı değil ben böyle konuşuyorume diyorum ama nasılsa sedona 411 alıcam inşallah nasip oolursa ama şu an birşey öğrenmek istiyorum kompenent değişikmi yani ful tiagra var dimi abai üzerinde

unipap

Üye
Tepki
27
@treks

Ahh be treks neden böle yapıyorsun yalan borcumuz mu varki sana:)İşin latifesi bi kenarada başkasına inanmıyosanda bana kullanıcısı olarak inan daha önce de yazdığım gibi sadece ve sadece fren bacakları SORA onunu al sen değiştir tiagra olsun 10 euro kadar bi fark var diğer componentler full tiagra Eğer önceki mesajımı dikkatle okursan ne demek istediğimi anlıyacaksın.ferah ol yaniii:)

• Beğen
Tepkiler: Quietus ve sprint

Serkan TELYAKAR

Forum Bağımlısı
Tepki
1.492
@treks

Performans bisikletin vermiş olduğu ilan geçerli değil. Ne yazık ki! Aslı Bisikletin yetkilileriyle şu an yapmış olduğumuz görüşme sonucunda böyle bir şeyin mümkün olmadığına da öğrenmiş bulunuyoruz.Stokların da 10 adet bulunması vede bizdeki fiyatın daha altına satabilmeleri ne yazıkki mümkün değil.Çünkü mal ellerinde YOK arkadaşlar.Arkadaşların aklı karışmasın.

Saygılar;
Serkan TELYAKAR
Atilla Bisiklet Kliniği

• Beğen
Tepkiler: Quietus ve unipap

unipap

Üye
Tepki
27
@cannonfire

Serkanın dikkati çektiği husus gerçekten çok önemli.Evet arkadaşlar dikkatli olun üçün beşin hesabını yapıcam derken eldekinden de olmayın.Bunun da bir asparagas olduğunu yetkili ağızdan öğrenmiş olduk sonuç; bildiğiniz yoldan sapmayın arkadaşlar...:)

sprint

Forum Demirbaşı
Tepki
282
yani performans biisklet diye sitesinde bulunan bisiklet yokmu onlarda mesela bir kaç gün öncesine kadar adamlar resmi sitelerinde resmini koymuş 10 tane stokta mevcut diye ibare yazmışlardı vay be dolaplar dönüyor desenize neyse kim ne yaparsa kendisine yyapar ama iyi ama kötü teşekürler aydınlatmalar için bu arada

• Beğen
Tepkiler: unipap

bfatih

Üye
Tepki
45
Bisiklet
Sedona
Bu arada, performans bisikletteki Sadun Bey'in kotu niyetli bir kisi oldugunu kesinlikle dusunmuyorum. Zira bana sedona 411'i tavsiye edip sadece Atilla bisiklette bulundugunu bizzat kendisi soylemistir. Muhtemelen web sayfasını hazırlattığı kisi, sedonanın bütün bisikletlerini web sayfasına direk koymus. Ayrıca bugun web sayfası duzeltilmis.

Serkan TELYAKAR

Forum Bağımlısı
Tepki
1.492
@bfatih

Fatih açıklaman için teşekkürler!

Arkadaşlar Problem Performans bisiklet yada Sadun bey ile alakasız ve sadece bir yanlışlık sebebiyle meydana gelmiştir.Yine yanlış anlaşılmasın.Kendisinin bizimle daha önce irtibatı olmuştur. Konuyu yanlış taraflara çekmeyelim ve zaten az olan bisiklet firmalarımızı çamurlamayalım.

Saygılar;