Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sedona Yol Bisikleti

Konu, 'Yol Bisikleti / Road Bike' kısmında atillaatay tarafından paylaşıldı.

1. atillaatay

atillaatay Yeni Üye

Seviye:
  2. yighitjan

yighitjan Bisikletkolik

Seviye:
    Yol bisikleti ayırabilcek bi bütçem olsa ilk alacagım bisiklet(Lastiklerini değiştirmek kaydıyla)

Fatih Ertörün bunu beğendi.
  3. STORMER

STORMER Onursal Üye

Seviye:
    Atılla bısıklete satıstakı ılgıden dolayı tessekkur ederım bu fıyata alınabılecek en ıyı yol makınesı herkese sıddetle tavsıye ederım

Selamlar

4. mcaliskan23

mcaliskan23 Bisikletkolik

Seviye:
    Neden başka hiç bir bisikletçi de olmayacak Aslı Bisiklet bayilerinden alınabilir sanırım?

canyon ve Fatih Ertörün bunu beğendi.
  5. Mithrelios

Mithrelios Kıdemli Üye

Seviye:
    ben de anlamadim başka bisikletçi de olmayacak olayını. sanırım bir yanliş anlaşilma var bir ton sedona bayii varken memlekette neden sadece siz satacaksınız? bu bir pazarlama/satış/reklam hilesi olmasındır sakın :)

deli kadir, canyon ve Fatih Ertörün bunu beğendi.
  6. Fatih Ertörün

Fatih Ertörün Bisikletkolik

Seviye:
    Sedona 411lerin sadece Atillabisiklette satılacağını ben de duymuştum arkadaşlar.

Serkan TELYAKAR ve canyon bunu beğendi.
  7. canyon

canyon Forum Demirbaşı

Seviye:
    bende almak istiyorum kapora nasıl olucak taksitle almak istiyorum birde nasıl ne yapmam lazım taksit seçenekleri nasıl olucak bu bilgileri bekliyorum

8. canyon

canyon Forum Demirbaşı

Seviye:
    900 dolar kardeş benim bildğim fiyat

9. canyon

canyon Forum Demirbaşı

Seviye:
    acaba bu biiskletin değişik açılardan resimlerini ekliyebilirmsiniz buraya biliyorum sedona sitesinde var fakat yeterli olmadığı için resim ekleyebilirseniz çok iyi olucak daha net güzel inceleme fırsatım ancak bu şekilde gelme imkanım olmadığı için ben ve benim gibi arkadaşlar için acaba ekleyebilirmsiniz lütfen

10. deli kadir

deli kadir Bisikletkolik

Seviye:
    sanki bana çok baba bi bisiklet de yok ön kayıt yok şu yok bu.... bi bisikletin sadece bir (1) mağazada satılması sanki çok iyi bişey.... hadi diyelim arka kulak kırıldı ne yapacaz??? elimizde patladı... yada kadro kırıldı ben ankaradayım istanbula yolla cevap bekle koştur bi ton iş... bana sanki pınarello-colnago-vs satıyorlar:) bırakın bu tarz ticaret ayaklarını...

11. Mustafa İçdağ

Mustafa İçdağ Bisikletkolik

Seviye:

12. Bibendum

Bibendum Bisikletkolik

Seviye:
    Sayın Mustafa İçdağ ağabeyim o senin yazdığın işin doğru tarafı.
    Fakat bu olay bizim ülkemizde öyle değil. Aslı bisiklet Çinde 10 , 15 tane kadro yaptırdı bu kadrolar Türkiyeye Sedona çıkartması ile girecek.
    Sonra bu kadrolar siparişe göre klinikte olabildiğince uygun malzeme ile toplanıp ( Sora gibi) sıfat olarak Yol bisikleti haline gelecek.
    Kadro kırılmadığı sürece sorun yok , bisikletin bizim ülkemizdekilerden başka bir eşide yok. Dolayısı ile stok tutmaya da gerek yok tam Yako Razon işi ... :)

13. Ediz Tevfik Özgan

Ediz Tevfik Özgan Bisikletkolik

Seviye:
    Dedikleriniz doğru olmasına doğru ama adamlar bismillah demiş bi işede başlamışlar. Kadroların dizaynı bildiğim kadarıyla tamamiyle özgün.Her işin bi başı var buda o umarım ilerleyen dönemlerde daha iyilerini daha iyi koşullarda üretirler.

STORMER, Serkan TELYAKAR ve Bibendum bunu beğendi.
  14. Soner Sarihan

Soner Sarihan Onursal Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Teşekkürler Ediz hocam.
    İyi ki senin gibi anlayışlı, emeğe takdir gösteren arkadaşlar da var aramızda.

Serkan TELYAKAR ve Bibendum bunu beğendi.
  15. Ouz Deniz

Ouz Deniz Onursal Üye

Seviye:
    Yerli malı denip her bölgede bir çok temsilci ile satılacağına Türkiye'de her işin ters yapıldığı gibi bu da ters yapılıyor ve sanki yurtdışından tek bir distrübitörlük verilmiş gibi tek firma tarafından satılıyor.
    İşte biz bu yüzden ilerleyemiyoruz.
    Saygılarımla...

Bibendum bunu beğendi.
  16. Mustafa İçdağ

Mustafa İçdağ Bisikletkolik

Seviye:
    Sanırım getirdiğim eleştri yanlış tarafa gidiyor.
    Benim sıkıntım Sedonaların nerede yapıldığı değil, Çin'de yapılmış, Taiwan'da yapılmış hiç farketmez önemli olan tasarımlarının burada Türkiye'de yapılmış olması ve arkasındada yerli bir firmanın bulunması.

Sonuçta Pinarello, Colnago, Cervelo, Orbea 'lar nerede yapılıyorki? Onlarında birçoğu uzakdoğu imalatı, İtalya/Kanada/ İspanya'da boyanıp etiketleniyor.

http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=23493

Saygılar, sevgiler..

Not: "Yako Razon işi" nedir yahu?

17. Serkan TELYAKAR

Serkan TELYAKAR Bisikletkolik

Seviye:
    Arkadaşlar yetkili olarak bütün açıklamayı yapayım.

Öncelikle Aslı bisiklet tarafından bu sezon üretilen tüm 411 modellerini biz aldığımız için başka hiçbir yerde satılmayacak.

Bibendum ufak bir açıklama yapmış toplama olayı ile ilgili fakat tüm kadrolar Aslı bisikletin verdiği standart doğrultusunda FULL 2008 TİAGRA malzemeli ve Shimano WH-R 500 jant setli olarak toplanacak.

Sedona Türkiye patentli bir firma fakat yapılan tüm çalışamalar yurtdışı ile bağlantılı yapılıyor.

411 modelinin fiyatı peşin 950$ dır. Kapora usulü ön kayıtın sebebi de adedin kısıtlı olmasından dolayıdır.

Görmek isteyen arkadaşlar için parçalistesi ve resim linki altta;

http://atillabisikletklinigi.com/dosyalar/sedona2008/411_road.jpg

Saygılarımla.

18. Serkan TELYAKAR

Serkan TELYAKAR Bisikletkolik

Seviye:
    Kadroyu da kırsan kulağıda kırsan bizim satış sonrası desteğimiz iyi bilinir. Bize telefon açtığın zaman uğraşıp durmassın en fazla 1 saat içinde işin çözülür.Türkiyenin herhangi bir yerindeysen hakkari de bile olsan o işi en fazla 3 günde çözeriz buna emin ol

19. Ahmet Gökdere

Ahmet Gökdere Onursal Üye

Seviye:
    hocam sakin ol derin bi nefes al, arkadaşlar kendilerine göre bir usül izliyorlar sizin namınızı duysalardı heralde önce size sorarlardı, siz almayacaksınız madem niye böyle yorum yapıyorsunuz , benim bisikletim var olmasa düşünürdüm ve o zaman yorum yapardım ama sizin yaptığınız gibi yıkıcı değil ,gün olur size de bu şekilde yaklaşan birisi olur o zaman belki anlarsınız şu yazdıklarınızı

20. Fatih Buzgan

Fatih Buzgan Onursal Üye

Seviye:
    Uzun yıllardır gerçek sporcuların, uzun ömürlü bisiklet binicilerinin sabırla beklediği girişimi yerli firmalardan biri olan Aslı bisiklet gerçekleştirmiş durumda.
    Bu ürünü Türkiye'ye sağlamış olan firmaya teşekkür ederiz.
    Yetkili arkadaşımız, bu yeni ve mutluluk verici haberi forumumuza konu açarak hepimizi konu hakkında bilgilendirmiş.Tabi ilk defa karşılaşılan bir ürün olduğu için akıllarda soru işaretleri olması olağandır.Bunları da, firma yetkilileri ve şimdiden alıp bizzat kullanan biniciler ilk ağızdan cevap vererek niyeti gerçekten bu ürün hakkında bilgi sahibi olmak olan bisikletseverleri bilgilendireceklerdir.
    Lütfen konu dışı mesajlar yazmamaya çalışalım.Cevaplara ulaşmanızı geciktirecek mesajlar tarafımca silinmiştir.
    Hepinize iyi forumlar.

Serkan TELYAKAR bunu beğendi.