Sedona x11 nasıl bilirsiniz..

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.
Scudo

dk_35

Üye
Tepki
9
bu senenin ürünü güzel kadro ama sen bu iş için kaç para ayırdın onu söyle sana yardımcı olalım başka kadrolar için yada bisiklet

Onur Kahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
853
dostum x11i streetçiler çok iyi bilir:D streetten anlamam ama,10 üzerinden puan verirsek:
donanım:8
kadro:10
kadro boyu:10
kalite:10
fiyat/performans:10
vites takımı alivio değilde biraz daha üst bir model olsa 10 üzerinden 10 verirdim.hatalıysam çok özür dilerim.

batutanker

Aktif Üye
Tepki
39
bende x11 kullanıyorum kadrodan cok menunum ama uzerındekı x11 e aıt tek jantlar var bıde ayna kol onuda yamullttum :D ama ıı guzel zaten ılk seferınde butun bısıklet olarak pıyasaya surulucegı soylendı ama surulmedı kadrotu alıp parcaları kendın toplıyıcaksın en ıyısı

• Beğen
Tepkiler: İbrahimBAKAN

dk_35

Üye
Tepki
9
madem 1000 ytl ayırdın bence scott al hem ileriye dönük olur hemde kırıldımı ömür boyu garanti sedona bu işe daha yeni girdi hangi ustanın altında sedona gördün bunları söylemek biraz erken sedona daha deneme aşamasında.benim fikrim bu, bence kendini bu alanda kanıtlamış ürünler al daha sonra başın ağrımasın.scott,giant,khs,viper,mosso,cannondale...... vs
NOT:Khs ve viperi nerden bulabilir nersen özelden mesaj at bilgilendirirmim.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Dayım kullanıyo uzun süredir,1 ay ben kullandım,hiç tereddüt etmeden tavsiye edebilirim.

UMUT34

Üye
Tepki
11
varsa aklinda oyle bir fikir kardes bende daha 2 ay oldu alali ama satiyorum mtb kullaniyorum artik almak istersen 0 533 476 52 65 ara konusalim

adonay

Aktif Üye
Tepki
81
x 11 fiyatına göre çok güzel bi kadro ama yaklaşık aynı fiyatta cesurunda ince güzel bi kadrosu var onada bi göz atabilirsin bence..

jemil

Üye
Tepki
12
x11'ı ıstıyorum dıyorsun ama scott'ın resımını gosterıyosun bn x11'ı al derım hareketlerı ogrendıgın zmnda scott'a gec senın ıcın daha ıı olr...

batutanker

Aktif Üye
Tepki
39
scoot kullanan arlarım var cok memnunlar ama acılarından ben hıc memnun kalmadım x11 ın acıları cok daha ıyı ama tabı scoot cok daha saglam ve bılınmıs bı bısıklet ama street e uygun deıl kadroları

samser

Üye
Tepki
3
Bende Toplama Yapıyorum Bisikleti 600 Ytl Bir Param Var Sedona X11kardro
Sauntour Xcm V2 Maşa
Shimano Altus Set Diye Düşündüö 600 Ytl Param Var Bunlardan Hangilerini Değiştirmem Gerekir

koraymalkoc

Forum Bağımlısı
Tepki
371
Ben olsam scott olarak tek kadrosunu alırdım.Parçaları çok kötü çünkü.Tourney aynakol fln.Senin yerinde olsam kadrosunu alıp yavaş yavaş toplarım.

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.